Bayramda hava nasıl olacak?

2014 Kurban Bayramı'na çok az bir zaman kaldı ve yaz aylarını geride bıraktığımız şu günlerde herkes yılın son tatil fırsatını değerlendirmek için hazırlıklara başladı. Bazılarımız bu kısa bayram tatilini yurtiçi otellerde geçirecek.. Bazılarımız da bayrama yurtdışında farklı bir ülkede ya da şehirde girecek. Gemi turu yapacak olanlarımız da var, bayramı memleketinde aile ziyaretleriyle geçirecek olanlarımız da.. Ancak hepimizin ortak sorusu: Kurban Bayramında Hava Nasıl Olacak?

Bu arada sonbaharın hafif hafif serinliğini hissettirmeye başladığı şu günlerde merak edilen bir konu da bayramdaki havanın nasıl olacağı.Henüz daha bayrama günler var ancak şimdiden Kurban Bayramındaki hava durumuna bir göz atmak isterseniz, bazı il ve beldelerimize ait hava durumu linklerini sizin için aşağıda sunduk:

 

KURBAN BAYRAMI'NDA ANTALYA'DA HAVA NASIL OLACAK? 3-11 Ekim Hava Durumu


KURBAN BAYRAMI'NDA İZMİR'DE HAVA NASIL OLACAK? 3-11 Ekim Hava Durumu


KURBAN BAYRAMI'NDA İSTANBUL'DA HAVA NASIL OLACAK? 3-11 Ekim Hava Durumu


KURBAN BAYRAMI'NDA ANKARA'DA HAVA NASIL OLACAK? 3-11 Ekim Hava Durumu


KURBAN BAYRAMI'NDA BURSA'DA HAVA NASIL OLACAK? 3-11 Ekim Hava Durumu


KURBAN BAYRAMI'NDA MUĞLA'DA HAVA NASIL OLACAK? 3-11 Ekim Hava Durumu


KURBAN BAYRAMI'NDA ALANYA'DA HAVA NASIL OLACAK? 3-11 Ekim Hava Durumu


KURBAN BAYRAMI'NDA FETHİYE'DE HAVA NASIL OLACAK? 3-11 Ekim Hava Durumu


KURBAN BAYRAMI'NDA MARMARİS'TE HAVA NASIL OLACAK? 3-11 Ekim Hava Durumu


KURBAN BAYRAMI'NDA ÇEŞME'DE HAVA NASIL OLACAK? 3-11 Ekim Hava Durumu


KURBAN BAYRAMI'NDA SİDE'DE HAVA NASIL OLACAK? 3-11 Ekim Hava Durumu


KURBAN BAYRAMI'NDA BODRUM'DA HAVA NASIL OLACAK? 3-11 Ekim Hava Durumu


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

2014 KURBAN BAYRAMI TATİLİ KAÇ GÜN?

2014 Kurban Bayramına az bir süre kaldı. Çalışanların iple çektiği Kurban Bayramı bu sene tatilcilere sadece 5 gün tatil imkanı sunacak. 3 Ekim 2014 Cuma günü Arife günü bakankar kurulu kararı gereğince TAM GÜN tatil olacak. Yani kamu personeli Cuma günü yarım gün idari izinli sayılacak. 4 Ekim Cumartesi günü Kurban Bayramı'nın 1. günü olarak kutlanacak.

Güncelleme Tarihi: 
05/09/2014 - 20:30

2014 KURBAN BAYRAMI TURLARI VE OTELLERİ

Kurban Bayramına az bir süre kaldı. Bayramın Ekim ayının başına denk gelmesi, bir kaç gün daha izin alınarak 9-10 güne tamamlanması nedeniyle, Tur Operatörleri tatilciler için Avantajlı Kurban Bayramı otelleri ve turları hazırladı. SETUR, ETS TUR ve JOLLY TUR gibi büyük tur operatörleri tarafından hazırlanan bu fırsatları değerlendirmek için elinizi çabuk tutmalısınız. Kontenjanlar ve uçak biletleri sınırlı olduğundan turlarda  ve oteller de yer bulmak kimi zaman zor olabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 
06/09/2014 - 16:15

2014 SANATÇILI KURBAN BAYRAMI OTELLERİ

Kurban Bayramına sadece bir kaç gün kaldı. Yazdan kalma son günleri yaşadığımız şu günlerde, hepimiz 2014 Kurban Bayramını keyifli bir şekilde geçirmeyi istiyoruz. Büyük bir çoğunluğumuz bayram tatillerini bütçeleri el verdikçe otellerde ve tatil köylerinde geçirecek. Şimdiden rezervasyonlar yapıldı ve bayram tatili iple çekiliyor. Bazılarımız ise hala kararsız.

Güncelleme Tarihi: 
23/09/2014 - 21:30

2015 KURBAN BAYRAMI TATİLİ KAÇ GÜN?

2015 Kurban Bayramına sayılı haftalar kaldı. Çalışanların iple çektiği Kurban Bayramı tatili bu sene Cumartesi ve Pazar gününe denk geldiğinden sadece  4,5 gün tatil imkanı sunacak gibi gözüküyor. 23 Eylül Arife günü ile başlayacak olan Kuban Bayramı Tatili 27 Eylül 2015 Pazar günü son bulacak. Arife gününün tam gün tatil olup olmayacağı henüz net değil.

Güncelleme Tarihi: 
09/07/2015 - 14:00

Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün?

Bakanlar Kurulu sonrası yapılan açıklamaya göre, 14 Ekim 2013 Pazartesi Arife günü kamu personelinin yarım gün idari izinli sayılacağından Kurban Bayramı'nda tatilcileri toplam 9 günlük bir tatil bekliyor. Avantajlı Kur

2014 VEKALETEN KURBAN FİYATLARI

2014 Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte vekaleten kurban fiyatları da yavaş yavaş açıklanmaya başladı. Her sene olduğu gibi farklı kurumların farklı bağış uygulamaları ve kurban bedelleri mevcut. Kredi kartıyla online olarak ödeme yapmak ya da kredi kartı kullanmayan vatandaşlar için ise için farklı ödeme yöntemleri ve kolaylıkları var (banka havelesi ve EFT).

Güncelleme Tarihi: 
05/09/2014 - 13:15

Pages