Denizli Belediyesi Emlak Vergisi Ödemesi ve Emlak Borcu Sorgulama Sistemi

Denizli Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri her sene olduğu gibi bu yıl da ilk ödeme 31 Mayıs ve ikinci ödeme 30 Kasım son ödeme tarihli olacak şekilde tahsil edilecektir. Ödemeler 31 Mayıs mesai bitimine kadar kabul edileceğinden, Ceza ya da faizli ödeme yapmamak için bu tarihlerde ödeme yapmaya özen gösteriniz. 

Memleketimizde bulunan bazı belediyelerde sunulan online ödeme sayesinde kredi kartınız ile emlak vergisi borcunu ödemek gerçekten büyük kolaylık.

Siz de Emlak vergisi borç ödemenizi  yapmak için Denizli Merkez Belediyesi Emlak Vergisi Borç ödeme kısayolu kullanabilirsiniz.

 

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 
Tel:
+90 (258) 265 21 37

Sms:
+90 (258) 265 21 37

Fax:
+90 (258) 242 10 79

Mail:
denizli@denizli.bel.tr
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Muğla Dalaman Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Muğla Dalaman Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri senede iki kez olmak üzere, 1. Taksit Mayıs ve 2. Taksit Kasım Aylarında yapılır. Emlak Vergisi ödemenizi 31 Mayıs’a kadar yapmanız gerekiyor.

Konya Akşehir Belediyesi Emlak Vergisi Borç ve Ödeme Sorgulama

Konya Akşehir Belediyesince alınan emlak vergisi her yıl 2 kere olmak üzere 1. Ödeme 31 Mayıs ve 2.

Balıkesir Dursunbey Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama

Her sene olduğu gibi bu sene de Balıkesir Dursunbey Belediyesi Emlak Vergisi ödemenizi 31 Mayıs’a kadar yapmanız gerekiyor.

Hadim Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Borç Sorgulama

Mayıs ayı geldiğinde tüm konut sahiplerini ilgilendiren Emlak Vergisi ödemeleri akla gelir. Konya Hadim Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu 31 Mayıs’a kadar, 2.

Tekirdağ Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Web Sayfası

Bildiğiniz gibi, Tekirdağ Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri senede 2 kez (yani 2 taksit) olmak üzere, Mayıs ve Kasım Aylarında yapılmaktadır. 

Emlak vergisi ödemelerinizi kredi kartınız ya da sanal kartınız ile ilgili belediyeye gitmeden (tüm belediyelerde henüz yok) bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzdan rahatlıkla online olarak  yapabilirsiniz. 

Rize Fındıklı Belediyesi Emlak Vergisi Ödemesi ve Online Emlak Borcu Sorgulama Sistemi

Ülkemizdeki tüm belediyelerce tahsil edilmekte olan Emlak vergisi bedelleri Mayıs ve Kasım ayında Rize Fındıklı Belediyesi hesabına 31 Mayıs’a kadar yapılabilecektir. Son ödeme tarihini geçirdiğiniz emlak vergisi borçlarınızı belediyelerce tebliğ edilen tarihlerden önce yapmanız sizin yararınıza olacaktır. 

Posta çeki ve Banka Havalesi ile ödemelerini gerçekleştirebilir, belediye veznelerinden borcunuzu yatırabilirsiniz. 

Pages