ING BANK PARAMARA UYGULAMASINI KULLAN 30 TL HEDİYEYİ YAKALA

ING Bank akıllı telefonlar için çıkardığı bir uygulama ile para transferi ve alışveriş ile ilgili bir çözüm sunuyor. Yapı Kredi ve Deniz Bank gibi bankaların uygulamalarına benzer bir şekilde ortaya çıkan bankacılık ürününü telefonunuza kurarak ilk alışverişinize (alt limit olmadan) 30 TL iade kazanabilirsiniz. Detaylar yazının ayrıntılarındaki gibidir. Son gün 23 Ocak'tır.

iPhone, Android veya Windows 8 akıllı telefon sahibiyseniz, bankada hesabınız olmasa bile ING BANK'ın ParaMara uygulamasını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik, yeni eklenen özellikleri sayesinde ininal'ın özel indirim ve kampanyalarının kapıları size sonuna kadar açık. 

PARAMARA NE İŞE YARAR?

 • Arkadaşların sana para gönderdiğinde, ING Bank müşterisi olmasan bile ING Bank ATM'lerinden 7/24 para çekebilirsin.
 • ininal kart oluşturarak internetten indirimli alışverişler yapıp, pek çok fırsatı yakalayabilirsin.
 • Herhangi bir cep telefonuna ve Facebook arkadaşlarına kolayca para gönderebilirsin.
 • Yeni ING Bank kart başvurusunda bulunabilirsin.
 • Başka banka kartlarını ekleyebilir, bu kartlarla veya ING Bank kartlarınla ininal Kartlar'ına para yükleyebilirsin.
 • Bana Özel’den arkadaşlarını uygulamaya davet edebilir, son işlemlerini tekrar edebilir, kişisel bilgilerini güncelleyebilirsin.

PARAMARA 30 TL İADE KAMPANYASI

 • Kampanya 13 Ocak 2015 – 23 Ocak 2015 tarihleri arasında geçerlidir. 
 • Kampanyadan yararlanabilmek için kullanıcı ParaMara uygulaması içerisinde “ininal Kart Yarat” menüsünden herhangi bir ininal Kart yaratıp, bu karta ParaMara içerisine eklediği ING Bankası ya da başka banka kartlarından, ING Bank ATM’lerinden veya Migros, PTT gibi yüklemeye yetkili noktalardan ve ING Bank havale ya da başka bankalardan EFT ile bakiye yüklemesi gerçekleştirmelidir.
 • Kullanıcı, yarattığı ve bakiye yüklemesi yaptığı ininal Kart’ını kullanarak internet alışverişi gerçekleştirdiğinde 30 TL ödüle hak kazanmış olacaktır.
 • Kampanyada ödülün kazanılabilmesi için yapılacak bakiye yükleme ve harcama miktarlarında bir alt/üst sınır bulunmamaktadır

30 TL NE ZAMAN YÜKLENECEK?

 • 30 TL ödül, hak kazanan kullanıcılara 1 Şubat 2015 itibari ile,  yaratmış ve alışverişte kullanmış oldukları ininal Kart’larına artı bakiye olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan her T.C. Kimlik Numarası bir defa faydalanabilecektir. 
 • 18 yaş altı yararlanamamaktadır.
 • Fiziksel ininal kartını ParaMara’ya ekleyenler ve bu kartı kullanarak kampanya katılımı deneyenler kampanyaya katılmazlar. 
 • Daha önceden ininal kart yaratmış ve yükleme yapmış kullanıcılar kampanyaya katılamaz. 

INDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLA!

APPLE IOS İÇİN: https://itunes.apple.com/tr/app/paramara/id855029937?mt=8

ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ingbanktr.cuzdan&hl=en

WİNDOWS PHONE İÇİN: http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/paramara/4466da24-9f05-4ede-8103-ed2f12b4770f

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

ANADOLUJET KAMPANYA KODLARI AÇIKLANDI

13 Ekim 2014 - 03 Ocak 2015 tarihleri arasında Anadolu Jet adresinden alınan ve 20 Ekim 2014 - 10 Ocak 2015 tarihleri arasındaki gidiş-dönüş uçuşlarının birisi AnadoluJet'ten hediye olarak veriliyor. Sizin için aşağıda vermiş olduğumuz parkurlardaki kampanya kodunu kullanıp AnadoluJet internet sitesinden biletlerinizi alabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
25/11/2014 - 23:30

VİSA PLATİNUM GİŞE KAMPANYASI İLE AVANTAJLISINIZ

BİLETİX'ten, 19 Ekim 2014 ve 20 Ağustos 2015 tarihleri arasında herhangi bir Pazar günü, Visa Platinum kredi kartı ile satın alınan biletin fiyatı ile satın alınan biletin bir alt kategorisindeki biletin fiyatı arasındaki fark tutarı, 7 (yedi) işgünü içerisinde, biletin satın alınmasında kullanılan kredi kartına iade edilecek.

Kampanya detayları şöyle:

Güncelleme Tarihi: 
26/11/2014 (All day)

ANADOLUJET %25 ÖĞRETMEN İNDİRİMİ BAŞLADI

Anadolujet Öğretmenlere Özel Kampanya başlattığını duyurdu. 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel olarak başlatılan kampanya kapsamında 1 Aralık 2014 tarihine kadar AnadoluJet’ten bilet alan öğretmenler, 24 Kasım - 14 Aralık 2014 tarihleri arasında aileleriyle birlikte % 25 indirimli uçacak.

Güncelleme Tarihi: 
26/11/2014 (All day)

Saatler Ne Zaman Geri Alınacak? Kış Saati Uygulaması Ne Zaman Başlayacak?

Gün ışığından daha fazla faydalanmak için saatler 8 Kasım 2015 Pazar günü saat 04:00'da 1 saat geri alınacak. Böylece akşamları gün daha erken kararacak. Sabahları çok erken kalkanlar ise güne daha aydınlık bir havada başlayacaklar.  

2014 VEKALETEN KURBAN FİYATLARI

2014 Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte vekaleten kurban fiyatları da yavaş yavaş açıklanmaya başladı. Her sene olduğu gibi farklı kurumların farklı bağış uygulamaları ve kurban bedelleri mevcut. Kredi kartıyla online olarak ödeme yapmak ya da kredi kartı kullanmayan vatandaşlar için ise için farklı ödeme yöntemleri ve kolaylıkları var (banka havelesi ve EFT).

Güncelleme Tarihi: 
05/09/2014 - 13:15

FORD EKiM 2014 KAMPANYALARI

Ford Binek araçlarda Ekim ayı fırsatları devam ediyor. Üstelik şimdi Ford Fiesta'da Elektronik Denge Programı ve Yokuş Kalkış Destek Sistemi artık standart sunuluyor.

2014 Ekim ayına özel Ford Fiesta ve diğer tüm Ford araçlarında 30.000 TL'ye 30 ay %0,75 faiz kampanyası var.

Güncelleme Tarihi: 
16/10/2014 - 22:45

Pages