2014 KURBAN BAYRAMI TURLARI VE OTELLERİ

Kurban Bayramına az bir süre kaldı. Bayramın Ekim ayının başına denk gelmesi, bir kaç gün daha izin alınarak 9-10 güne tamamlanması nedeniyle, Tur Operatörleri tatilciler için Avantajlı Kurban Bayramı otelleri ve turları hazırladı. SETUR, ETS TUR ve JOLLY TUR gibi büyük tur operatörleri tarafından hazırlanan bu fırsatları değerlendirmek için elinizi çabuk tutmalısınız. Kontenjanlar ve uçak biletleri sınırlı olduğundan turlarda  ve oteller de yer bulmak kimi zaman zor olabiliyor. Ayrıca vize ve pasaport işlemlerinde de yoğunluk yaşanması, böyle özel tatil günleri öncesinde alışıla gelmiş bir durum. 

Kurban Bayramı Otelleri, Kurban Bayramı Yurtdışı Turları, Kurban Bayramı Yurtiçi Turları ve kısacası tüm Kurban Bayramı Fırsatları için aşağıda sizin için vermiş olduğumuz Bayram Fırsatları Linklerine tıklayabilirsiniz.

 

En Ucuz, En Uygun ve Son Dakika Kurban Bayramı Otelleri, Kurban Bayramı Yurtdışı Turları, Kurban Bayramı Yurtiçi Turları ve kısacası tüm Kurban Bayramı Fırsatları için aşağıdaki linklere tıklayınız...

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

2014 SANATÇILI KURBAN BAYRAMI OTELLERİ

Kurban Bayramına sadece bir kaç gün kaldı. Yazdan kalma son günleri yaşadığımız şu günlerde, hepimiz 2014 Kurban Bayramını keyifli bir şekilde geçirmeyi istiyoruz. Büyük bir çoğunluğumuz bayram tatillerini bütçeleri el verdikçe otellerde ve tatil köylerinde geçirecek. Şimdiden rezervasyonlar yapıldı ve bayram tatili iple çekiliyor. Bazılarımız ise hala kararsız.

Güncelleme Tarihi: 
23/09/2014 - 21:30

Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün?

Bakanlar Kurulu sonrası yapılan açıklamaya göre, 14 Ekim 2013 Pazartesi Arife günü kamu personelinin yarım gün idari izinli sayılacağından Kurban Bayramı'nda tatilcileri toplam 9 günlük bir tatil bekliyor. Avantajlı Kur

2014 KURBAN BAYRAMI TATİLİ KAÇ GÜN?

2014 Kurban Bayramına az bir süre kaldı. Çalışanların iple çektiği Kurban Bayramı bu sene tatilcilere sadece 5 gün tatil imkanı sunacak. 3 Ekim 2014 Cuma günü Arife günü bakankar kurulu kararı gereğince TAM GÜN tatil olacak. Yani kamu personeli Cuma günü yarım gün idari izinli sayılacak. 4 Ekim Cumartesi günü Kurban Bayramı'nın 1. günü olarak kutlanacak.

Güncelleme Tarihi: 
05/09/2014 - 20:30

2015 KURBAN BAYRAMI TATİLİ KAÇ GÜN?

2015 Kurban Bayramına sayılı haftalar kaldı. Çalışanların iple çektiği Kurban Bayramı tatili bu sene Cumartesi ve Pazar gününe denk geldiğinden sadece  4,5 gün tatil imkanı sunacak gibi gözüküyor. 23 Eylül Arife günü ile başlayacak olan Kuban Bayramı Tatili 27 Eylül 2015 Pazar günü son bulacak. Arife gününün tam gün tatil olup olmayacağı henüz net değil.

Güncelleme Tarihi: 
09/07/2015 - 14:00

Bayramda hava nasıl olacak?

2014 Kurban Bayramı'na çok az bir zaman kaldı ve yaz aylarını geride bıraktığımız şu günlerde herkes yılın son tatil fırsatını değerlendirmek için hazırlıklara başladı. Bazılarımız bu kısa bayram tatilini yurtiçi otellerde geçirecek.. Bazılarımız da bayrama yurtdışında farklı bir ülkede ya da şehirde girecek.

Güncelleme Tarihi: 
03/10/2013 - 22:30

2015 KURBAN BAYRAMI TATİLİ NE ZAMAN?

2015 Kurban Bayramı Tatili ne zaman? Kurban Bayramı Tatili 2015 hangi günlere geliyor? Kurban Bayramı 2015 tatili tarihleri nedir? Havaların ısınmasıyla birlikte, tüm çalışanların aklı yaz tatiline ve 2015 resmi tatil günlerine gitmeye başladı. Tatil planlarını yurtdışında, yurtiçi otellerde, yazlıkta ya da akraba ziyaretlerinde geçirmek isteyenler şimdiden plan yapmaya başladı bile.

Güncelleme Tarihi: 
12/08/2015 - 16:30

Pages