BONUSTAN TEMMUZ 2014 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİNE 3 TAKSİT

Bonus ile 01 Temmuz  31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesinden, Garanti internet şubesinden, Garanti cep şubesinden ya da 444 0 333 telefonla bankacılıktan yapılacak olan MTV - Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinize 3 taksit imkanı. MTV ödemenizde Bonus'u kullanın, bu fırsatı kaçırmayın! Bonus taksit kampanyası ile ilgili detaylar şöyle:

Kampanya Detayları: 
  • Kampanyadan faydanalacak kartlar: Garanti Bonuslar, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Filo Card, EASY, American Express Business
  • Kampanyaya ekspres limit işlemleri dahil olmayacaktır..
  • Gib.gov.tr'den ödemeler 3 taksitle yapılacaktır.
  • Diğer ödeme alternatiflerinde ise 3 taksite kadar seçim ( tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit) yapma şansı bulunmaktadır. Garanti internet şube, Garanti cep şube ve 444 0 333 telefon bankacılığından taksit seçimi yapabilirsiniz.
  • SMS ile ödemelerinizde 3 taksitten faydalanabilirsiniz. Bu durumda  "MTV SOR PLAKA NO" yazıp 3340'a SMS göndererek borcunuzu sorgulayabilirsiniz daha sonra "MTVÖDE KARTSON6 PLAKANO" yazıp 3340'a SMS göndererek de MTV borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergisi Diğer Avantajlı Taksit Kampanyaları için Tıklayınız!

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

BONUS'A ÖZEL MTV ÖDEMELERİNİZE 3 TAKSİT FIRSATI

Tüm araç sahiplerini ilgilendiren ve 1. Taksit için son ödeme günü 31 Ocak olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini Bonus kartları ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesiden, Garanti internet şubesinden, Garanti cep şubesinden ya da 444 0 333'den ayrıca SMS kanalıyla yapanlar 3 taksit imkanından faydalanıyor. Taksit kampanyasından yararlanmak için yapmanız gerekenleri detaylı olarak aşağıda okuyabilirsiniz.

BONUSTAN GİTTİGİDİYOR'A ÖZEL 100 TL BONUS KAMPANYASI

Gittigidiyor'dan Bonus'a özel süper bir kampanya daha... 2014 yılına girmemizle birlikte gittigidiyor alışverişlerinize 100 TL ye varan Bonus kazanma fırsatını yakalayacaksınız.

JOLLY TUR ERKEN REZERVASYON FIRSATIYLA %45 İNDİRİM VE BONUS'A ÖZEL PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT

Jolly Tur turizmde 27 yıllık tecrübesiyle tatil denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri olmuştur. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını her şeyden önde tutan Jolly Tur, 2014 yılında da tatilcileri sevindirecek indirim ve kampanyalarla dikkati çekiyor.

2014 BONUS OKULA DÖNÜŞ KAMPANYASI BAŞLIYOR

BONUS 2014 Eylül ayına girmemizle birlikte geleneksel Okula Dönüş Kampanyası'na başladı. Okulların açılmasıyla birlikte okul ihtiyaçlarını Bonus Kart ödeyen Bonus kullanıcılarını 50 TL'ye varan Bonus bekliyor. Siz de Okul Alışverişlerinizi Bonus ile yapın, alışverişinizin 50 TL'lik kısmını bedavaya getirin. Kampanya 29 Ağustos – 07 Ekim 2014 tarihleri arasında geçerli olacak.

Bonus'la Opet ve Sunpet'lerde 5 defa 75 TL Akaryakıt'a Tam 45 TL Bonus!

Bonus'la Opet ve Sunpet'lerde farklı günlerde 5 defa 75 TL ve üzeri harcamaya, 45 TL bonus kampanyası başladı. Kampanya detayları şu şekilde:

Bonus'tan Okula Dönüş Kampanyası, Bonus Eylül Ayında 50 TL Bonus Veriyor!

Bonus 50 TL, Garanti Bonus, Bonus card, bonus kampanya

Kampanya için son gün 30 Eylül! Beşinci 75 TL'lik alışverişe Toplam 50 TL Bonus...

Pages