Adana Yumurtalık Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama

Adana Yumurtalık Belediyesi Emlak Vergisi ödemekle yükümlü olan konut sahipleri her sene olduğu gibi bu sene de ilk ödemelerini Mayısta sonraki ikinci taksit ödemelerini de Kasımda tamamlamaları gerekiyor. Geç yapılan ödemelere faiz işleyeceğinden, cezalı ödeme yapmamak için emlak vergisi son ödeme tarihlerine dikkat ediniz. 

Bilgisayar ya da cep telefonu aracılığıyla bile yapılabilen ve bazı belediyelerce sunulan online hizmet vatandaşlarımızın işini büyük ölçüde kolaylaştırmakta, vergi ödemesi konusunda konfor sağlamaktadır. Fakat Belediyelerin bazılarında online ödeme sistemi bulunmamaktadır. 

Bu durumda; Yumurtalık Belediyesi ile ilgili detaylara ulaşmak ve Emlak Vergisi ödemesi konusunda bilgi edinmek için aşağıdaki linke mouse ile tıklayabilirsiniz.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 




 
 Telefon: 322 6712017 - 541 6712017
   Faks: 322 6712113
   Posta Kodu: 01680
   Adres: Ayas Mahallesi Atatürk Bulvarı No:5

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Adana İmamoğlu Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama

Her yıl konut sahibi vatandaşlarımızdan 2 taksitle tahsil edilen Adana İmamoğlu Belediyesi Emlak Vergisi ilk ödemenizi Mayıs ayı sonuna kadar yapmayı unutmayın, sonraki ödeme Kasım ayında. Emlak vergisi borçlarınızı son ödeme gününden sonra yaparsanız yasal faizlerden de etkileneceksiniz.

Adana Pozantı Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama

Adana Pozantı Belediyesi Emlak Vergisi bölümü tarafından yapılan açıklamaya göre, 31 Mayıs tarihine kadar emlak vergisi borçlarının ödenmesi gerekiyor. Diğer ödeme sene sonunda, yani 30 Kasım’da. Vergi borcu ödemelerinizi belediyeye ait PTT Posta çeki hesabına veyahut belediye tarafından belirtilen banka şubelerinden belediyenin hesap numarasına yapabilirsiniz. Bilgi edinmek için aşağıdaki kısayolu tıklayabilir ve belediyenin web sitesine ulaşabilirsiniz.

Devrek Belediyesi Emlak Vergisi Ödemesi ve Emlak Borcu Sorgulama

Zonguldak Devrek Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri her sene olduğu gibi bu yıl da ilk ödeme Mayıs ve ikinci ödeme Kasım aylarında olacak şekilde tahsil edilecek olup, ödemeyi son güne bırakmayınız. Ödemesi yapılmayan emlak vergisi borçlarınıza yasal faiz işleyeceğinden, verginin belediyelerce belirtilen tarihlerden sonra yatırılmaması gerekiyor. Devrek Belediyesi ile ilgili detaylara ulaşmak ve Emlak Vergisi ödemesi konusunda bilgi edinmek için aşağıdaki linke mouse ile tıklayabilirsiniz.

Güneysınırı Belediyesi Emlak Vergisi Borcu Sorgulama Ödeme

Konya Güneysınırı Belediyesi Emlak Vergisi bölümü tarafından yapılan açıklamaya göre, 31 Mayıs tarihine kadar emlak vergisi borçlarının ödenmesi gerekiyor. Diğer ödeme sene sonunda, yani 30 Kasım’da. Cezalı duruma düşmemek ve faiz ödemesi yapmamak için emlak vergisi ödemelerinizi belirtilen tarihlerden önce tamamlamanız gerekmektedir. Belediyenizin e-belediye hizmeti verip vermediğini kontrol edip, buna göre belediyenin online ödeme imkanınından faydalanabilirsiniz.

Trabzon Yomra Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Borç Sorgulama

Bildiğiniz gibi, Trabzon Yomra Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri senede 2 kez (yani 2 taksit) olmak üzere, Mayıs ve Kasım Aylarında yapılmaktadır. Son ödeme tarihini geçirdiğiniz emlak vergisi borçlarınızı belediyelerce tebliğ edilen tarihlerden önce yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Bazı belediyelerce online ödeme sistemi sunulamamaktadır.

Halkapınar Belediyesi Emlak Vergisi Ödemesi ve Emlak Borcu Sorgulama

Mayıs ayı geldiğinde tüm konut sahiplerini ilgilendiren Emlak Vergisi ödemeleri akla gelir. Konya Halkapınar Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu 31 Mayıs’a kadar, 2.

Pages