50 TL Akaryakıt İndirimi Bu Paraf'ta! Son Gün 31 Ekim...

Paraf akaryakıt kampanyası, paraf 150 TL akaryakıt

Paraf ile 4 adet 150 TL ya da Üzeri Akaryakıt Harcaması Yap, 5. Akaryakıt Harcamasına 50 TL İndirim Kazan!

Kampanya Detayları: 
 1. Paraf'ın bu kampanyası 17 Eylül ve 31 Ekim 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Farklı günlerde ve tek seferde 4 kez 150 TL ve üzeri akaryakıt harcaması yapan müşterilere, 31 Ekim tarihine kadar yapacakları bir sonraki akaryakıt harcamalarında 50 TL’ ye varan indirim verilecektir.
 3. Kampanya katılım SMS’i ücretsiz olup, kampanyaya katılmak için “YAKIT” yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesinin 3404’e gönderilmesi gerekmektedir. SMS müşterinin banka kayıtlarında yer alan cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu arada dikkat edilmesi gereken bir husus: Harcamaların kayıt olunduktan sonra gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
 4. Kazanılan indirim 07.11.2013 tarihinde müşterilerin ekstrelerine yansıtılacaktır.
 5. Tüm yurtiçi banka POS’larından yapılan işlemler kampanyaya dahildir. Akaryakıt POS cihazı olması zorunludur.
 6. Aynı gün içerisindeki birden fazla 150 TL ve üzeri harcamaların sadece 1 tanesi kampanya dahilindedir.
 7. Kampanya müşteri bazındadır.  İndirimden bir müşteri bir kez yararlanabilecek olup, kazanabileceği maksimum indirim 50 TL’dir.
 8. Asıl kartların yararlanabileceği kampanyada ek kart harcamaları asıl kart harcamalarına dahil edilecektir.
 9. Parafly kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
 10. İşlemin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen tutarlar kampanyaya dahil değildir.
 11. Sanal kartlar, Business kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 12. Sanal POS’lardan yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Puan Geçerlilik Tarihi: 

Ekstre indiriminden faydalanmak için 31 Ekim tarihine kadar minimum 50 TL'lik akaryakıt alımı yapılmalıdır.

Banka Kartı: 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

PARAFCARD AKARYAKIT HARCAMALARINIZA 30 TL PARAFPARA VERİYOR

Gün geçtikçe yaygınlaşan ve düzenlediği kampanyalarla halk tarafından sevilen bir kredi kartı haline gelen ParafCard yeni bir akaryakıt kampanyası ile karşımızda... Paraf ile 4 kez yapacağınız 100 TL ve üzeri Akaryakıt harcamanıza 30 TL Parafpara! Akaryakıt alımınızı Paraf ile yapın bu fırsatı kaçırmayın...

PARAF AKARYAKIT KAMPANYASI İLE 50 TL PARAFPARA

Paraf kartınız ile 1 Mart ve 15 Nisan 2015 tarihleri arasında yapılacak olan tüm yurtiçi banka POS ları dahil olmak üzere, farklı günlerde ve tek işlemde yapılacak 100 TL ve üzeri 5. Akaryakıt harcamasına 50 TL ParafPara hediye! Kampanya ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir:

2014 ŞUBAT AYINDA PARAF'A ÖZEL NAKİT AVANS KAMPANYASI

2014 yılına girmemizle birlikte bitmeyen ihtiyaçlarımız için hep nakit ihtiyacımız olur. Bu ihtiyacı karşılamak için bankalar tarafından sunulan kredi kartı nakit avans kampanyaları da bir çok insanın imdadına yetişmekle kalmıyor, ihtiyaçlarımızı doğru zamanda sağlamamıza da yardımcı oluyor. Paraf Card tarafından sunulan 5000 TL'ye kadar taksitli nakit avans kampanyası için detaylar aşağıdaki gibidir:

PARAF İLE HEPSİBURADA.COM ALIŞVERİŞLERİNİZE %10 PARAFPARA

Paraf ile 01 – 15 Kasım 2014 tarihleri arasında yapacağınız hepsiburada.com alışverişlerinize %10 ParafPara Kampanyası başlıyor. Kampanya detayları ve bilgi için aşağıdaki kampanya koşullarına bakabilirsiniz..

Kliksa.com’da Paraf'tan 150 TL ParafPara

kliksa paraf, parafpara kliksa

22-27 Ekim 2013 tarihleri arasında kliksa.com’da Paraf POS’undan Paraf kredi kartınızla tek seferde yapılacak 500 – 999 TL arasındaki alışverişlere 100 TL ParafPara, 1.000 TL ve üzerindeki alışverişlere de işlemlerde 150 TL Parafpara veriliyor!

PARAF İLE ÇİÇEKSEPETİ.COM'DAN %35 İNDİRİM

 Sevgililer gününe özel Paraf ile www.ciceksepeti.com'dan harcamalarına seçili ürünlerde %35, diğer tüm ürünlerde %20 indirim kampanyası başladı. Siz de sevgilinize güzel bir çiçek alıp onu sevindirmek istiyorsanız Çiçeksepeti.com alışverişinizi Paraf ile yapın %35 indirimi kapın!. Kampanya ile ilgili tüm ayrıntılar ve detaylar şöyle:

Pages