BEN 10 SÖMESTR TATİLİ BOYUNCA FORUM İSTANBUL'DA

Forum İstanbul, Ben 10 çizgi film serisinden uyarlanan turnuvaya ev sahipliği yapıyor. Turnuva sonunda birinci gelecek olan  çocuk, Dubai IMG Worlds of Adventure’daki Cartoon Network Zone’a ailesiyle birlikte seyahat hakkı kazanacak.
Siz de bu etkinliğe katılmak ve BEN 10 turnuvasında yer  almak istiyorsanız, adres belli: Forum İstanbul AVM.  BEN 10 Etkinliği detayları ve ayrıntılar aşağıda verilmiştir.

Ben 10 Forum İstanbul'a geliyor!

Ben 10  Macerasına katılan çocuklar, tünellerden geçme, yumruk duvarı, havuz engeli, enkaz oyunu, tırmanma duvarı gibi zorlu ve heyecan dolu etapları geçerek, oyunu en kısa sürede tamamlamaya çalışacaklar. Ayrıca Özel hazırlanmış workshop oyun alanında, çocuklar Ben 10 Playstation oyunu ve dart oyunu oynayacak, Ben 10 çizgi filmi izleyecekler, fotoğraf çektirme fırsatı yakalayacaklar.
Turnuva sonunda en yüksek skor yakalayan çocuk, ailesiyle birlikte 2015 yılı içerisinde, Dubai IMG Worlds of Adventure’daki Cartoon Network Zone’a seyahat gerçekleştirme şansı yakalayacak.,
 

Turnuvaya Kimler Katılabilecek?

Turnuvaya, 24 Ocak - 1 Şubat 2015  tarihleri arasında tek seferde en az 50 TL ve uzeri alışveriş yaparak etkinlik standına gidip fiş/faturalarını ibraz edenler katılabilecek.
 

BEN 10 İSTANBUL'A GELİYOR

FORUM İSTANBUL AVM, İSTANBUL

 Tarih

 24 Ocak - 1 Şubat 2015 

 Mekan / Yer

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi

 Etkinlik Saati

 Gitmeden önce sorunuz

 Etkinlik Ücreti

 Turnuva Katılımı için 50 TL Alışveriş

 Adres

 Kocatepe Mahallesi, 

 Paşa Caddesi 34045 Bayrampaşa

 İstanbul

 

 Telefon

   0 212  4431350 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

KÜÇÜK PRENS İLE YOLCULUK KENTPARK AVM'DE BAŞLIYOR

Okulların yarı yıl tatiline yaklaşmamız ile birlikte,  alışveriş merkezleri birbirinden özel gösteri etkinlik ve aktiviteler ile çocukların ilgisini çekmeye hazırlanıyor. 15 Ocak - 12 Şubat tarihleri arasında Küçük Prens ile Yolculuk etkinliği Kentpark’ta görülebilecek. Bu özel etkinliğin ayrıntılarını aşağıda görebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
04/01/2016 - 22:45

CEPA SÖMESTİR FESTİVALİ BAŞLIYOR

Sömestir tatilinin başlaması ile birlikte birbirinden özel etkinlikler CEPA alışveriş merkezinde çocuklarla buluşuyor. CEPA AVM kış ve kar temasıyla dev alanda yarıyıl tatiline özel olarak çocuklara eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak.Etkinlik programı ile ilgili detaylar şöyle:

Güncelleme Tarihi: 
22/01/2016 - 09:30

TRANSFORMERS ANKARA GORDİON AVM'YE GELİYOR

Transformers  Ankara Gordion AVM'de Şubat tatili boyunca sevenleriyle buluşacak. Yarıyıl tatilinin  gelmesiyele birlikte çocuklarınızla eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız, bir çok alışveriş merkezinde  sergilenecek olan  birbirinden güzel ve enteresan etkinliklere katılabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
22/01/2016 - 10:00

ZELF'LER SÖMESTİRDE KENTPARK'TA

Yarı yıl tatilinin başlaması ile birlikte alışveriş merkezleri birbirinden özel aktiviteler ile çocukların ilgisini çekmeyi bekliyor. Çocuklar Zelflerin sihirli yolculuklarını Kentpark’ta görebilecek. Bu özel etkinliğin ayrıntılarını aşağıdaki detaylarda görebilirsiniz. Çocuklarınıza özel bir gün yaşatmak ve keyifli vakit geçirmek istiyorsanız siz de Kentpark'a gidin. Herkese şimdiden iyi eğlenceler.

Güncelleme Tarihi: 
27/01/2015 - 21:45

CEPA'DAN SÖMESTR TATİLİ BOYUNCA EĞLENCE

Sömestr tatilinin başlaması ile birlikte birbirinden özel ve güzel etkinlikler de alışveriş merkezlerinin programlarında yer almaya başladı. Bunlardann biri de Ankaranın sevilen ve uğrak alışveriş merkezlerinden biri olan CEPA'da yer alacak. CEPA AVM yarıyıl tatiline özel olarak çocuklara yüz boyama ve  balon şov etkinlikleri sunacak! Siz de bu özel etkinliği kaçırmayın.

Güncelleme Tarihi: 
27/01/2015 - 22:00

ANKAMALL YARIYIL TATİLİ ETKİNLİKLERİ BAŞLADI KAÇIRMAYIN

ANKAMALL Alışveriş Merkezi 23 Ocak - 08 Şubat 2015 tarihleri arasında tüm ziyaretçilerini ücretisiz etkinlik ve atölyelerine davet ediyor. Eğer sizler de çocuklarınız ile keyifli vakit geçirmek istiyorsanız, bu etkinliklere mutlaka katılım sağlamalısınız. Etkinlik Programı ile ilgili detaylar ve ayrıntılı planlama aşağıda verilmiştir. Herkese şimdiden iyi tatiller ve iyi eğlenceler...

Güncelleme Tarihi: 
28/01/2015 - 10:30

Pages