ADANA KOLEJİ 2014 - 2015 EĞİTİM YILI KAYITLARI BAŞLADI..

Özel Adana Koleji, ilk olarak 1960 yılında 63 öğrenciyle Adana Şakirpaşa Havaalanı civarındaki bir binada eğitim-öğretimine başlamıştır. O günlerden bugüne gelişerek eğitim kalitesinden ödün vermeden, sürekli yenilenerek bugünlere gelen okul çok köklü ve Adana'nın en önemli özel okullarından biridir. Ananokulu, İlköğretim, Fen Lisesi ve Anadolu Lise Bölümleri ile eğitim veren okula kayıtlar başlamıştır.

2014 - 2015 yılı eğitim ücretleri açıklandığında sitemizden takip edebilirsiniz veya okula gidip birebir görüşme ile bilgi alabilirsiniz. Okul'un iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

 

Özel Adana Fen lisesi ve Özel Adana Anadolu Lisesi İçin Kayıt Bilgileri

Adana Koleji bünyesinde bulunan Özel Adana Fen Lisesi ve Özel Adana Anadolu Lisesi, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Orta Öğretime Geçiş Sınavında alınan Orta Öğretim Yerleştirme Puanına (OYP) göre öğrenci alır.

Kesin kayıt tarihinden sonra boş kalan kontenjanlara da yine OYP’ye göre ön kayıt yoluyla, puan sıralamasına göre öğrenci alımı devam eder.

Kayıtlar e-okul üzerinden yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

ÖZEL ADANA ORTADOĞU OKULLARI

Adana'da kaliteli eğitim kadrosu ile hizmet veren okul, 1998 - 1999 eğitim öğretim yılında faaliyetine başlamış oldukça eski ve köklü okullardandır. Özel eğitim de hızla özel bir yer edinen okul Adana'da Turgut Özal semtinde yer almaktadır. 
 
Güncelleme Tarihi: 
26/05/2014 - 13:15

BİLFEN İLKÖĞRETİM KAYIT ÜCRETLERİ AÇIKLANDI

BİLFEN sunduğu eğitim ile bilimsel düşünen, kendine güvenen ve mutlu bireyler yetiştirmeyi hedefliyor. Bunu her sene kurduğu yeni kampüslerle yaygınlaştırmaya çalışan BİLFEN,  akademik olarak oldukça donanımlı, fiziksel koşulları ve teknolojik altyapısıyla ileri bir eğitim ortamı sağlıyor.

Güncelleme Tarihi: 
09/12/2013 - 23:00

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ÖZEL AYŞE ABLA OKULLARI 2014 - 2015 YILI KAYITLARI BAŞLADI

 Başkent Üniversitesi Özel Ayşe Abla Okulu 1946 yılında Neriman Hızıroğlu tarafından kurulmuş daha sonra gelini Ayşe Hızırlıoğlu yönetiminde varlığını uzun süre korumuş, 1999 yılında Ankara'nın gözde üniversitelerinden Başkent Üniversitesinin bünyesine katılmıştır.

Güncelleme Tarihi: 
03/03/2014 - 14:30

DOĞA KOLEJİ ÇAYYOLU KAMPÜSÜ

DOĞA KOLEJİ ÇAYYOLU KAMPÜSÜ (OXFORD QUALITY PROGRAMME) 2013 - 2014 eğitim yılında Yaşamkent bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır. Ankara'da daha önce  İncek ve Oran kampüslerinden sonra hızla yayılmaya başlayan Doğa Okulları, eğitime başlayan Çayyolu Kampüsü ile bu durumu taçlandırmıştır.

Güncelleme Tarihi: 
21/03/2014 - 16:15

DOĞA KOLEJİ ACIBADEM 2 EĞİTİM FİYATLARI

İstanbul Acıbadem 2 Doğa Koleji, eğitim - öğretim hayatında fark yaratmak ve okullarında İngiliz Eğitimini etkin bir şekilde sağlamak amacıyla, dünyanın önde gelen İngilizce yayın kuruluşu Oxford Üniversitesi ile  işbirliği içerisine girdi. Doğa Koleji Oxford Kalite Programı olarak adlandırılan bu yaklaşım, anlaşılanın aksine, sadece yazılı eğitim malzemelerinden oluşmamaktadır. Çağdaş bir eğitim doğrultusunda öğrencilerin te

Güncelleme Tarihi: 
01/04/2014 - 15:00

ANTALYA KONYAALTI-OXFORD QUALITY PROGRAMME

Doğa Koleji, eğitimdeki tecrübelerini dünya devi Oxford Üniversitesi’nin yayın kuruluşu olan Oxford University Press ile birleştirdi. Doğa Koleji Oxford Quality Programme öğrencileri içeriği %100 Oxford University Press akademik danışmanlığı ile yönetilen bir eğitim alıyorlar.

Türkiye çapında hızla yayılan Doğa Koleji  Oxford Quality Programme okullarına Antalya Konyaaltını da eklemiştir. Antalya bölgesine değer katan bu okulu görmenizi öneririm.

Güncelleme Tarihi: 
18/04/2014 - 14:45

Pages