Çankırı Atkaracalar Belediyesi Emlak Vergisi Borç ve Ödeme Sorgulama

Çankırı Atkaracalar Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri senede iki kez olmak üzere, 1. Taksit Mayıs ve 2. Taksit Kasım Aylarında yapılır. Tüm devlet ödemelerinde olduğu gibi geç yapılan tahsilatlarda faiz işlemesi söz konusu olduğundan vergilerinizi bu tarihten önce yatırmanızda fayda var. 

Memleketimizde bulunan bazı belediyelerde sunulan online ödeme sayesinde kredi kartınız ile emlak vergisi borcunu ödemek gerçekten büyük kolaylık. Ancak bazı belediyelerce online ödeme sistemi sunulamamaktadır. Ödemelerinizi bu durumda banka havalesi ya da PTT posta çeki yöntemi ile yapabilirsiniz. 

Atkaracalar Belediyesi ile ilgili detaylara ulaşmak ve Emlak Vergisi ödemesi konusunda bilgi edinmek için aşağıdaki linke mouse ile tıklayabilirsiniz.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 
Atkaracalar Belediye Başkanlığı

Yazdır
Adres:
Nevzat Ayaz Cad. Belediye Binası No:1
Atkaraalar
Çankırı

 

E-posta: info@atkaracalar.bel.tr
Telefon: +90 376 712 10 03
Fax: +90 376 712 10 03

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Çankırı Orta Belediyesi Emlak Vergisi Borç ve Ödeme Sorgulama

Birinci ve ikinci taksit ödemeleri 31 Mayıs ve 30 Kasım olan Çankırı Orta Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizi en geç bu tarihe kadar yapmanız gerekiyor. Bu kapsamda emlak verginizi cezalı ya da faiz işlemiş bir şekilde ödememek için belirtilen tarihler öncesinde ödeme yapınız. 

Çankırı Şabanözü Belediyesi Emlak Vergisi Son Ödeme Tarihi

Çankırı Şabanözü Belediyesi Emlak Vergisi bölümü tarafından yapılan açıklamaya göre, 31 Mayıs tarihine kadar emlak vergisi borçlarının ödenmesi gerekiyor. Diğer ödeme sene sonunda, yani 30 Kasım’da. 

Son ödeme tarihlerine dikkat ederek ödemelerinizi beliritilen günlerden önce ilgili birimlere yatırmanız uygun olacaktır. 

Emlak vergisi hakkında detaylı bilgi edinmek ve belediyenin internet sitesine erişmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Çankırı Kızılırmak Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Arayüzü

Çankırı Kızılırmak Belediyesi Emlak Vergisi bölümü tarafından yapılan açıklamaya göre, 31 Mayıs tarihine kadar emlak vergisi borçlarının ödenmesi gerekiyor. Diğer ödeme sene sonunda, yani 30 Kasım’da.

Belirtilen son ödeme tarihleri geçirildiği durumlarda ödemesi yapılmayan vergi borçlarınıza faiz işleyecektir.

Edirne Uzunköprü Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Sayfası

Emlak vergisi ödemelerinizi kredi kartınız ya da sanal kartınız ile ilgili belediyeye gitmeden  bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzdan rahatlıkla online olarak  yapabilirsiniz. 

Çankırı Korgun Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Sayfası

Her yıl konut sahibi vatandaşlarımızdan 2 taksitle tahsil edilen Çankırı Korgun Belediyesi Emlak Vergisi ilk ödemenizi Mayıs ayı sonuna kadar yapmayı unutmayın, sonraki ödeme Kasım ayında. Yasal faiz ve cezalı ödeme yapmamak için belediyenin belirttiği tarihlerde ödeme yapmak tüm konut sahiplerinin lehine bir durumdur. 

Çankırı Korgun Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama

Konut sahibi olduğunuz Çankırı Kurşunlu Belediyesi Emlak Vergisi ödemenizi en son Mayıs sonunda tamamlamanız gerekiyor. 2 Taksit olarak ödemek isteyenlerin ikinci ödemesi 30 Kasım’da, unutmayın. 

Son ödeme tarihlerine dikkat ederek ödemelerinizi beliritilen günlerden önce ilgili birimlere yatırmanız uygun olacaktır. 

Pages