ŞAHİKA ÇAĞLAR BİLİM SANAT KOLEJİ

Şahika Çağlar Bilim ve Sanat Koleji Çayyolu'nda Alacaatlı yolu üzerinde açıldı. 2014-2015 eğitim öğretim yılında eğitime başlayacak olan okul, ana sınıfı, ilkokul ve ortaokul bölümleri ile hizmet verecektir.

Sayın Şahika Çağlar'ın kurduğu okul kendisinin 35 yıllık eğitim hayatından edindiği tecrübeleri, yeni teknolojileri ve farklı eğitim modellerini sanatla ve eğitimle birleştirerek eğitime dört boyutlu bir hayat kazandırmayı amaçlamaktadır.

Işıkları sönmeyen okul sloganıyla fark yaratan Şahika Hanım okullar sadece öğrencinin öğrendiği değil öğretmenin de velinin de öğrendiği yerler olmalıdır veli okul süreçlerinin içinde olmalı bir okul etrafına ışık saçan sürekli öğrenen bir okul olmalıdır sözleri ile öğrenci - veli - okul birlikteliğine farklı bir açıdan bakmaktadır.

Çayyolunda başarılarla dolu okul müdürlüklerinin (Çayyolu Noterler Birliği okulunda, Doktorlar Koleji) yanında Kolej sahibi olmanın verdiği sorumluluk bilinciyle hareket edeceğini söyleyen Sayın Şahika ÇAĞLAR Çayyolunda kolejinin ışıklarını hiç söndürmeyeceğini hafta sonlarında vereceği etüdlerle koleji eğitiminde fark yaratacağını söyledi.

Öğrencilerinin yabancı dilin yanında mutlaka bilimin ışığında bir sanat dalı ile uğraşacağını ve yaratıcılık ve  yeteneklerini ortaya çıkartacağını ve her şeyden önemlisi çocuklarımızın artık bilgisayarlar ve cep telefonları ile oynadıkları saldırganlık ve bağımlılık yapan oyunlar yerine bilim ve sanatla dolu eğitim alacakları kolejinin görselliği ile çocuklarımız için bir cazibe merkezini yaratacaklarını belirtti.

Okulu bir görmenizi tavsiye ederim...

 

 

Şahika Çağlar Bilim Sanat Koleji

Ahmet Taner Kışlalı Mah.
2886. Sokak No : 16 Çayyolu / Ankara

Tel : 0(312) 235 0 999

Mobil : 0(545) 235 0 999

Email: bilimsanat@bilimsanatkoleji.com

Website: www.bilimsanatkoleji.com

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İZMİR ATAŞEHİR DOĞA ANAOKULU FİYATLARI

İzmir Ataşehir Doğa Anaokulu 900 metrekare kapalı, 500 metrekare açık alana sahip bir özel okuldur. İzmir'in Ataşehir mahallesinde (Çiğli) faaliyet göstermektedir. Modern bir eğitim yaklaşımıyla hizmet veren İzmir Ataşehir Doğa Anaokulu çocukların zihinsel, duygusal, sosyal, bilişsel, fiziksel, özbakım becerilerini desteklemek, bireylere küçükten itibaren temel değer ve alışkanlıkları kazandırmak ilkesini benimsemiştir.

Güncelleme Tarihi: 
25/03/2014 - 22:15

ANKARA ÖNCÜ KOLEJİ 2014 - 2015 FİYATLARI AÇIKLANDI

Ankara'nın farklı semtleri ve ilçelerinde eğitim vermekte olan Öncü Koleji, Anaokulu, İlköğretim, Ortaöğretim, Anadolu Lisesi sınıflarında hizmet vermektedir.

Güncelleme Tarihi: 
08/04/2014 - 14:45

ZAFER KOLEJİ 2014 - 2015 BURSLULUK SINAVI

Zafer Koleji bursluluk sınavı tarihleri açıklandı.  4. sınıftan 5. sınıfa geçen öğrenciler ile 8. sınıftan 9. sınıfa geçen öğrenciler için düzenlenecek olan Zafer Koleji Bursluluk Sınavının tarih ve saatleri için aşağıdaki detaylara bakabilirsiniz. 11 Mayıs 2014 tarihinde Zafer Koleji'nin açılışı gerçekleştirilecek. Ankara Zafer Kolejinin açılışı kapsamında Ferhat Göçer konser verecek.

Güncelleme Tarihi: 
28/04/2014 - 21:30

İZMİR MAVİŞEHİR II BİLİM OKULU EĞİTİM FİYATLARI

Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise sınıflarına Bilim Konsepti çerçevesinde eğitim veren İzmir Mavişehir II Bilim Okulu modern eğitim tekniklerini kullanarak, katılımcı, özgüveni sağlam, aydın ve yaratıcı düşünebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Sosyal alanlarıyla, spor salonuyla, yüzme havuzuyla, konferans salonu, akıllı tahta sistemleriyle donatılan sınıflarda verilen eğitim ile fark yaratmaktadır. 

Güncelleme Tarihi: 
25/03/2014 - 22:45

NAZİLLİ DOĞA KOLEJİ 2014 - 2015 EĞİTİM ÜCRETLERİ AÇIKLANDI

Doğa Koleji yeni kampüsleri ile ülke çapında büyümeye devam ediyor. Nazilli Doğa Koleji, yepyeni bir konsept okul anlayışı ile Nazilli'de eğitime başlamaya hazırlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 
08/04/2014 - 23:00

BALIKESİR DOĞA KOLEJİ

2013-2014 eğitim ve öğretim yılında faaliyete geçen Balıkesir Doğa Koleji zengin eğitim materyalleri ile teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak öğrencilerine mutlu ve eğlenceli bir ortamda eğitim sağlamaktadır.

 

 

Güncelleme Tarihi: 
29/04/2014 - 23:15

Pages