Erzurum İspir Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Borç Sorgulama

31 Mayıs ve 30 Kasım son ödeme tarihli Erzurum İspir Belediyesi Emlak Vergisi borçlarınızı son güne bırakmadan yapmanızı tavsiye ederiz. Gecikmeli yapılan ödemelerde vergi bedeline faiz işleyeceğinden ödemeleriniz belediyelerce tebliğ edilen tarihlerden önce yapmaya gayret ediniz. 

PTT Posta havalesi ve banka şubelerinden belediyenin hesap numarasına emlak vergisi borcunuzu ödeyebilirsiniz. 

Detaylı bilgi ve belediye web sitesine ulaşmak için tıklayınız.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 
Yukarı Mahalle
25 Şubat Caddesi
Yeni Belediye Sarayı
Pk.25900 / İspir - ERZURUM

Belediye Operatörü: (442) 4513092
Fax: (442) 4513406

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Erzurum Pasinler Belediyesi Online Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Borcu Sorgulama

Mayıs ayı geldiğinde tüm konut sahiplerini ilgilendiren Erzurum Pasinler Emlak Vergisi ödemenizi Mayıs ayının 31’ine kadar tamamlamanız gerekiyor. İkinci Taksit ise Kasım ayının 30’una kadar yapabilirsiniz. Belediyelerce belirtilen tarihten sonra yapılan ödemelere yasal faiz işleyecektir, ödemelerinizi son ödeme tarihinden sonra yapmanız durumunda cezalı ödeme yapmanız söz konusu olacaktır. 

Erzurum Pazaryolu Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme

Erzurum Pazaryolu Belediyesi Emlak Vergisi bölümü tarafından yapılan açıklamaya göre, 31 Mayıs tarihine kadar emlak vergisi borçlarının ödenmesi gerekiyor. Diğer ödeme sene sonunda, yani 30 Kasım’da. 

Tüm belediyeler online ödeme hizmetini sunmadığından, bu altyapı mevcut olmayan belediyelerde ödemeler PTT, banka ve vezneden tahsil edilecektir. 

Erzurum Şenkaya Belediyesi Emlak Vergisi Ödemesi ve Emlak Borcu Sorgulama

Konut sahibi olduğunuz Erzurum Şenkaya Belediyesi Emlak Vergisi ödemenizi en son 1. Taksit 31 Mayıs ve 2. Taksit 30 Kasım’a kadar yapınız.  Devlete yaptığımız tüm diğer ödeme ve tahsilatlarda olduğu gibi, unutulan ya da sonradan yapılan emlak vergisi borcu ödemelerinde de faiz ve ceza dikkate alınacaktır. 

Şenkaya Belediyesine ulaşmak ve Emlak Vergisi ödemesi hakkında bilgi almak için aşağıda verdiğimiz belediye linkine tıklayabilirsiniz.

Erzurum Tekman Belediyesi Emlak Vergisi Ödemesi ve Emlak Borcu Sorgulama

31 Mayıs son ödeme tarihli Erzurum Tekman Belediyesi Emlak Vergisi işlemleri için son günlere yaklaşılıyor. Ödemelerini 2 taksit olarak yapacaklar için diğer ödeme 30 Kasım’da

Bu kapsamda emlak verginizi cezalı ya da faiz işlemiş bir şekilde ödememek için belirtilen tarihler öncesinde ödeme yapınız. 

Emlak vergisi hakkında detaylı bilgi edinmek ve belediyenin internet sitesine erişmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Erzurum Tortum Belediyesi Emlak Vergisi Son Ödeme Tarihi Yaklaşıyor

Her yıl konut sahibi vatandaşlarımızdan 2 taksitle tahsil edilen Erzurum Tortum Belediyesi Emlak Vergisi ilk ödemenizi Mayıs ayı sonuna kadar yapmayı unutmayın, sonraki ödeme Kasım ayında. 

Vergi borcu ödemelerinizi belediyeye ait PTT Posta çeki hesabına veyahut belediye tarafından belirtilen banka şubelerinden belediyenin hesap numarasına yapabilirsiniz. 

Detaylar için tıklayınız.

Erzurum Uzundere Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Sayfası

Erzurum Uzundere Belediyesi Emlak vergisi kapsamında her sene 2 kez tahsil edilen ödemelerinizi 31 Mayıs (1. Taksit) ve 30 Kasım (2. Taksit) tarihine kadar yapmanız gerekiyor.

Gecikmeli yapılan ödemelerde vergi bedeline faiz işleyeceğinden ödemeleriniz belediyelerce tebliğ edilen tarihlerden önce yapmaya gayret ediniz. 

Pages