BONUS İLE EMLAK VERGİSİ ÖDEMELERİNE 3 TAKSİT

Emlak Vergisi ödemelerini Bonus ile yapacak olanlara güzel bir haber var... 100 TL ve üzerindeki Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinizi Bonus ile 3 taksitle yapabilirsiniz. Bonus'un bu güzel kampanyasından faydalanmak için yapmanız gereken SMS ile katılım sağlamak. 1 Aralık 2014 tarihine kadar, Belediye- Kamu hizmetleri alanında faaliyet gösteren işyerlerinde 100 TL ve üzeri peşin ödemelerde geçerlidir. Kampanyanın detayları ve katılım ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki koşulları okuyabilirisiniz:

Kampanya Detayları: 
 1. Kampanyadan faydalanmak için; 1 Aralık 2014 tarihine kadar "VERGI" yazarak 3340'a kısa mesaj gönderen müşterilerin emlak ve çevre temizlik vergisi ödemeleri herhangi bir masraf alınmadan 3 taksitte ekstrelerine yansıtılacaktır.
 2. Lütfen ödemenizi SMS gönderimi sonrasında yapınız, çünkü kampanyaya katılmadan önce yapılan vergi ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
 3. Taksitli işlemler kampanyaya dahil değildir.
 4. Tüm banka POS'larında yapılan işlemlerde geçerlidir. Bonus Pos Cihazı şart değildir.
 5. Kampanyaya tüm Garanti Bonus'lar, Flexi, Money Bonus, Miles&Smiles MasterCard dahildir.
 6. Bonus Genç, Bonus Flexi kampanyaya dahil değildir.
 7. Kampanyaya sanal POS ve sanal kart ile yapılan işlemler de dahildir.
 8. Bildiğiniz gibi, emlak vergisi ödemeleri kişinin ikamet ettiği ilçenin belediyesi tarafından tahsil edilmektedir.
 9. Bağlı bulunulan belediyenin internet sayfası var ise online olarak bu internet sayfası üzerinden ödeme yapılabilir.
 10. Flexi Card için  "EVET VERGI" yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340'a göndermeleri gerekmektedir.
 11. Flexi'lilerin kampanya katılım ücreti 1,99 TL'dir. Flexi'lilerin kampanya katılım iptalleri için "IPTAL VERGI" yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a göndermeleri gerekmektedir.
 12. Kampanyaya Deniz Bonus, TEB Bonus ve PTT Bonus dahildir.
 13. Kampanyaya katılmak için:
  • Deniz Bonus sahipleri 3280'e,
  • TEB Bonus sahipleri 4616'ya SMS.
  • Abank 4055'e SMS göndermelidir.
  • PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
 14. KAMPANYAYA DAHİL OLMAYAN KARTLAR: Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy, Burgan Bonus, Abank Bonus, Tekstilbank Bonus ve American Express Card kampanyaya dahil değildir.
 15. Taksitlendirme işlemi SMS gönderimi sonrasında gerçekleşecektir.
 16. ÖNEMLİ NOT: İşlemin yapıldığı tarih ile, ekstre kesim tarihi aynı ise ya da SMS ekstre kesim tarihinden sonra gönderilirse taksitlendirme yapılmayacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

BONUS İLE LUKOiL AKARYAKIT ALIŞVERİŞLERİNİZE 30 TL BONUS KAMPANYASI

LUKOIL'den Bonus ile yapılacak 3 defa 75 TL ve üzeri harcamaya 30 TL bonus kazanma fırsatı. 16 Nisan 2014 ile 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında düzenlenen kampanyaya katılmak için LUKOIL yazıp Garanti Bonus sahiplerinin 3340'a SMS atmaları gerekmektedir. Diğer banka katılım SMS'leri ve kampanyanın detayları için aşağıdaki ayrıntılara bakabilirsiniz.

OPET'TE BONUS'A ÖZEL 25 TL BONUS HEDİYE

Bonus ile Opet ve Sunpet istasyonlarında farklı günlerde yapılacak olan 4 adet 75 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcamaya 25 TL bonus hediye edilecektir. Kampanyadan faydalanmak için SMS göndermeyi unutmayın. Ayrıca kampanya ile ilgili tüm ayrıntılara aşağıdaki kampanya detayları bölümünden takip edebilirsiniz. Kampanya kapsamında kartlara yüklenecek olan Bonuslar banka tarafından geri alınacağından, bonuslarınızı zamanında kullanmaya dikkat ediniz.

Gittigidiyor Bonus Kampanyası 100 TL Bonus Veriyor!

gittigidiyor bonus kampanyası, bonus gittigidiyor kampanyası

Tek seferde yapılacak toplam 500 TL - 999,99 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerinizde 50 TL Bonus, tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri olan peşin veya taksitli alışverişlerinizde ise 100 TL bonus kazanacaksınız. Son gün 20 Ekim!

BİRİKMİŞ BONUSUNU SBARRO'DA KULLANANLAR BONUSUN YARISINI GERİ ALIYOR

Bonusun ilgil gören bu kampanyasıyla, birikmiş bonuslarınızla  Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby's restoranlarından bonus kullanımı ile  yaptığınız alışverişlerinizde kullanıdığınız bonusun yarısı geri yatıyor. İade edilen bonuslarınızı gene  Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby's restoranlarında kullanabilirsiniz. Artık kimse "doymadım" demeyecek. Bonusun bu doyurucu kampanyasının detayları için aşağıdaki kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz.

ŞUBAT 2014 BONUS KAMPANYASI - BONUS'TAN 50 TL BONUS HEDİYE

BONUS, 1  Şubat ve 28 Şubat 2014 tarihleri arasında Bonus Üye işyeri olan ve giyim, kozmetik, elektronik veya restoran sektörlerinde yapılacak 5 defa 50 TL ve üzeri harcamaya 50 TL bonus hediye ediyor.  İlk harcamadan önce "SUBAT" yazıp 3340'a SMS göndermeyi unutmayın. Bonusun bu avantajlı Şubat kampanyasının tüm detayları haberin ayrıntılarında.

BONUS BOŞYOK YILBAŞI KAMPANYASI ile 50 TL BONUS KAZANIN

bonus boş yok, bonus BOSYOK

2014'e yaklaştığımız şu günlerde, Bonus süper bir kampanya ile yeni yılı karşılamaya hazırlanıyor. BONUS BOŞ YOK sloganı ile başlattığı bu kampanya kapsamında yapacağınız her 75 TL ve üzeri alışverişe 2 TL, 5 TL, 10 TL, 20 TL veya 50 TL Bonus kazanma şansı sunuyor. Siz de bu fırsatı kaçırmamak için cep telefonunuzdan BOSYOK yazıp 3340'a SMS atmayı unutmayın.... Bonus ile Mutlu Yıllar!

Pages