Aygaz Otogaz Kampanyası ile 20 TL İndirim Şansını Kaçırmayın!

Aygaz Otogaz'da World'e özel 20 TL indirim fırsatı için Worldcard kullanmaya devam edin!

 

 

Kampanya Detayları: 

15 Temmuz – 15 Ağustos 2013 tarihleri arasında, kampanyaya katılan World Üye İşyeri ve Paro üyesi olan katılımcı Aygaz Otogaz istasyonları ya da Aygaz Otogaz ürünü satan münferit akaryakıt istasyonlarında, farklı günlerde yapılacak üçüncü 50 TL LPG alımına 20 TL indirim hakkı kazanılacaktır. İşlemlerin Paro Pod'dan geçirilmesi ile beraber Aygaz Euro LPG+ alımı yapan tüketicilere, 16 - 25 Ağustos 2013 tarihleri arasında bir kere daha yapacakları minimum 20 TL'lik Aygaz Euro LPG+ alımları tutarı kadar ekstrelerinde indirim yansıtılacaktır. Aynı günde yapılan birden fazla 50 TL veya üzeri otogaz alışverişlerinden yalnızca biri dikkate alınacaktır. Aygaz Euro LPG+ ürünü dışında yapılacak (akaryakıt, market, madeni yağ gibi) alışverişler kampanya kapsamı dışındadır. Ödeme esnasında Worldcard'ın Paro Pod'dan geçirilerek Paro özelliğinin kullanılması, hem de ödeme için Worldcard'ın Yapı Kredi POS cihazından geçirilmesi gerekmektedir. Bu işlemlerin yarım saatten daha uzun aralıkla yapılmaları durumunda kampanyadan yararlanılamayacaktır. Farklı günlerde yapılacak üçüncü 50 TL ve üzeri LPG alışverişi yapan müşteriler toplamda 20 TL ekstre indirimi kazanacak olup, 16 Ağustos - 25 Ağustos 2013 tarihleri arasında bir kez daha Paro ve World üyesi Aygaz Otogaz veya Aygaz Otogaz ürünü satan münferit akaryakıt istasyonlarında Worldcard'larının Paro Pod'dan işlem yaparak; kampanya boyunca üçüncü 50 TL alım yapan kart hamillerinin 20 TL daha LPG alımı yapması halinde yaptıkları işlem adetlerine göre 20 TL indirim hakkına sahip olacaklardır. Kazanılan indirimler 5 Eylül 2013 tarihine kadar kredi kartı ekstrelerine yansıtılacaktır. 16 Ağustos - 25 Ağustos 2013 tarihleri arasında World Üye İşyeri Aygaz Otogaz veya Aygaz Otogaz ürünü satan münferit akaryakıt istasyonlarından minimum 20 TL daha Aygaz EURO LPG+ alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılmayacaktır. Kampanyaya Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar dahil değildir. Banka kartları, Worldpuan ve World Business kart ile yapılan alışverişler dahil değildir. Kampanya müşteri bazlı olup her müşteri kampanyadan sadece 1 kere yararlanabilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Hepsiburada.com Worldcard Kampanyası ile 100 TL'ye kadar Worldpuan!

World'e özel Hepsiburada.com'dan yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 100 TL Worldpuan hediye. Üstelik peşin fiyatına 12 taksit fırsatıyla. Kaçırmayın!

SETUR ile 100 TL Worldpuan Kazanma Fırsatı!

World ile setur.com.tr'den, iPhone ve iPad aplikasyonlarından yurt içi otel ve tur rezervasyonlarında tek seferde yapacağınız 2.500 TL ve üzeri alışverişe 100 TL Worldpuan hediye!

WORLD'E ÖZEL ETSTUR'DAN %35 ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ

Yaz tatilinin yaklaşmasıyla birlikte, Turizm acentaları tarafından erken rezervasyon fırsatları da yavaş yavaş kendinden söz ettirmeye başladı. Bunlardan biri de ETS TUR tarafından World Card'a özel düzenlenen erken rezervasyon kampanyası. Bu kampanya kapsamında World'e özel %35'e varan erken rezervasyon indirimi sunuluyor. Tatil planlarını şimdiden yapanlar bu fırsatı kaçırmamalı.

WORLDCARD İLE SETUR ERKEN REZERVASYON OTELLERİNDE %35'E VARAN İNDİRİM

SETUR, erken rezervasyon

Setur'un "Yaz Güneşi Erkenden Setur ile Parlar" sloganıyla başlattığı 2014 kampanyası kapsamında, yaz tatili planlarını erkenden yapanlar için %35'e varan indirimler Setur'da. Eğer siz de tatilinizi şimdiden planlayabiliyorsanız ya da tatil tarihleriniz aşağı yukarı belli olduysa, bu kampanyı kaçırmamalısınız. 

GOLD.COM.TR ALIŞVERİŞLERİNİ WORLD BKM EXPRESS İLE YAPANLARA 100 TL İNDİRİM

World ile Gold.com.tr alışverişlerinize BKM Express ödeme seçeneği kullanılması durumunda 500 TL ve üzeri alışverişlerinde 100 TL indirim. Bu inanılmaz fırsatı kesinlikle değerlendirmeyi unutmayın. 500 TL'ye 100 TL indirim kampanyası bitmeden, Gold fırsatını kaçırmayın. Kampanya katılım koşullları, geçerlilik tarihleri ve tüm detayları yazının devamında bulunan "Kampanya Koşulları" başlığında bulabilirsiniz.

WORLD İLE LUKOiL VE AKPET' AKARYAKIT ALIŞVERİŞLERİNİZE 30 TL İNDİRİM

worldcard akaryakıt indirim kampanyası

World'e özel olarak düzenlenen bu kampanya kapsamında Lukoil ve Akpet'te 3 adet 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yaptığınızda bir sonraki akaryakıt alışverişinize tam tamına 30 TL indirim kazanacaksınız. Kampanya tarihleri ve koşullar aşağıdaki gibidir:

 

 

Pages