GİTTİGİDİYOR.COM 60 TL MAXiPUAN HEDİYE EDİYOR

Gittigidiyor.com'dan yapacağınız alışverişlerde, İş Bankası ve Ziraat Bankası Maximum kredi kartı sahiplerine özel 60 TL Maxipuan fırsatı sizi bekliyor. Eğer sizin de aklınızda maxipuan kazanmak varsa, bunun için yapmanız gereken 1 Mart 2014 - 15 Mart 2014 tarihleri arasında GitttiGidiyor.com üzerinden tek seferde 600 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışveriş yapmak. Detaylar Kampanya ayrıntılarında...

Kampanya Detayları: 
 • Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin GITTIGIDIYOR yazıp, boşluk bırakarak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Kampanyaya katılım için son gün 15 Mart'tır.
 • Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahil olup benzer şekilde 4747'ye kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. 
 • Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. 
 • SMS'ler kullanılan operatördeki tarifenin ücretine tabidir.
 • En fazla 60 TL MaxiPuan kazanılabilir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. 

Kampanya Kapsamında Olmayan Kartlar ve Durumlar:

 • Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Fırsat kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil'e dönüştürülemez.
 • Ayrıca bu kampanya kapsamında kazanılan Maxipuanlar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler şunlar:

 •  Mücevher, Takı, Saat, Emlak, Otomobil ve Motosiklet
Puan Geçerlilik Tarihi: 
 • Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 7 iş günü içinde yüklenecektir.
 • MaxiPuanların son kullanma tarihi 1 Nisan 2014 olarak belirlenmiştir.
 • Kullanılmayan MaxiPuanlar 2 Nisan 2014 tarihinde geri alınacaktır. 
 • Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
Banka Kartı: 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Maximum Kart Petrol Ofisi Alışverişlerinize 30 TL MaxiPuan Hediye!

Maximum anlaşmalı PETROL OFİSİ istasyonlarında 16 Mayıs - 30 Haziran 2013 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 75 TL ve üzeri 4. peşin akaryakıt alışverişine, yine PETROL OFİSİ istasyonlarında yapacağınız akaryakıt harcamalarında kullanmak üzere 30 TL MaxiPuan kazanın!

Maximum Kart Hepsiburada.com Kampanyası ile 50 ya da 100 TL İlave Maxipuan!

İş bankası Maximum Kart ve Hepsiburada.com'dan kaçırılmayacak bir kampanya. 1-15 Haziran 2013 tarihleri arasında hepsiburada.com’dan tek seferde gerçekleştireceğiniz;

- 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinizde 50 TL;

- 1000 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerinizde ise 100 TL;

MAXiMUM KART NAKİT AVANS KAMPANYASI

Maximum ile taksitli nakit avans kampanyası imdadınıza yetişiyor.  Maximum kartınız ile  9 taksitte 4.000 TL'ye kadar sadece %8,5 kampanyalı taksitli nakit avans ücreti (KKDF&BSMV hariç)  ile taksitli nakit avans çekebilirsiniz.  1 Şubat - 28 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen kampanyayı kaçırmayın!

SHELL MAXiMUM KART KAMPANYASI İLE 25 TL MAXiPUAN FIRSATI

​Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı SHELL istasyonlarında 1 Kasım- 15 Aralık 2014 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 75 TL ve üzeri 4. peşin akaryakıt ya da otogaz alışverişinize, gene SHELL istasyonlarında yapacağınız akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanmak üzere 25 TL MaxiPuan hediye! Siz de bu ayki akaryakıt alışverişlerinizi Shell'den Maximum kartınız ile yaparak 25 TL MaxiPuan Kazanabilirsiniz! Kampanya ayrıntıları ve katılım koşulları ile ilgili detaylı bilgi aşağıda verilmiştir.

Maximum Kart, Markafoni Alışverişlerinize 30 TL Maxipuan Veriyor!

Markafoni ve Maximum karta özel kaçırılmayacak bir fırsat! 

04-17 Haziran 2013 Tarihleri Arasında Tek Seferde Gerçekleştirilecek 130 TL Üzeri Peşin ve Taksitli Alışverişlerde, 30 TL İlave MaxiPuan. Üstelik Haziran ayı boyunca peşin fiyatına 3 veya 6 taksit! Kampanya koşulları şu şekilde:

MAKSIMUM KART İLE HIZLIAL.COM'DAN 75 TL MAXiPUAN HEDİYE ÜSTELİK 9 TAKSİTLE

Şubat 2014'ün gelmesiyle birlikte Maximum kart yeni bir e-ticaret kampanyası ile karşımızda... Pek çok ürünü uygun fiyata bulabileceğiniz ve hızlı alıverişin adresi olarak bilinen Hızlıal.com'dan yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL Maxipuan kazanacaksınız. Yapmanız gerekenler ve kampanya koşulları ile ilgili olarak aşağıdaki detaylara bakabilirsiniz.

Pages