Afyon Emirdağ Belediyesi Emlak Vergisi Ödemesi ve Emlak Borcu Sorgulama

31 Mayıs ve 30 Kasım son ödeme tarihli Afyon Emirdağ Belediyesi Emlak Vergisi borçlarınızı son güne bırakmadan yapmanızı tavsiye ederiz. Geç yapılan ödemelere faiz işleyeceğinden, cezalı ödeme yapmamak için emlak vergisi son ödeme tarihlerine dikkat ediniz. 

Posta çeki ve Banka Havalesi ile ödemelerini gerçekleştirebilir, belediye veznelerinden borcunuzu yatırabilirsiniz. 

Emirdağ Belediyesine ulaşmak ve Emlak Vergisi ödemesi hakkında bilgi almak için aşağıda verdiğimiz belediye linkine tıklayabilirsiniz.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 
Belediye Rant Tesisleri

Emirdağ

Afyonkarahisar

03600

Türkiye

 

0 272 442 78 01

0 272 441 20 18

 
http://www.emirdag.bel.tr

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Afyon Bolvadin Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Borç Sorgulama Ekranı

Afyon Bolvadin Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri senede iki kez olmak üzere, 1. Taksit Mayıs ve 2. Taksit Kasım Aylarında yapılır. Tüm devlet ödemelerinde olduğu gibi geç yapılan tahsilatlarda faiz işlemesi söz konusu olduğundan vergilerinizi bu tarihten önce yatırmanızda fayda var. 

Afyon Çay Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Arayüzü

Birinci taksidi 31 Mayıs, ikinci taksidi ise 30 Kasım tarihlerinde  olan emlak vergisi ödemelerinizi Afyon Çay Belediyesi Emlak Vergisi servisine yapmayı unutmayınız. Gecikmeli yapılan ödemelerde vergi bedeline faiz işleyeceğinden ödemeleriniz belediyelerce tebliğ edilen tarihlerden önce yapmaya gayret ediniz. Emlak vergisi ödemelerinizi mobil cihazınızdan veyahut cep telefonunuzdan rahatlıkla online olarak  yapabilirsiniz.

Edirne Keşan Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Linki

Her yıl konut sahibi vatandaşlarımızdan 2 taksitle tahsil edilen Edirne Keşan Belediyesi Emlak Vergisi ilk ödemenizi, üzere 1. Ödeme 31 Mayıs ve 2. Ödeme 30 Kasım olarak yatırmanız gerekiyor.Geç yapılan ödemelere faiz işleyeceğinden, cezalı ödeme yapmamak için emlak vergisi son ödeme tarihlerine dikkat ediniz. Bazı belediyelerde online ödeme imkanı sunulmamaktadır. 

Afyon İncehisar Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Sayfası

Mayıs ayı geldiğinde tüm konut sahiplerini ilgilendiren Afyon İncehisar Emlak Vergisi ödemenizi Mayıs ayının 31’ine kadar tamamlamanız gerekiyor. İkinci Taksit ise Kasım ayının 30’una kadar yapabilirsiniz. Emlak vergisi borçlarınızı belediyeye zamanından yatırmaya özen gösterin, neden derseniz; zamanında yapılmayan ödemelere yasal faiz işleyecek ve konut sahipleri cezalı ödeme yapmak zorunda kalacaklardır.

Afyon Kızılören Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Web Sayfası

Senede iki kez taksitli olarak tahsil edilen Afyon Kızılören Belediyesi Emlak Vergisi ödemenizi Mayıs ayının 31’ine kadar tamamlamanız gerekiyor. İkinci Taksit ise 30 Kasım tarihinde. 

Cezalı duruma düşmemek ve faiz ödemesi yapmamak için emlak vergisi ödemelerinizi belirtilen tarihlerden önce tamamlamanız gerekmektedir. 

Detaylı bilgi ve belediye web sitesine ulaşmak için tıklamanız gerekiyor.

Çankırı Ilgaz Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Kısayolu

31 Mayıs son ödeme tarihli Çankırı Ilgaz Belediyesi Emlak Vergisi işlemleri için son günlere yaklaşılıyor. Ödemelerini 2 taksit olarak yapacaklar için diğer ödeme 30 Kasım’da. Ödemesi yapılmayan emlak vergisi borçlarınıza yasal faiz işleyeceğinden, verginin belediyelerce belirtilen tarihlerden sonra yatırılmaması gerekiyor.

Pages