Fethiye Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Muğla Fethiye Belediyesi tarafından her sene iki kez talep edilen emlak vergisinin birinci taksidi 31 Mayıs, ikinci taksidi ise 30 Kasım’da ödenmelidir. Belirtilen son ödeme tarihleri geçirildiği durumlarda ödemesi yapılmayan vergi borçlarınıza faiz işleyecektir. Belediyelerin bir çoğunda bulunan online ödeme sistemi sayesinde ödeme yapmak artık çok kolay. Ödemelerinizi banka havalesi ya da PTT posta çeki yöntemi ile yapabilirsiniz. Emlak verginizi zamanında ödemek ve bilgi almak için Muğla Fethiye Belediyesine ait olan ve aşağıda vermiş olduğumuz butona tıklamanız yeterli olacaktır.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 
Adres : Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi no: 17 48300 FETHİYE / MUĞLA
Telefon : 252 6141020
Faks : 252 6146792
Elektronik Posta : belediyem@fethiye.bel.tr

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Muğla Bodrum Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama

Bildiğiniz gibi, Muğla Bodrum Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri senede 2 kez (yani 2 taksit) olmak üzere, Mayıs ve Kasım Aylarında yapılmaktadır. Geç yapılan ödemelere faiz işleyeceğinden, cezalı ödeme yapmamak için emlak vergisi son ödeme tarihlerine dikkat ediniz. İlk Taksit ödemesi 31 Mayıs, 2. Taksit ödemesi 30 Kasım'da yapılmalıdır.

Datça Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama

Muğla Datça Belediyesince alınan emlak vergisi her yıl 2 kere olmak üzere 1. Ödeme 31 Mayıs ve 2. Ödeme 30 Kasım olarak tahsil edilir. Gecikmeli yapılan ödemelerde vergi bedeline faiz işleyeceğinden ödemeleriniz belediyelerce tebliğ edilen tarihlerden önce yapmaya gayret ediniz. Belediyelerin bir çoğunda bulunan online ödeme sistemi sayesinde ödemeler kolayca oturduğunuz yerden yapılabilmektedir.

Muğla Marmaris Belediyesi Emlak Vergisi Borcu Sorgulama ve Ödeme

Senede iki kez taksitli olarak tahsil edilen Muğla Marmaris Belediyesi Emlak Vergisi ödemenizi Mayıs ayının 31’ine kadar tamamlamanız gerekiyor. İkinci Taksit ise 30 Kasım tarihinde. Bilgisayar ya da cep telefonu aracılığıyla bile yapılabilen ve bazı belediyelerce sunulan online hizmet vatandaşlarımızın işini büyük ölçüde kolaylaştırmakta, vergi ödemesi konusunda konfor sağlamaktadır.

Zonguldak Ereğli Belediyesi Emlak Vergisi Borç ve Ödeme Sorgulama

Zonguldak Ereğli Belediyesi Emlak Vergisi ödemekle yükümlü olan konut sahipleri her sene olduğu gibi bu sene de ilk ödemelerini Mayısta sonraki ikinci taksit ödemelerini de Kasımda tamamlamaları gerekiyor. Ceza ya da faizli ödeme yapmamak için bu tarihlerde ödeme yapmaya özen gösteriniz. Bazı belediyelerin online ödeme sistemi bulunmaktadır ve emlak vergisi ödemelerini online olarak tahsil edebilmektedirler. Kdz. Ereğli Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu ödemek için aşağıda verdiğimiz kısayol

Trabzon Akçaabat Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme

Emlak vergisi mükellefiyeti olan konut sahipleri Trabzon Akçaabat Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerini ilgili belediyeye Mayıs ve Kasım aylarının sonunda yapmaları gerekiyor. Emlak vergisi borçlarınızı belediyeye zamanından yatırmaya özen gösterin, neden derseniz; zamanında yapılmayan ödemelere yasal faiz işleyecek ve konut sahipleri cezalı ödeme yapmak zorunda kalacaklardır. Kredi kartı ile (fakat bazı belediyelerde henüz yok) bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzd

Bandırma Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme

Bu sene de ilk taksit ödemesinin son günlerine yaklaştığımız Balıkesir Bandırma Belediyesi Emlak Vergisi tahsilatı için son ödeme tarihi 31 Mayıs’tır.

Pages