Anadolu Jet Online Check-in İşlemi Nasıl Yapılır?

Anadolu Jet uçak biletinizi aldıktan sonra, uçuşun gerçekleşmesine 24 saat kala, Anadolu Jet internet sayfasından online check-in yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan "detaylar" bölümündeki "Anadolu Jet Online Check-in" linkine tıklayarak bu işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Online check-in işleminizi yaparak, koltuk seçiminizi dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz...



Online Check-in Adım Adım Nasıl Yapılır?

  • 1. Adım: 

Ad/soyad girdikten sonra rezervasyon veya elektronik numaranızı yazarak "Giriş" tuşuna basınız.

  • 2. Adım: 

İşlem yapmak istediğiniz yolcu/yolcuları ve uçuş/uçuşları seçerek "Onay" tuşuna basınız.

  • 3. Adım: 

Yer seçimi yapacağınız yolcu/yolcuları işaretledikten sonra tercih ettiğiniz koltuğu seçerek "Devam" tuşuna basınız.

  • 4. Adım: 

İYİ UÇUŞLAR... İşleminizi tamamladınız. Biniş kartınızı almak için "Yazdır" tuşuna basınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

THY Online Check-in Nasıl Yapılır?

THY (Türk Hava Yolları) uçak biletinizi aldınız. Uçuşunuza 24 saat kala, THY internet sitesinden online check-in işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken "detaylar" bölümünde yer alan "THY online Check-in" linkine tıklamak.

Güncelleme Tarihi: 
12/10/2013 - 13:30

Onur Air Online Check-in İşlemi Nasıl Yapılır?

Onur Air ile yapacağınız seyahatlerde uçak biletinizi satın aldıktan sonra, uçuşun gerçekleşmesinden önce Onur Air internet sayfasından online check-in yapabilirsiniz. Haberin detaylarında yer alan "Onur Air Online Check-in Yapmak İstiyorum" butonuna tıklayarak bu işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 
30/10/2013 - 10:45

Pegasus Online Check-in Nasıl Yapılır?

Pegasus Havayolları, Pegasus online checkin, online check-in

Pegasus Havayolları uçak biletinizi aldıktan sonra, uçuşun gerçekleşmesine 72 saat kala ve en geç uçuşunuza 40 dakika kalana kadar internette check-in yapabilirsiniz.. Bunun için yapmanız gereken "detaylar" bölümünde yer alan "Pegasus Online Check-in" linkine tıklamak. Siz de uçuş öncesinde online check-in işleminizi uçuşunuzdan önce yapın, koltuk seçiminizi şansa bırakmayın...

Güncelleme Tarihi: 
12/10/2013 - 14:15

ANADOLUJET %25 ÖĞRETMEN İNDİRİMİ BAŞLADI

Anadolujet Öğretmenlere Özel Kampanya başlattığını duyurdu. 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel olarak başlatılan kampanya kapsamında 1 Aralık 2014 tarihine kadar AnadoluJet’ten bilet alan öğretmenler, 24 Kasım - 14 Aralık 2014 tarihleri arasında aileleriyle birlikte % 25 indirimli uçacak.

Güncelleme Tarihi: 
26/11/2014 (All day)

THY Mil Sorgulama

thy, milesandsmiles, miles&smiles, eksik mil işleme

THY ve staralliance uçuşlarından kazandığınız uçuş millerinizi aşağıdaki linkten sorgulayabilirsiniz.

ANADOLUJET KAMPANYA KODLARI AÇIKLANDI

13 Ekim 2014 - 03 Ocak 2015 tarihleri arasında Anadolu Jet adresinden alınan ve 20 Ekim 2014 - 10 Ocak 2015 tarihleri arasındaki gidiş-dönüş uçuşlarının birisi AnadoluJet'ten hediye olarak veriliyor. Sizin için aşağıda vermiş olduğumuz parkurlardaki kampanya kodunu kullanıp AnadoluJet internet sitesinden biletlerinizi alabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
25/11/2014 - 23:30

Pages