Erzurum Palandöken Belediyesi Online Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Borcu Sorgulama

Erzurum Palandöken Belediyesi Emlak Vergisi ödemekle yükümlü olan konut sahipleri her sene olduğu gibi bu sene de ilk ödemelerini Mayısta sonraki ikinci taksit ödemelerini de Kasımda tamamlamaları gerekiyor. Bir çok belediye tarafından sunulmaya başlanılan online borç sorgulama ve ödeme sistemi sayesinde, emlak vergisi ödemeleri online olarak bilgisayar ya da cep telefonu aracılığıyla bile yapılabilmektedir.

Emlak vergisi borcunuzu yatırmak ve Erzurum Palandöken Belediyesi Emlak Vergisi ödeme sitesine rahatlıkla kısayoldan ulaşmak için aşağıdaki butona basınız.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 
Palandöken Belediye Başkanlığı
Solakzade Mah. Zübeyde Hanım Cad. 25070 Palandöken ERZURUM palandoken@palandoken.bel.tr 
(0442) 317 05 94-95 (0549) 316 20 61-62-63
(0442) 315 32 03

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Erzurum Tekman Belediyesi Emlak Vergisi Ödemesi ve Emlak Borcu Sorgulama

31 Mayıs son ödeme tarihli Erzurum Tekman Belediyesi Emlak Vergisi işlemleri için son günlere yaklaşılıyor. Ödemelerini 2 taksit olarak yapacaklar için diğer ödeme 30 Kasım’da

Bu kapsamda emlak verginizi cezalı ya da faiz işlemiş bir şekilde ödememek için belirtilen tarihler öncesinde ödeme yapınız. 

Emlak vergisi hakkında detaylı bilgi edinmek ve belediyenin internet sitesine erişmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Erzurum Tortum Belediyesi Emlak Vergisi Son Ödeme Tarihi Yaklaşıyor

Her yıl konut sahibi vatandaşlarımızdan 2 taksitle tahsil edilen Erzurum Tortum Belediyesi Emlak Vergisi ilk ödemenizi Mayıs ayı sonuna kadar yapmayı unutmayın, sonraki ödeme Kasım ayında. 

Vergi borcu ödemelerinizi belediyeye ait PTT Posta çeki hesabına veyahut belediye tarafından belirtilen banka şubelerinden belediyenin hesap numarasına yapabilirsiniz. 

Detaylar için tıklayınız.

Erzurum Uzundere Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Sayfası

Erzurum Uzundere Belediyesi Emlak vergisi kapsamında her sene 2 kez tahsil edilen ödemelerinizi 31 Mayıs (1. Taksit) ve 30 Kasım (2. Taksit) tarihine kadar yapmanız gerekiyor.

Gecikmeli yapılan ödemelerde vergi bedeline faiz işleyeceğinden ödemeleriniz belediyelerce tebliğ edilen tarihlerden önce yapmaya gayret ediniz. 

Erzurum Yakutiye Belediyesi Online Emlak Vergisi Ödemesi ve Emlak Borcu Sorgulama Sistemi

Erzurum Yakutiye Belediyesi Emlak Vergisi bölümü tarafından yapılan açıklamaya göre, 31 Mayıs tarihine kadar emlak vergisi borçlarının ödenmesi gerekiyor. Diğer ödeme sene sonunda, yani 30 Kasım’da. 

Belirtilen son ödeme tarihleri geçirildiği durumlarda ödemesi yapılmayan vergi borçlarınıza faiz işleyecektir. 

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme

Birinci ve ikinci taksit ödemeleri 31 Mayıs ve 30 Kasım olan Erzurum Büyükşehir Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizi en geç bu tarihe kadar yapmanız gerekiyor. Online ödeme sayesinde Emlak vergisi borcunuz otomatik olarak Büyükşehir Belediyesi hesaplarına geçerek, tahsilat güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Tüm devlet ödemelerinde olduğu gibi geç yapılan tahsilatlarda faiz işlemesi söz konusu olduğundan vergilerinizi bu tarihten önce yatırmanızda fayda var. 

Erzurum Aşkale Belediyesi Emlak Vergisi Son Ödeme Tarihi Yaklaşıyor

Bu sene de ilk taksit ödemesinin son günlerine yaklaştığımız Erzurum Aşkale Belediyesi Emlak Vergisi tahsilatı için son ödeme tarihi 31 Mayıs mesai saati bitimine kadardır. İkinci taksit için son ödeme tarihi 30 Kasım. 

Son ödeme tarihlerine dikkat ederek ödemelerinizi beliritilen günlerden önce ilgili birimlere yatırmanız uygun olacaktır. 

Pages