Denizli Çivril Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Web Sayfası

Her yıl konut sahibi vatandaşlarımızdan 2 taksitle tahsil edilen Denizli Çivril Belediyesi Emlak Vergisi ilk ödemenizi Mayıs ayı sonuna kadar yapmayı unutmayın, sonraki ödeme Kasım ayında. 

Belediyelerce belirtilen tarihten sonra yapılan ödemelere yasal faiz işleyecektir, ödemelerinizi son ödeme tarihinden sonra yapmanız durumunda cezalı ödeme yapmanız söz konusu olacaktır. 

PTT Posta havalesi ve banka şubelerinden belediyenin hesap numarasına emlak vergisi borcunuzu ödeyebilirsiniz. 

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 
Telefon

: 0 258 713 10 08

  0 258 713 10 31

Fax
: 0 258 713 25 28

E-Mail
: bilgi@civril.bel.tr

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Denizli Çal Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Linki

Denizli Çal Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri her sene olduğu gibi bu yıl da ilk ödeme 31 Mayıs ve ikinci ödeme 30 Kasım son ödeme tarihli olacak şekilde tahsil edilecektir. Emlak vergisi borcunuzu bu tarihten önce yatırmanız durumunda borçlarınıza faiz işleyeceğinden ödemenizi belirtilen tarihten sonraya bırakmayınız. 

Afyon Bolvadin Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Borç Sorgulama Ekranı

Afyon Bolvadin Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri senede iki kez olmak üzere, 1. Taksit Mayıs ve 2. Taksit Kasım Aylarında yapılır. Tüm devlet ödemelerinde olduğu gibi geç yapılan tahsilatlarda faiz işlemesi söz konusu olduğundan vergilerinizi bu tarihten önce yatırmanızda fayda var. 

Afyon Çay Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Arayüzü

Birinci taksidi 31 Mayıs, ikinci taksidi ise 30 Kasım tarihlerinde  olan emlak vergisi ödemelerinizi Afyon Çay Belediyesi Emlak Vergisi servisine yapmayı unutmayınız. Gecikmeli yapılan ödemelerde vergi bedeline faiz işleyeceğinden ödemeleriniz belediyelerce tebliğ edilen tarihlerden önce yapmaya gayret ediniz. Emlak vergisi ödemelerinizi mobil cihazınızdan veyahut cep telefonunuzdan rahatlıkla online olarak  yapabilirsiniz.

Denizli Honaz Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Birinci taksidi 31 Mayıs, ikinci taksidi ise 30 Kasım tarihlerinde  olan emlak vergisi ödemelerinizi Denizli Honaz Belediyesi Emlak Vergisi servisine yapmayı unutmayınız. 

Gecikmeli yapılan ödemelerde vergi bedeline faiz işleyeceğinden ödemeleriniz belediyelerce tebliğ edilen tarihlerden önce yapmaya gayret ediniz. 

Kale Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama

Denizli Kale Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri her sene olduğu gibi bu yıl da ilk ödeme 31 Mayıs ve ikinci ödeme 30 Kasım son ödeme tarihli olacak şekilde tahsil edilecektir.

Afyon Emirdağ Belediyesi Emlak Vergisi Ödemesi ve Emlak Borcu Sorgulama

31 Mayıs ve 30 Kasım son ödeme tarihli Afyon Emirdağ Belediyesi Emlak Vergisi borçlarınızı son güne bırakmadan yapmanızı tavsiye ederiz. Geç yapılan ödemelere faiz işleyeceğinden, cezalı ödeme yapmamak için emlak vergisi son ödeme tarihlerine dikkat ediniz. 

Posta çeki ve Banka Havalesi ile ödemelerini gerçekleştirebilir, belediye veznelerinden borcunuzu yatırabilirsiniz. 

Pages