Darıca Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Darıca Belediyesi Borç Sorgulama

Kocaeli Derince Belediyesi Emlak Vergisi, Kocaeli Derince Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama, Derince Belediyesi online ödeme, Derince Belediyesi Logosu, Derince Belediyesi e-belediye

 

Kocaeli Derince Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit için son ödeme tarihi 31 Mayıs’tır. 2. Taksit için son ödeme tarihi 30 Kasım’dır.

Ödemelerinize ceza ya da faiz işlememesi için emlak vergisi ödemelerinizi bu tarihlerden önce yapmaya özen gösteriniz. Derince Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Derince Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme işlemlerinizi aşağıdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Bilindiği gibi bazı ilçe belediyeleri online olarak da hizmet vermektedirler. Sicil sorgulama, borç ödeme, borç sorgulama, tahsilat işlemleri, arazi ve arsa beyanı, ruhsat başvuru sorgulama işlemleri, çevre temizlik vergisi beyan borç ödeme ve sorgulama işlemleri, emlak vergisi beyan borç ödeme ve sorgulama işlemleri, bina birim değerleri ve rayiç değer sorgulama işlemleri online olarak yapılabilmektedir. Dolayısıyla emlak vergisi ödemelerinizi kredi kartınız ya da sanal kartınız ile ilgili belediyeye gitmeden bilgisayarınızdan, mobil cihazınızdan, tablet ya da cep telefonunuzdan rahatlıkla online olarak  yapabilirsiniz. Ödemeleriniz karşılığında makbuzunuzu yazıcıdan çıktı olarak alabilir ya da size mail olarak iletmelerini sağlayabilirsiniz.

Tabi tüm bu kolaylıklar malesef tüm belediyeler tarafından sunulamamakta. Hala online ödeme konusunda altyapı çalışmaları devam eden belediyelerimiz mevcut. Online tahsilat yapmayan belediyeler yahut online ödeme imkanı olmayan vatandaşlarımız Emlak Vergilerini bizzat belediyeye giderek ya da posta çeki ile kendilerine en yakın PTT’ler aracılığıyla güvenle yapabilirler.

Derince Belediyesi Emlak Vergisi Online ödeme, Posta Çeki Numarası ve Derince Belediyesi Banka Hesap Numarası için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 

 

Adres : Çenedağ Mah. Denizciler Cad. No: 81 DERİNCE / KOCAELİ

SANTRAL :0.262 239 40 15 (5 HAT) - 0544 239 40 16 - 0533 777 96 98       santral@derince.bel.tr
FAX          : 239 40 22 (BASIN YAYIN MÜDÜRLÜĞÜ) 
FAX          : 229 00 27 (ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ) 
FAX          : 239 14 47 (ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ)

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Gebze Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Gebze Belediyesi Borç Sorgulama

Kocaeli Gebze Belediyesi Emlak Vergisi, Kocaeli Gebze Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama, Gebze Belediyesi online ödeme, Gebze Belediyesi Logosu, Gebze Belediyesi e-belediye

Kocaeli Gebze Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit için son ödeme tarihi 31 Mayıs’tır. 2. Taksit için son ödeme tarihi 30 Kasım’dır.

Ödemelerinize ceza ya da faiz işlememesi için emlak vergisi ödemelerinizi bu tarihlerden önce yapmaya özen gösteriniz. Gebze Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Gebze Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme işlemlerinizi aşağıdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Gölcük Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Gölcük Belediyesi Borç Sorgulama

Kocaeli Gölcük Belediyesi Emlak Vergisi, Kocaeli Gölcük Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama, Gölcük Belediyesi online ödeme, Gölcük Belediyesi Logosu, Gölcük Belediyesi e-belediye

Kocaeli Gölcük Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit için son ödeme tarihi 31 Mayıs’tır. 2. Taksit için son ödeme tarihi 30 Kasım’dır.

Ödemelerinize ceza ya da faiz işlememesi için emlak vergisi ödemelerinizi bu tarihlerden önce yapmaya özen gösteriniz. Gölcük Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Gölcük Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme işlemlerinizi aşağıdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Kandıra Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Kandıra Belediyesi Borç Sorgulama

Kocaeli Kandıra Belediyesi Emlak Vergisi, Kocaeli Kandıra Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama, Kandıra Belediyesi online ödeme, Kandıra Belediyesi Logosu, Kandıra Belediyesi e-belediye

Kocaeli Kandıra Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit için son ödeme tarihi 31 Mayıs’tır. 2. Taksit için son ödeme tarihi 30 Kasım’dır.

Ödemelerinize ceza ya da faiz işlememesi için emlak vergisi ödemelerinizi bu tarihlerden önce yapmaya özen gösteriniz. Kandıra Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Kandıra Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme işlemlerinizi aşağıdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Körfez Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Körfez Belediyesi Borç Sorgulama

Kocaeli Körfez Belediyesi Emlak Vergisi, Kocaeli Körfez Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama, Körfez Belediyesi online ödeme, Körfez Belediyesi Logosu, Körfez Belediyesi e-belediye

Kocaeli Körfez Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit için son ödeme tarihi 31 Mayıs’tır. 2. Taksit için son ödeme tarihi 30 Kasım’dır.

Ödemelerinize ceza ya da faiz işlememesi için emlak vergisi ödemelerinizi bu tarihlerden önce yapmaya özen gösteriniz. Körfez Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Körfez Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme işlemlerinizi aşağıdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

İzmit Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve İzmit Belediyesi Borç Sorgulama

Kocaeli İzmit Belediyesi Emlak Vergisi, Kocaeli İzmit Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama, İzmit Belediyesi online ödeme, İzmit Belediyesi Logosu, İzmit Belediyesi e-belediye

Kocaeli İzmit Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit için son ödeme tarihi 31 Mayıs’tır. 2. Taksit için son ödeme tarihi 30 Kasım’dır.

Ödemelerinize ceza ya da faiz işlememesi için emlak vergisi ödemelerinizi bu tarihlerden önce yapmaya özen gösteriniz. İzmit Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve İzmit Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme işlemlerinizi aşağıdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Akseki Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Akseki Belediyesi Borç Sorgulama

Antalya Akseki Belediyesi Emlak Vergisi, Antalya Akseki Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama, Akseki Belediyesi online ödeme, Akseki Belediyesi Logosu, Akseki Belediyesi e-belediye

Antalya Akseki Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit için son ödeme tarihi 31 Mayıs’tır. 2. Taksit için son ödeme tarihi 30 Kasım’dır.

Ödemelerinize ceza ya da faiz işlememesi için emlak vergisi ödemelerinizi bu tarihlerden önce yapmaya özen gösteriniz. Akseki Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Akseki Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme işlemlerinizi aşağıdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Pages