ADAPAZARI KORUCUK PROJESİ KONUT SEÇİM VE SÖZLEŞME İMZALAMA İŞLEMLERİ

TOKİ tarafından Adapazarı Korucuk projesi’nde inşa ettirilen 440 adet 3+1 konutun hak sahipleri Ziraat Bankası tarafından belirlendi. 431 hak sahibi için konut seçim işlemleri 18 Ağustos – 29 Ağustos 2014 tarihlerinde yapılacak.

TOKİ tarafından yapılan planlamaya göre; Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalama işlemleri ise 19 Ağustos – 01 Eylül 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Sözleşme İmzalama Programı için aşağıdaki kısayola tıklayınız...

Konut Seçim İşlemleri Nerede ve Ne Zaman Gerçekleştirilecek?

Konut Seçim işlemleri, 18–29 Ağustos 2014 tarihleri arasında EMAY ULUSLARARASI MÜHENDISLIK VE MÜŞAVIRLIK A.Ş. Korucuk Şantiye binasında gerçekleştirilecek

Gayrimenkul Satış Sözleşmesi İmzalama İşlemleri Ne Zaman Gerçekleştirilecek?

Gayrimenkul Satış Sözleşmesi İmzalama işlemleri 19 Ağustos – 01 Eylül 2014 tarihleri arasında Ziraat Bankası A.Ş. Ankara Caddesi Sakarya Şubesinde gerçekleştirilecek.

ADAPAZARI KORUCUK MAHALLESİ SÖZLEŞME İMZALAMA PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Diğer Detaylar:

Konut seçimi ve sözleşme imzalama işlemleri sırasında hangi belgeler getirilecek?

  • T.C. Nüfus Cüzdanı veya nüfus cüzdanı yerine geçen fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi ve bu belgenin bir adet fotokopisi, T.C.Kimlik numarası ve Başvuru Formu fotokopisi (Şube tarafından kişinin dosyasında saklanacak)
  • Konut seçimine hak sahibi gelemeyecekse, adına konutu seçecek kişi için düzenlenmiş, “Adıma Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalamaya yetkilidir” veya “Adıma Gayrimenkul alımı ile ilgili her türlü belgeyi imzalamaya yetkilidir” ifadesini içeren noter tasdikli Vekâletname ve vekil olan kişinin Nüfus Cüzdanı veya yerine geçen belgesi.

Konut seçim tarihi ve saatinden farklı bir zamanda gelirsem ne olur?

  • TOKİ tarafından ilan edilmiş olan günde ve kendi seçim sırası geçtikten sonra, farklı bir saatte gelen kişilerin işlemleri, o gün için belirlenen alıcılar seçimlerini tamamladıktan sonra yapılacaktır.
  • Tüm konut seçim işlemleri bitene kadar gelmeyen kişiler konut alma haklarını kaybedeceklerdir.
  • 01 Eylül  mesai bitimine kadar konut seçim ve sözleşme imzalama işlemlerini yapmayanlar konut alma haklarını kaybedeceklerdir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

ADAPAZARI KORUCUK TOKİ KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

TOKİ tarafından Adapazarı Korucuk Toplu Konut Projesi çerçevesinde inşa edilen toplam 440 adet konuttan oluşan konut projesinin başvuruları 8 Ağustos tarihinde tamamlandı. Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Adapazarı Korucuk Toplu Konut Uygulaması çerçevesinde, toplam 440 adet konut satışa sunuldu. Ancak başvuru sayısının satışa sunulan konut sayısından az olması nedeniyle kura çekilişi yapılmayacak.

Güncelleme Tarihi: 
12/08/2014 - 00:15

ADAPAZARI KORUCUK TOKİ EVLERİ KURA SONUÇLARI

TOKİ tarafından Adapazarı Korucuk Toplu Konut Uygulaması kapsamında yeni bir porje hayata geçiriliyor. İnşa ettiği konutlarla alt ve orta gelir grubunu hedefleyen TOKi Adapazarı Korucuk'ta satışa sunacağı toplam 427 adet konutun başvuruları devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 
12/08/2014 (All day)

TOKİ ADAPAZARI KORUCUK KONUT PROJESİ BAŞVURULARI İÇİN SON GÜN 08.08.2014

Türkiye'de konut üretim sektörünün teşvik edilerek hızlı artan konut talebinin planlı bir şekilde karşılanmasını sağlamak için çalışan TOKİ (Toplu Konut İdaresi Başkanlığı) yepyeni bir konut projesiyle Adapazarı'nda konut satışına hazırlanıyor. Korucuk Toplu Konut Projesi kapsamında satışa sunduğu 427 konut için başvurular 16 Temmuz 2014 tarihinde başladı. TOKİ tarafından yapılan bilgilendirmeye göre son başvuru tarihi 8 Ağustos'ta sona erecek.

Güncelleme Tarihi: 
12/08/2014 (All day)

TOKİ MALATYA MERKEZ 568 KONUT PROJESİ KURA YERİ ve SAATİ AÇIKLANDI

TOKİ tarafından Malatya Merkez 568 Konut Projesi kapsamında satışa sunulan 225 Alt Gelir Grubu konutları ile 229 adet Orta Gelir Grubu konutlarının Kura Çekimi 05 Aralık 2013 Perşembe günü, yani bugün gerçekleştirilecek. Kura çekim yeri ve saati için haberin ayrıntılarına bakabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
03/12/2013 - 11:15

TOKi KAYSERi MELiKGAZi MiMAR SiNAN MAHALLESi KURA SONUÇLARI BUGÜN AÇIKLANIYOR

Tüm başvuru sahiplerinin merakla beklediği ve TOKİ tarafından inşa edilecek olan Kayseri Melikgazi Mimar Sinan Mahallesi 714 adet Alt Gelir Grubu ve 80 adet Orta Gelir Grubu konutun kura çekimi bugün sabah saat 10:00'da başladı.  Kayseri Büyükşehir Belediye'sine ait Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi'nde gerçekleştirilen kura çekimi tamamlandıktan sonra konut almaya hak kazananların tam listesini sitemizden de

Güncelleme Tarihi: 
05/02/2014 - 23:15

TOKi YOZGAT YENiFAKILI 2. ETAP PROJESİ KURA SONUÇLARI

TOKi ile Yenifakılı Belediyesi'nin birlikte yürüttüğü Yozgat Yenifakılı 2. Etap Konut Projesi kura çekimine az bir süre kaldı. Toplam 161 adet konuttan oluşan Yozgat Yenifakılı 2. Etap Projesi Konut alma hakkı belirleme kurası 25 Haziran 2014 tarihinde Çarşamba günü noter huzurunda gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 
23/06/2014 - 11:00

Pages