AXESS ile MTV ÖDEMELERİNİZE 3 TAKSİT FIRSATI, SON GÜN 31 OCAK!

axess mtv 2014, axess motorlu taşıtlar vergisi

Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. taksit ödemelerinde son gün 31 Ocak olarak açıklandı. MTV ödemelerinizi Axess Business kartınızı kullanarak 3 taksitle yapabilirsiniz. MTV ödemelerini axess kartı ile yapanlar belirli Goldmaster ürünlerinde %50'ye varan indirim kazanıyor. Detaylar için Kampanya Detaylarına bakınız...

Kampanya Detayları: 
  1. Axess'in bu kampanyası, 31 Ocak 2014 tarihine kadar geçerlidir.
  2. Kampanya, Akbank Direkt İnternet, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri veya gelirler idaresinin web sitesi üzerinden yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde geçerlidir.
  3. İşlemlere vade farkı yansıtılmayacaktır.
  4. %50’ye varan indirimle kampanyaya dahil olan Goldmaster ürün detayları Goldmaster kampanya sayfasında duyurulmaktadır.
  5. Detaylar için tıklayınız. Akbank Direkt İnternet, Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Şubeleri üzerinden Axess kartıyla ödemesini gerçekleştiren kişiler, Goldmaster kampanyasından faydalanabilmek için kampanya kodu alanına Vergi Dekontu üzerinde yer alan Seri - Sıra No’yu boşluk bırakmadan girmelidir. (örnek: JL-0001380)
  6. Gelirler İdaresi üzerinden Axess kartıyla MTV ödemesini gerçekleştiren kişiler, Goldmaster kampanyasından faydalanabilmek için ödeme işlemi sonunda oluşan İnternet Vergi Dairesi Ödeme Alındısı belgesinde barkod altında “-“ işaretinden sonraki kampanya kodunu kampanya sayfasında ilgili alana girmelidir.
  7. MTV ödemesinin gerçekleştirildiği günü takip eden iş günü itibariyle kampanyadan faydalanmaya başlanabilecektir.
  8. Kampanya dahilinde Goldmaster kampanya sayfası üzerinden alışveriş yapılabilecek son tarih 28 Şubat 2014’tür.
  9. Bu tarihten itibaren kampanya kodları kullanılamayacaktır.

MOTORLU TAŞITLAR VERGİNİZİ AXESS KARTINIZ İLE 3 TAKSİTLE ÖDEMEK İÇİN TIKLAYINIZ:..

Banka Kartı: 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

AXESS İLE MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEMELERİNİZ HEM TAKSİTLİ HEM DE HEDİYELİ

1 Ocak - 31 Ocak 2015 tarihleri arasında Motorlu Taştılar Vergisi dönemine girmiş bulunuyoruz. Bu kapsamda Axess Kartı olanlar için bir kampanya hazırlandı. Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni Axess ile ödeyenler, 300 TL ve üzeri işlemlerde 3 taksit fırsatından yararlanacaklar. Ayrıca OtoPratik / Speedy mağazalarında ücretsiz kapsamlı check-up ve Energizer akülerde %30'a varan indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya detayları ve koşulları aşağıdaki gibidir:

KLiKSA.COM'DAN AXESS'E ÖZEL 100 TL CHiP-PARA

Kliksa ve Axess tarafından düzenlenen bu kampanya kapsamında 500 ile 999 TL arasında olan alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL Chip-Para Hediye edilecektir. Kampanya detayları ve koşulları şöyledir:

AXESS'DEN 2014 EMLAK VERGİSİ ÖDEMELERİNE 5 TAKSİT

Emlak Vergisi ilk taksit ödemelerinin son gününe yaklaştığımız şu zamanlarda Axess kartı olanlar, 100 TL ve üzeri Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemeleri 5 taksit ile yapabiliyorlar. Bu kampanya 1 Aralık 2014 tarihine kadar geçerli. Siz de 5 taksit imkanından faydalanmak için ödeme işlemi öncesinde VERGİ yazarak 4566'ya SMS atmayı unutmayın. Emlak Vergisi Taksit Kampanyası ile ilgili detaylar şöyle:

AXESS İLE GİTTİGİDİYORDAN 100 TL CHİP PARA

 Aklınızda 100 TL ye varan Chip Para Kazanmak varsa adres belli: gittigidiyor.com.

Axess ile 4 Adet 75 TL Opet Alışverişinize 30 TL Hediye!

Kampanyaya katılan Axess üyesi OPET ve SUNPET istasyonlarından Axess ile farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 75 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt veya otogaz alışverişinize 30 TL değerinde akaryakıt veya otogaz hediye!

AXESS'TEN YILBAŞI ALIŞVERİŞLERİNE 1 AY ERTLEME!

axess, akbank, 2014

YENİYIL yazıp 4566 SMS atın, 31 Aralık’a kadar yapacağınız 50 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlerinizin ödemesini Şubat ayına erteleyin!

Pages