BONUS'TAN ŞUBAT AYI ALIŞVERİŞLERİNİZE 50 TL BONUS HEDİYE

Sevgililer gününe özel olarak Bonus ile Şubat 2014'te yapılacak alışverişlerinize 50 TL Bonus kazanma fırsatı. 1 Şubat 2014 ve 28 Şubat 2014 tarihleri arasında tek seferde Bonus Üye işyerlerinde giyim, kozmetik, elektronik veya restoran sektörlerinde yapacağınız 5 adet 50 TL ve üzeri harcamaya 50 TL bonus kazanacaksınız. Detaylar için yazının ayrıntılarına bakabilirsiniz.

Kampanya Detayları: 

SMS Atmayı Unutmayın!

 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamanızı yapmadan önce 3340'a SMS gönderiniz.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için ilk harcamadan önce "EVET SUBAT" yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a göndermelidirler.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99 TL'dir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kayıt iptalleri "IPTAL SUBAT" yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a göndererek yapılabilir.
 • Deniz Bonus sahipleri SUBAT yazıp 3280'e,
 • TEB Bonus sahipleri SUBAT yazıp 4616’ya,
 • Şeker Bonus sahipleri SUBAT yazıp 7353'e,
 • ING Bonus sahipleri SUBAT yazıp 2205'e,
 • Türkiye Finans Happy sahipleri SUBAT yazıp  kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye,
 • Burgan Bonus sahipleri SUBAT yazıp 8222’ye,
 • ABank Bonus sahipleri SUBAT yazıp 4055’e,
 • Tekstilbank Bonus sahipleri SUBAT yazıp 05327524404’e SMS göndermelidir.
 • PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılımı aranmamaktadır.

Hangi Kartlar ve Hangi Sektörler Kampanya Kapsamında Olacak?

 • Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy kampanya dahilinde olacak.
 • Kampanyaya Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus ve PTT Bonus dahil.
 • Kampanya dahilindeki sektörler şunlar: Giyim, Kozmetik, Elektronik ve Restoran Sektörleri

Diğer Kampanya Koşulları Nedir?

Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahil ve aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecek.

Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacağında bu konuya dikkat edilmelidir.

Kampanyaya sanal kartlar, sanal pos, MoTo (Mail order, Telephone order), Paypass işlemleri de dahildir.

Puan Geçerlilik Tarihi: 
 • Kazanılan bonus 04 - 10 Mart 2014 tarihleri arasında kullanılabilir.
 • Bu tarihler arasında kullanılmayan bonus geri alınacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

ŞUBAT 2014 BONUS KAMPANYASI - BONUS'TAN 50 TL BONUS HEDİYE

BONUS, 1  Şubat ve 28 Şubat 2014 tarihleri arasında Bonus Üye işyeri olan ve giyim, kozmetik, elektronik veya restoran sektörlerinde yapılacak 5 defa 50 TL ve üzeri harcamaya 50 TL bonus hediye ediyor.  İlk harcamadan önce "SUBAT" yazıp 3340'a SMS göndermeyi unutmayın. Bonusun bu avantajlı Şubat kampanyasının tüm detayları haberin ayrıntılarında.

BONUS İLE ZiZiGO.COM ALIŞVERİŞLERİNİZE %15 İNDİRİM SON GÜN 28 ŞUBAT 2014

2014 Şubat ayının gelmesiyle birlikte, herkesi sevgililer günü telaşı sardı. Sevgililer günü hediyesi arayanlar ya da almak isteyenler Zizigo.com'a göz atabilirler. Eğer Bonus Card sahibiyseniz Zizigo.com'dan yapacağınız alışverişlere Bonus'a özel %15 indirim sağlanacaktır. Bu güzel fırsatı kaçırmamak için detaylar aşağıdaki gibidir. Sevgililer gününüz şimdiden kutlu olsun!

LİMANGO'DAN 50 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERE 10 TL BONUS HEDİYE

Sevgililer gününe sadece bir kaç gün kalmışken, alışverişlerini Limango.com'dan yapacaklar 10 TL Bonus kazanma fırsatı yakalıyor. 26 Ocak 2014 ve 20 Şubat 2014 tarihleri arasında tanımlanan bu kampanya kapsamında 50 TL ve üzeri alışverişlere 10 TL bonus hediye edilecek. Detaylar için ayrıntılara bakabilirsiniz.

BONUS BOŞYOK YILBAŞI KAMPANYASI ile 50 TL BONUS KAZANIN

bonus boş yok, bonus BOSYOK

2014'e yaklaştığımız şu günlerde, Bonus süper bir kampanya ile yeni yılı karşılamaya hazırlanıyor. BONUS BOŞ YOK sloganı ile başlattığı bu kampanya kapsamında yapacağınız her 75 TL ve üzeri alışverişe 2 TL, 5 TL, 10 TL, 20 TL veya 50 TL Bonus kazanma şansı sunuyor. Siz de bu fırsatı kaçırmamak için cep telefonunuzdan BOSYOK yazıp 3340'a SMS atmayı unutmayın.... Bonus ile Mutlu Yıllar!

WORLDCARD İLE ŞUBAT AYI BOYUNCA 50 TL WORLDPUAN HEDİYE!

worldpuan, worldcard, şubat 2014, sevgililer günü

2014 Şubat denince ilk aklımıza gelen şey tabiki sevgililer günü. Bu özel günde herkes kendisi ve sevdiği için ister istemez alışveriş yapıyor. Bunun üzerine bankalar ardı ardına düzenledikleri kredi kartı kampanyalarıyla tüketicilerin dikkatini çekmeyi hedefliyorlar.

BONUS İLE EMLAK VERGİSİ ÖDEMELERİNE 3 TAKSİT

Emlak Vergisi ödemelerini Bonus ile yapacak olanlara güzel bir haber var... 100 TL ve üzerindeki Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinizi Bonus ile 3 taksitle yapabilirsiniz. Bonus'un bu güzel kampanyasından faydalanmak için yapmanız gereken SMS ile katılım sağlamak. 1 Aralık 2014 tarihine kadar, Belediye- Kamu hizmetleri alanında faaliyet gösteren işyerlerinde 100 TL ve üzeri peşin ödemelerde geçerlidir.

Pages