HIZLIAL.COM ALIŞVERİŞLERİNİZE 100 TL'ye VARAN PARAPUAN HEDİYE

CardFinans bireysel kredi kartınızla Kasım ayında hizlial.com ‘dan tek seferde yapılacak ilk alışverişiniz 500-999 TL arasında ise 50 TL, 1000 TL ve üzerinde ise 100 TL değerinde ParaPuan hediye. Üstelik, peşin fiyatına 9 Taksitle ödeme imkanıyla. Kampanya detayları aşağıda verilmiştir:

Kampanya Detayları: 

• CardFinans bireysel kredi kartınızla veya Kampanya Paketi’ne dahil Fix Card’ınızla 1 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında hizlial.com online alışveriş sitesinden tek seferde yapılacak ilk alışverişiniz 500-999 TL arasında ise 50 TL, 1000 TL ve üzerinde ise 100 TL değerinde 8-18 Aralık 2014 tarihleri arası geçerli ParaPuan kazanabilecektir.

• ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, 1 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında alışveriş yapmadan önce "HIZLIAL" yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya dahil olunur. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilmektedir.

• Finansbank ticari kredi kartları ile 1 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde peşin fiyatına 6 ve 9 taksit avantajı sunulacaktır. Finansbank bireysel kredi kartları ile telekomünikasyon ve kuyum harcaması hariç diğer harcamalarınızda peşin fiyatına 6 ve 9 taksit fırsatı sunulacaktır.

• Finansbank ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları, kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

• ParaPuan kullanılarak, Finansbank banka kartlarıyla yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

• Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.

• Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.

• Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.

• Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülerek kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuanın harcanmış olması durumunda ParaPuan tutarı ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.

• Fix Card Kampanya Paketine dahil müşteriler ParaPuan kampanyasından SMS gönderimi yapmaksızın faydalanabileceklerdir.

• Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır. chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri ile hediye kartı, TL yükleme ürünleri, kampanyaya dahil değildir.

Puan Geçerlilik Tarihi: 
  • Kazanılan ParaPuan’lar 8 Aralık 2014 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecektir.
  • Yüklenen ParaPuanların son kullanma tarihi 18 Aralık 2014’dür.
  • Kullanılmayan ParaPuanlar 19 Aralık 2014 tarihinde geri alınacaktır.
Banka Kartı: 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

CARDFİNANS SEVGİLİLER GÜNÜ ŞUBAT 2014 KAMPANYASI

Cardfinans ile 01 Şubat - 28 Şubat 2014 tarihleri arasında yapacağınız 50 TL ve üzeri giyim, ayakkabı, aksesuar, kozmetik ve restoran alışverişlerinize %10 ParaPuan hediye edilecektir. Kampanya dahilinde kazanılacak en fazla ParaPuan 50 TL olacaktır. SMS kaydı için SEVGI yazıp 2273'e göndermeyi unutmayın.

 

MİGROS ALIŞVERİŞLERİNİZE CARDFİNANS NAKİT VİSA BANKA KARTINIZA TAM 20 TL İNDİRİM

cardfinans nakit visa, 20 TL indirim

16 Ocak2014  - 16 Şubat 2014 tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile CardFinans Nakit Visa Banka Kartınız ile Migros, Tansaş, 5M Migros, Migrosjet ve Macrocenter'da farklı günlerde yapacağınız 3  adet 30 TL ve üzeri alışveriş yapın, 26 Şubat 2014'e kadar SMS'le cep telefonunuza gelen indirim kodunu kullanarak 11 Mart 2014'e dek aynı marketlerden CardFinans Nakit Visa Banka Kartınız ve Money Card ile yapılacak en az 20 TL

CARDFİNANS İLE SHELL AKARYAKIT ALIŞVERİŞLERİNE 30 TL PARAPUAN HEDİYE

Shell'den Cardfinans ile Finansbank POS cihazlarından yapacağınız 75 TL ve üzeri 4 adet akaryakıt ya da LPG alışverişleriniz gene kampanyaya katılan Shell istasyonlarında kullanmak üzere 30 TL ParaPuan hediye edilecektir. Kampanyaya katılmak için harcamadan önce 2273'e SMS göndermeyi sakın unutmayın! Kampanya detayları ve Parapuan kullanımı ile ilgili detaylar ise şöyle: