GİTTİGİDİYOR WORLDPUAN KAMPANYASI BAŞLADI

1-16 Kasım 2014 Yapı Kredi Worldpuan Kampanyası Gittigidiyor'da başladı. Aklınızda worldpuan kazanmak varsa bu kampanyadan mutlaka faydalanmalısınız. Detaylar şöyle:

 
Kampanya Detayları: 
  • Kampanya kapsamında Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard sahipleri 01-16 Kasım 2014 tarihleri (bu tarihler dahil) arasında tek seferde gerçekleştirecekleri 500 TL - 999,99 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerde 25 TL worldpuan, tek seferde gerçekleştirecekleri 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 50 TL worldpuan kazanacaklardır.
  • Kampanya kart bazında değil, banka müşterisi bazında olacaktır.
  • Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir.
  • Bir banka müşterisi, sahip olduğu farklı kartlar üzerinden birden fazla kez aynı kampanyaya katılırsa, sadece en yüksek tutarlı alışverişten kazandığı Worldpuan'lar hesabına yüklenir.
  • Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 50 TL olacaktır.
  • Kazanılan Worldpuanlar; Worldpuan ile alışveriş yapılan her yerde kullanılabilir.
  • GittiGidiyor'da kredi kartı puanları ile ödeme yapılamamaktadır.
  • GittiGidiyor'da gerçekleştirilen Worldpuan kampanyaları birbiriden bağımsızdır.
  • Eski tarihli bir kampanyadan faydalanan bir kullanıcı mevcut kampanyadan da faydalanabilecektir.
  • Business kartlar , banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir. Paypal ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
Puan Geçerlilik Tarihi: 
  • Kazanılan Worldpuan'lar 28 Kasım 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir.
  • Worldpuan'ların son kullanma tarihi 09 Aralık 2014'tür.
  • Kullanılmayan Worldpuan'lar 10 Aralık 2014 tarihi itibari ile geri alınacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

GiTTiGiDiYOR WORLDPUAN KAMPANYASI iLE 100 TL WORLDPUAN KAZANIN

Gittigidiyor Aralık ayına özel olarak başlattığı kampanya ile tam tamına 100 TL worldpuan kazanma fırsatı sunuyor. 1000 TL ve üzeri alışverişlere özel olarak hediye edilecek olan worldpuan kampanyasından faydalanmak ve kampanya detaylarını öğrenmek için kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz.

GiTTiGiDiYOR WORLDPUAN KAMPANYASI iLE 100 TL WORLDPUAN

Gittigidiyor 2015 Mart ayına özel olarak başlattığı kampanya ile tam tamına 100 TL worldpuan kazanma fırsatı sunuyor. 500-1000 TL arasına 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL worldpuan kampanyası detaylarını öğrenmek için kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz.

Gittigidiyor'dan Worldcard Sahiplerine 100 TL Worldpuan Hediye!

Gittigidiyor'dan World'e özel 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL ve 1.000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL Worldpuan hediye. Peşin fiyatına 12 taksit fırsatıyla... Kaçırmayın!

GİTTİGİDİYOR MAYIS 2014 WORLDPUAN KAMPANYASI BAŞLADI

Herkesin dört gözle beklediği Gittigidiyor Worldpuan kampanyası başladı.

Worldcard ile Kipa'dan Kurban Alımlarınıza 50 TL'ye varan Worldpuan Fırsatı!

Worldcard Kurban Bayramına özel 50 TL'ye varan  Worldpuan veriyor. Tüm Kipa'larda tek seferde yapılacak 550 - 649 TL arasındaki kurban alımlarınıza 30 TL değerinde Worldpuan, 650 TL ve üzeri kurban alımlarınıza ise 50 TL değerinde Worldpuan hediye ediyor. Kampanyadan faydalanmak için KURBAN yazıp kartınızın son 6 hanesinin SMS ile 3160'a göndermeniz yeterli. Detaylar aşağıdaki gibidir:

Gittidiyor alışverişlerinize 100 TL'ye kadar Worldpuan Fırsatı!

Worldcard ile Gittigidiyor'dan  27 Ağustos - 1 Eylül 2013 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500 TL – 999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerde 50 TL, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 100 TL Worldpuan hediye!

Pages