ÇAYYOLU GÜVEN HASTANESİ EKİM AYINDA AÇILIYOR

Ankara'nın köklü özel hastanelerinden biri olan Güven Hastanesi, Çayyolu'nda bir sağlık kampüsünü hayata geçiriyor. 1974 yılından beri  modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına sunan Özel Ankara Güven Hastanesi yüksek kalitede bir hizmet anlayışına sahip olan bir hastane. Bu tecrübesini ve kaliteli hizmet anlayışını Çayyolun'da kurduğu Sağlık Kampüsü'ne taşımayı planlayan Güven Hastanesi, Çayyolu'ndaki şubesini 2014 Ekim ayı içerisinde açmayı planlıyor. 

Güven Hastanesi Çayyolu Hastanesi'nde hemen hemen tüm poliklinik hizmetleri yer alacak.  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (Pediatri), Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun, Laboratuvar, Nefroloji, Nöroloji, Odyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Radyoloji, Romatoloji, Tüp Bebek, Üroloji vb, bölümlerin yanı sıra, Çayyolu Güven Hastanesinde ayrıca ACİL SERVİS hizmeti de sunulacak.

Çayyolu, Ümitköy ve Yaşamkent bölgesinde sağlık hizmeti sunan çok fazla hastane yok. Bundan dolayı Güven Hastanesi Çayyolu Şubesinin bu anlamda büyük bir eksikliği gidermesi bekleniyor. 

Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

Sağlıklı günler dileriz...

Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü Nerede?

Özel Ankara Güven Hastanesi Çayyolu Sağlık Kampüsü'nün adresi ve telefon bilgileri aşağıdaki gibidir:

ADRES: Alacaatlı Caddesi No:15 (Beyler Caddesi girişi)

              Çayyolu / Çankaya ANKARA

TELEFON: 0 312 225 25 50

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

THY'den Kim 1 Milyon Mil İster Yarışması Başlıyor! Son Gün 25 Ekim!

Türk Hava Yolları düzenlemiş olduğu ilginç bir yarışma ile bir yolcusuna tam 1 milyon uçuş mili hediye ediyor. Ayrıca en yüksek puan alan 99 kişiye 1 milyon Mil daha paylaştırıyor! Yarışmaya katılmak için detaylarda bulunan linke tıklamanız yeterli! Yarışmanın sona erme tarihi 25 Ekim 2013'tür. Sonuçlar, 31 Ekim 2013 tarihinde yayınlanacaktır.

Güncelleme Tarihi: 
07/10/2013 - 17:00

2014 KURBAN BAYRAMI TURLARI VE OTELLERİ

Kurban Bayramına az bir süre kaldı. Bayramın Ekim ayının başına denk gelmesi, bir kaç gün daha izin alınarak 9-10 güne tamamlanması nedeniyle, Tur Operatörleri tatilciler için Avantajlı Kurban Bayramı otelleri ve turları hazırladı. SETUR, ETS TUR ve JOLLY TUR gibi büyük tur operatörleri tarafından hazırlanan bu fırsatları değerlendirmek için elinizi çabuk tutmalısınız. Kontenjanlar ve uçak biletleri sınırlı olduğundan turlarda  ve oteller de yer bulmak kimi zaman zor olabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 
06/09/2014 - 16:15

FIAT EKİM AYI KAMPANYASI 20.000 TL 20 AY VADE %0 FAIZ

Ekim ayı boyunca Linea ve Punto'da 3250 TL'ye varan indirimler sizi bekliyor. Üstelik 20.000 TL’ye 20 ay %0 faiz avantajını kaçırmayın. Detaylı bilgi Fiat bayilerinde. Kampanya ayrıntıları için haberin detaylarına bakabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
22/10/2014 - 21:00

THY 25 MiLYON MiL HEDİYE EDİYOR

Türk Hava Yolları seyahat programı Miles&Smiles tarafından 25 milyon Mil hediye kampanyası başladı. Siz de şanslılar arasında yer almak ve 1 Milyon ya da 240.000 mil kazanma şansını elde etmek istiyorsanız, THY tarafından yayınlanan yönergeler kapsamında 15 Şubat 2015 tarihine kadar etkinliğe katılım sağlayabilir ve şanslı yolcular arasına girebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
21/12/2014 - 21:45

BES Devlet Katkısı Sorgulama

BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ HESAPLARINA AKTARILAN DEVLET KATKISINI, TAKASBANK'TAN GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

THY Online Check-in Nasıl Yapılır?

THY (Türk Hava Yolları) uçak biletinizi aldınız. Uçuşunuza 24 saat kala, THY internet sitesinden online check-in işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken "detaylar" bölümünde yer alan "THY online Check-in" linkine tıklamak.

Güncelleme Tarihi: 
12/10/2013 - 13:30

Pages