Çankırı Korgun Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Sayfası

Her yıl konut sahibi vatandaşlarımızdan 2 taksitle tahsil edilen Çankırı Korgun Belediyesi Emlak Vergisi ilk ödemenizi Mayıs ayı sonuna kadar yapmayı unutmayın, sonraki ödeme Kasım ayında. Yasal faiz ve cezalı ödeme yapmamak için belediyenin belirttiği tarihlerde ödeme yapmak tüm konut sahiplerinin lehine bir durumdur. 

Bazı belediyelerce online ödeme sistemi sunulamamaktadır. Ödemelerinizi bu durumda banka havalesi ya da PTT posta çeki yöntemi ile yapabilirsiniz. 

Detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 
KORGUN BELEDİYE BAŞKANLIĞI

TELEFON      : (0376) 343 12 65

FAKS             : (0376) 343 12 63

E-MAİL          : korgunbld@hotmail.com

                         korgun18@ttmail.com

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Trabzon Şalpazarı Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Borç Sorgulama

Mayıs ve Kasım konut sahiplerini ilgilendiren emlak vergisi ödemelerinin yapıldığı aylardır. Trabzon Şalpazarı Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizi bu tarihleri geçirmeden yapmanızı öneririz. Son ödeme tarihlerine dikkat ederek ödemelerinizi beliritilen günlerden önce ilgili birimlere yatırmanız uygun olacaktır. Posta çeki ve Banka Havalesi ile ödemelerini gerçekleştirebilir, belediye veznelerinden borcunuzu yatırabilirsiniz.

Doğanhisar Belediyesi Emlak Vergisi Borç ve Ödeme Sorgulama

31 Mayıs ve 30 Kasım son ödeme tarihli Konya Doğanhisar Belediyesi Emlak Vergisi borçlarınızı son güne bırakmadan yapmanızı tavsiye ederiz. Geç yapılan ödemelere faiz işleyeceğinden, cezalı ödeme yapmamak için emlak vergisi son ödeme tarihlerine dikkat ediniz. Emlak vergisi konularıyla ilgili olarak borç ödeme ve borç sorgulama hakkında bilgi edinmek için belediyedeki ilgili kişilerle iletişime geçiniz.

Van Belediyesi Emlak Vergisi Borç ve Ödeme Sorgulama

Van Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri senede 2 kez (yani 2 taksit) olmak üzere, Mayıs ve Kasım Aylarında yapılmaktadır.

31 Mayıs ve 30 Kasım son ödeme tarihli Van Belediyesi Emlak Vergisi borçlarınızı son güne bırakmadan yapmanızı tavsiye ederiz. Van Belediyesi Posta çeki ve Merkez belediyesine ait hesap numaralarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Meriç Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Sayfası

Edirne Meriç Belediyesi Emlak Vergisi bölümü tarafından yapılan açıklamaya göre, 31 Mayıs tarihine kadar emlak vergisi borçlarının ödenmesi gerekiyor. Diğer ödeme sene sonunda, yani 30 Kasım’da.

Emlak vergisi borçlarınızı belediyeye zamanından yatırmaya özen gösterin, neden derseniz; zamanında yapılmayan ödemelere yasal faiz işleyecek ve konut sahipleri cezalı ödeme yapmak zorunda kalacaklardır.

Kastamonu Şenpazar Belediyesi Emlak Vergisi Ödemesi ve Emlak Borcu Sorgulama

Mayıs ayı geldiğinde tüm konut sahiplerini ilgilendiren Emlak Vergisi ödemeleri akla gelir. Kastamonu Şenpazar Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu 31 Mayıs’a kadar, 2. Taksidi de 30 Kasım’a kadar ödeyiniz. Zamanında yatırılan emlak vergisi borçları, konut sahibi olanların yasal faizden ve cezalı ödeme yapmak zorunda olmamaları açısından önem arz etmektedir. 

Emirgazi Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Borç Sorgulama Ekranı

31 Mayıs ve 30 Kasım son ödeme tarihli Konya Emirgazi Belediyesi Emlak Vergisi borçlarınızı son güne bırakmadan yapmanızı tavsiye ederiz. Tüm devlet ödemelerinde olduğu gibi geç yapılan tahsilatlarda faiz işlemesi söz konusu olduğundan vergilerinizi bu tarihten önce yatırmanızda fayda var. Bazı Belediyelerde Online ödeme imkanı olmadığından, ödemelerin Posta Çeki ya da banka hesabına havale / EFT yapmanız gerekmektedir.

Pages