14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜNDE SEVGİLİME NE HEDİYE ALMALIYIM?

14 Şubat 2014 Sevgililer Gününe sadece bir kaç gün kaldı. Tüm sevgilileri de hediye alma heyecanı ve telaşı sardı. 14 Şubat Sevgililer Gününde sevgilinize nasıl bir hediye alacağınıza karar verdiniz mi? Hediye almak için tavsiyeye ihtiyacınız varsa, sizde fikir uyandırabilecek hediye alternatiflerini aşağıda bulabilirsiniz. Sevgililer gününüz şimdiden kutlu olsun...

ERKEK SEVGİLİYE NE ALINABİLİR? ERKEK SEVGİLİ HEDİYE SEÇENEKLERİ

En çok tercih edilen ve belki de en kullanışlı ve kolay hediye seçeneği erkekler için parfüm olacaktır. Eğer parfüm dışında bir seçenek arıyorsanız saat ya da tıraş makinası da alternatif olarak düşünülebilir. Erkeğin giyim ve yaşam tarzına göre kemer, kol düğmesi, kravat, gömlek ve pantolon her zaman kullanabileceği ve seveceği seçenekler arasına girebilir. Eğer sevgiliniz elektroniğe meraklıysa ve tam bir teknoloji kurduysa tablet, laptop, bilgisayar veya akıllı bir cep telefonu hem pahalı hem de biraz daha özel bir hediye olacaktır. Çoğu erkeğin severek vakit geçirdiği oyun konsollarını da unutmamak gerek .Piyasaya yeni çıkan  Sony PS 4, Microsoft Xbox gibi seçenekler onu çocuklar gibi şımartacaktır.
 

KADIN SEVGİLİYE NE ALINIR? KADIN SEVGİLİ İÇİN HEDİYE SEÇENEKLERİ

Bence kadınlara hediye almak erkeklere hediye almaktan daha kolaydır. Bayan sevgiliye hediye bakıyorsanız klasik olarak saat, kolye,küpe, parfüm sizi yormayacak ve sevgilinizin de hoşuna gidecek ilk hediye seçenekleri olabilir. Sevgilinizin giyim tarzına hakimseniz etek, ayakkabı,pantalon,bluz,gömlek, blazer ceket veya çanta, şal,  gibi aksesuarlar da düşünebilirsiniz. Bütçeniz yeterliyse ve sevgililer günü için  daha özel ve güzel bir hediye almak istiyorsanız, kolye, bilezik, yüzük ya da tüm bayanların kalbinin anahtarı olan tek taş pırlanta yüzük gibi hediyeler düşünebilirsiniz. Bu hediye seçeneklerini daha önceki yıllarda değerlendirdiyseniz, spor ayakkabı, spor malzemeleri, spor bir mont ya da eşofman takımı alabilirsiniz.

​Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun!

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

9. SEVGİLİM HEDİYELİK EŞYA GÜNLERİ ATO CONGRESİUM'DA

9. Sevgilim Hediyelik Eşya Günleri ATO Congresium'da başlıyor. 5 Şubat - 16 Şubat 2014 tarihleri arasında düzenlenen fuarda sevgililer gününe özel çeşitli hediyelik eşya ürünleri tüketiciyle buluşuyor. Siz de sevgilinize henüz hediye almadıysanız, sevgilinize orjinal bir hediye arayışı içerisindeyseniz bu fuar tam size göre.

Güncelleme Tarihi: 
06/02/2014 - 20:30

10. SEVGİLİM HEDİYELİK EŞYA GÜNLERİ ATO CONGRESİUM ANKARA'DA

Sevgilim Hediyelik Eşya Günleri ATO Congresium'da başlıyor. Fuar bu sene 10. kez düzenlenecek. 4 Şubat - 15 Şubat 2014 tarihleri arasında düzenlecek olan fuarda sevgililer gününe özel çeşitli hediyelik eşya ürünleri tüketiciyle buluşacak. Siz de bu sene  sevgilinize henüz hediye almak istiyorsanız ve hediye konusunda farklı seçenekleri ve alternatifleri değerlendirmek üzere bu fuara katılmalısınız.

Güncelleme Tarihi: 
16/12/2014 - 21:00

SEVGİLİLER GÜNÜ PASTASI NASIL YAPILIR?

Sevgililer gününe çok az kaldı... eviniz de sevgilinize, nişanlınıza veya eşinize küçük bir sürpriz yapıp tarifini verdiğim pratik pastayı yaparak sevdiğinize kendi ellerinizle yaptığınız en değerli hediyeyi armağan edebilirsiniz... sevgi de de yollar mideden geçer diyorum :) ve bu pastayı denemenizi tavsiye ediyorum.

Sadece 14 Şubat değil her günümüz Aşk olsun :) 

Sevgiyle kalın.....

 

Güncelleme Tarihi: 
11/02/2014 - 14:30

SEVGİLİM HEDİYELİK EŞYA GÜNLERİ ATO CONGRESİUM ANKARA

Sevgilim Hediyelik Eşya Günleri ATO Congresium'da 4 Şubat - 14 Şubat 2016 tarihleri arasında düzenlecek. Sevgililer gününe özel çeşitli hediyelik eşya ürünleri tüketiciyle buluşacak. Sevgililer günü ile ilgili farklı seçenekleri ve alternatifleri değerlendirmek üzere bu fuarı ziyaret edebilirsiniz. Fuarla ilgili bilgiler ve ziyaret saatleri aşağıda verilmiştir.

Güncelleme Tarihi: 
02/02/2016 - 23:00

N11.COM SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI İLE ANINDA 25 TL İNDİRİM

Türkiye'nin en sevilen e-ticaret sitesi N11.COM, geçen sene olduğu gibi bu sene de  Sevgililer Günü Kampanyası kapsamında başlattığı indirim kampanyasıyla ilgileri üzerine topladı.

Güncelleme Tarihi: 
20/01/2015 - 21:30

KENTPARKTAN PARİS'E YOLCULUK - KENTPARKTA AŞK BAŞKADIR YARIŞMASI

Kentpark AVM,  14 Şubat sevgililer gününe özel olarak “Kentkpark’ta Aşk Başkadır” etkinliği düzenliyor. Bu yarışmayı kazanan 3 kişi Paris seyahati kazanacak. Yarışma - etkinlik ile ilgili detaylara aşağıdaki ayrıntılardan ulaşabilirsiniz. Herkese şimdiden iyi şanslar!

Güncelleme Tarihi: 
27/01/2015 - 13:15

Pages