Encard ile İnternet Alışverişlerinize %20 İndirim! Son Gün 31 Aralık!

Finansbank Enpara.com tarafından başlatılan ve yoğun ilgi gören "tüm internet alışverişlerine %20 indirim" kampanyası son hız devam ediyor. Kampanya kapsamında 31 Aralık 2013’e kadar Enpara.com Encard ile internetten yapılan tüm alışverişlere %20 indirim sağlanıyor. Bu kampanyadan faydalanmak için Encard kullanmak ve Enpara.com müşterisi olmak yeterli.

Örneğin, Kasım ayında Encard ile internetten 300,00 TL’lik bir uçak bileti ve 200,00 TL’lik bir ayakkabı alındığında, en geç 7 Aralık’a kadar kartın hesabına 100,00 TL iade fırsatını kaçırmayın!

Kampanya Detayları: 
  1. Kampanya 1 Ekim - 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Encard’ınız ile internetten yapacağınız alışverişler için geçerlidir.
  2. Kampanya boyunca her ay en fazla 100,00 TL indirim kazanabilirsiniz. Mesela, internet alışverişlerinizin aylık toplam 500,00 TL’ye kadar olan kısmından indirim kazanırsınız ancak, 500,00 TL üzerindeki kısmı kampanyaya dahil edilmez.
  3. İndirimden faydalanabilmek için alışverişlerinizin ödemesini mutlaka internet üzerinden Encard'ınız ile yapmanız gerekir. Bunun için ilgili e-ticaret sitelerinin ödeme adımlarında "Banka kartı ile ödeme" seçeneğini seçerek Encard bilgilerinizi girmeniz, ya da BKM Express ile ödemeyi tercih ederseniz, ödeme için BKM Ekpress'e kayıtlı kartlarınız arasından Encard'ınızı seçmeniz gerekir.
  4. Encard Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza bağlı çalışan bir banka kartıdır. Dolayısıyla, Encard'ınız ile yapabileceğiniz harcama tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabınızdaki kullanılabilir bakiye ile sınırlıdır.
  5. İnternetten yapılan fatura, sigorta vb. ödemeler, altın, hisse senedi vb. yatırım aracı alış satış işlemleri, BKM Express hariç diğer ödeme sistemleri (ör: Paypal) aracılığıyla yapılan alışverişler, siparişi internet üzerinden verilmesine rağmen ödemesi EFT/havale yoluyla veya teslimat anında fiziksel POS'lar üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  6. Çiçeksatış.com ile farklı bir Enpara.com kampanyası devam ettiğinden, Çiçeksatış.com'dan yapacağınız alışverişler bu kampanyaya dahil edilmez.
  7. Alışverişlerinizden elde edeceğiniz indirimler anlık olarak değil , gecikmeli olarak hesabınıza yansıtılır. Bir ay boyunca yapacağınız alışverişlerinizden kazandığınız indirimler toplu olarak bir sonraki ayın 5. işgünü sonuna kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Indirimler hesabınıza yansıtıldığı gün size SMS ile ücretsiz bilgilendirme yapılır.
  8. İndirim kazandığınız bir alışverişinizi iade etmeniz durumunda, iade edilen alışverişinizden kazanmış olduğunuz indirim bir sonraki ay kazanacağınız indirimlerden düşülür veya Enpara.com Vadesiz TL hesabınızdan tahsil edilir.
Banka Kartı: 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Maximum Kart Petrol Ofisi Alışverişlerinize 30 TL MaxiPuan Hediye!

Maximum anlaşmalı PETROL OFİSİ istasyonlarında 16 Mayıs - 30 Haziran 2013 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 75 TL ve üzeri 4. peşin akaryakıt alışverişine, yine PETROL OFİSİ istasyonlarında yapacağınız akaryakıt harcamalarında kullanmak üzere 30 TL MaxiPuan kazanın!

Hepsiburada'da Worldpuan Çılgınlığı!

hepsiburada worldpuan, 150 TL worldpuan

World ve Hepsiburada.com'a özel süper kampanya... Alışveriş yapan Worldcard sahiplerine 150 TL'ye varan Worldpuan hediye. Hem de peşin fiyatına 12 taksit seçeneğiyle...

Gittigidiyor Bonus Kampanyası 100 TL Bonus Veriyor!

gittigidiyor bonus kampanyası, bonus gittigidiyor kampanyası

Tek seferde yapılacak toplam 500 TL - 999,99 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerinizde 50 TL Bonus, tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri olan peşin veya taksitli alışverişlerinizde ise 100 TL bonus kazanacaksınız. Son gün 20 Ekim!

Hepsiburada.com'dan World'e özel 100 TL Worldpuan Kazanma Fırsatını Kaçırmayın... Son Gün 31 Aralık 2013

hepsiburada.com worldpuan

Worldcard ile Hepsiburada.com'dan tek seferde yapacağınız 300 - 499 TL arasındaki alışverişlere 25 TL,  500 - 999 TL arasındaki alışverişlere 75 TL1000 TL ve üzeri alışverişlerinize ise toplam 100 TL Worldpuan verilecektir. Kampanya için son katılım tarihi 31 Aralık 2013 olarak belirlenmiştir.

WORLD ALIŞVERiŞ ASiSTANI iLE ŞUBAT AYI BOYUNCA 30 TL WORLDPUAN KAZANMA FIRSATI

World Alışveriş Asistanı uygulaması kazandırmaya devam ediyor. Mobil cihazınıza kuracağınız World Alışveriş Asistanı uygulaması ile kampanya kapsamında olan AVM'lerde yer alan Bernardo, Bimeks, Deichmann, Faik Sönmez ve U.S. Polo mağazalarında Şubat 2014 boyunca tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamaya 10 TL, toplamda ise 30 TL Worldpuan kazanma imkanı. Mobil cihazınıza uygulamayı kurun, Şubat ayı boyunca worldpuan kazanma fırsatını kaçırmayın!

MAXiMUM KART NAKİT AVANS KAMPANYASI

Maximum ile taksitli nakit avans kampanyası imdadınıza yetişiyor.  Maximum kartınız ile  9 taksitte 4.000 TL'ye kadar sadece %8,5 kampanyalı taksitli nakit avans ücreti (KKDF&BSMV hariç)  ile taksitli nakit avans çekebilirsiniz.  1 Şubat - 28 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen kampanyayı kaçırmayın!

Pages