Bingöl Genç Güveçli Köyü Toki Konut Fiyatları

Bingöl Genç Güveçli Köyü Toplu Konut Uygulamaları kapsamında üretilecek toplam 117 adet konutun en düşük ve en yüksek fiyatları ve alternatifli ödeme koşulları aşağıda sunulmaktadır.

Konut sahipleri 27 Eylül'de yapılacak kura ile belirlenecek olup, kura sonuçları aşağıdaki linkten takip edilebilecektir.

 

TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü Kura Sonuçları için Aşağıdaki Butona Tıklayınız...


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bingöl Genç Güveçli Köyü Toki Alt Gelir Grubu Konut Fiyatları

Bingöl Genç Güveçli Köyü Toplu Konut Uygulamaları kapsamında üretilecek toplam 482 adet alt gelir grubu konutun en düşük ve en yüksek fiyatları ve alternatifli ödeme koşulları aşağıda sunulmaktadır.

Konut sahipleri 27 Eylül'de yapılacak kura ile belirlenecek olup, kura sonuçları aşağıdaki linkten takip edilebilecektir.

 

Bingöl Genç Güveçli Köyü Toki Kura Sonuçları 27 Eylül'de Açıklanıyor

Kura Tarihi: 27 Eylül 2013 

Kura çekiminin yapılacağı Yer ve Saat:  Şehir Spor Salonu / Saat 10:00 

KURA ÇEKİMİ TAMAMLANDI DETAYLAR İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ!

TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü Kura Sonuçları

KONUT ALMA HAKKI BELİRLEME KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI... TAM LİSTE BURADA... 

 TOKİ'nin Bingöl Genç Güveçli Köyü Konut Projesi kapsamında inşa ettirdiği 117 adet 3+1 konutun Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kura Sonuçları AÇIKLANDI. Konut almaya hak kazananların tam listesisi bu sayfadan ANINDA ve ONLİNE olarak görebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
27/09/2013 - 10:30

TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü Alt Gelir Grubu Kura Sonuçları

KONUT ALMA HAKKI BELİRLEME KURA ÇEKİMİ BAŞLADI... SONUÇLAR BİRAZDAN BURADA... BU SAYFADAN AYRILMAYIN VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...

Güncelleme Tarihi: 
27/09/2013 - 09:45

Bingöl Genç Güveçli Köyü Toki Kura Sonuçları!

Toki bingöl genç güveçli, genç güveçli kura sonuçları

Kura Çekimi TAMAMLANDI !... Kazananların Tam Listesi YAYINLANDI!

Bingöl Genç Güveçli Köyü Konut Projesi kapsamında TOKİ tarafından inşa ettirilen 599 adet konutun kura çekimi Bingöl Şehir Spor Salonu'nda BUGÜN TAMAMLANDI !... Konut almaya hak kazananları tebrik ediyoruz...Tüm başvuru yapanların heyecanla izlediği Kura Sonuçlarına aşağıdaki butonlara tıklayarak ulaşabilirsiniz... 

Güncelleme Tarihi: 
27/09/2013 - 09:30

TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü Sözleşme İmzalama Programı Yayınlandı!

TOKİ'nin Bingöl Genç Güveçli Köyü Konut Projesi kapsamında inşa ettirdiği 117 adet 3+1 konutun Sözleşme İmzalama Programı yayınlandı. Sözleşme imzalama işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş Bingöl Merkez Şubesi'nde 7-21 Ekim 2013 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Sözleşme İmzalama Programına ulaşmak için haberin ekindeki dosyaya bakınız...

Güncelleme Tarihi: 
27/09/2013 - 16:45

Pages