BKM EXPRESS İLE ALIŞVERİŞ YAPIN, 15 TL WORLDPUAN KAPIN!

Kampanya kapsamında, BKM Express ile 75 TL ve üzerinde yapacağınız ilk internet alışverişinize 15 TL Worldpuan hediye edilecektir. Sizde kartınızı BKM Express'e tanımlayın, 15 TL worldpuan kazanın. Kampanyanın detayları aşağıdaki gibidir.

Kampanya Detayları: 
 • Kampanyadan faydalanmak için, 1 Mart 2014 ile 31 Mart 2014 tarihleri arasında Yapı Kredi kredi kartınız ya da bireysel banka kartınız ile BKM Express'e ilk defa kaydolmanız gerekmektedir.
 • Belirtilen bu tarihler arasında BKM Express ödeme seçeneği ile tek seferde 75 TL ve üzeri ilk internet alışverişine 15 TL ödül verilecektir. 
 • Kampanya peşin ve taksitli işlemlerin tümünde geçerlidir. 
 • Bir müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlabilir. 
 • Bu kampanya kapsamında kazanılacak en yüksek worldpuan  tutarı 15 TL ile sınırlandırılmıştır.
 • Kampanyadan faydalanmak için BKM express'e sanal kartınızı da tanımlayabilirsiniz.
 • Worldpuanınızın yüklenmesi için kredi kartınızın kullanıma açık olduğundan emin olunuz.
 •  Alışveriş iptali dikkate alınacaktır. Bu durumda Worldpuan kazanılmayacaktır. 
Puan Geçerlilik Tarihi: 
 • Wordpuanlar 21 Nisan 2014'te yüklenecektir.
 • 4 Mayıs 2014'e kadar kullanılabilecektir.
 • BKM Express kampanyasından kazanılan 15 TL'lik Worldpuanlar belirtilen tarihlerde kullanılmadığı takdirde 5 Mayıs 2014 itibariyle geri alınacaktır.
   

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

BKM EXPRESS İLE NİSAN AYINDA 15 TL WORLDPUAN

Worldcard ile BKM Express ile yapılacak olan 75 TL ve üzeri ilk internet alışverişine 15 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Kampanya detaylarına gelince:

Worldcard ile 4 HGS Geçişinizden 1 Tanesi Hediye!

Worldcard ile 30 Haziran 2013'e kadar  HGS etiketinizi ücretsiz olarak alabilirsiniz. Yapı Kredi HGS'niz ile otoyol ve köprülerde her 4 geçişinizden biri World'den hediye!

Hepsiburada.com Worldcard Kampanyası ile 100 TL'ye kadar Worldpuan!

World'e özel Hepsiburada.com'dan yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 100 TL Worldpuan hediye. Üstelik peşin fiyatına 12 taksit fırsatıyla. Kaçırmayın!

Teknosa.com'a özel 16-17 Eylül tarihlerinde %10 Worldpuan

World’e özel %10 Worldpuan kampanyası, 16-17 Eylül 2013 tarihinde www.teknosa.com 'dan, Yapı Kredi kredi kartları, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar ile tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri peşin veya taksitli işlemlerde geçerli olup, %10 Worldpuan kampanyasından kazanılacak puan tutarı en fazla 100 TL olacaktır.

Bayramda 50 TL Worldpuan Fırsatı!

worldcard bonkörlüğü, bayramda worldpuan bonkörlüğü

Worldcard ile Gıda Marketi ve Akaryakıt alışverişlerinde tek seferde yapılacak ilk 100 TL alışverişten sonra her 100 TL'ye 10 TL, toplamda ise 50 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın. Katılım için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 3160'a SMS göndermeyi unutmayın! Kampanya için son gün 21 Ekim 2013.
 

World Platinum ile Yapı Kredi World Lounge Ücretsiz!

Havalimanlarında Yapı Kredi World Lounge'da ayrıcalıklı keyfin tadını çıkarmak Haziran sonuna kadar ücretsiz. Detaylar için tıklayınız....

Pages