Kastamonu Tosya Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme

Her yıl konut sahibi vatandaşlarımızdan 2 taksitle tahsil edilen Kastamonu Tosya Belediyesi Emlak Vergisi ilk ödemenizi Mayıs ayı sonuna kadar yapmayı unutmayın, sonraki ödeme Kasım ayında.

Tüm belediyeler online ödeme hizmetini sunmadığından, bu altyapı mevcut olmayan belediyelerde ödemeler PTT, banka ve vezneden tahsil edilecektir.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Germencik Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme Sistemi

Konut sahibi olduğunuz Aydın Germencik Belediyesi Emlak Vergisi ödemenizi en son Mayıs sonunda tamamlamanız gerekiyor. 2 Taksit olarak ödemek isteyenlerin ikinci ödemesi 30 Kasım’da, unutmayın. 

Online ödeme rahatlığından faydalanmak, kredi kartınız ile tüm vergi ve belediye işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

Balıkesir Dursunbey Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama

Her sene olduğu gibi bu sene de Balıkesir Dursunbey Belediyesi Emlak Vergisi ödemenizi 31 Mayıs’a kadar yapmanız gerekiyor.

Bolu Yeniçağa Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme

Her yıl konut sahibi vatandaşlarımızdan 2 taksitle tahsil edilen Bolu Yeniçağa Belediyesi Emlak Vergisi ilk ödemenizi, üzere 1. Ödeme 31 Mayıs ve 2.

Kuşadası Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama

Her yıl konut sahibi vatandaşlarımızdan 2 taksitle tahsil edilen Aydın Kuşadası Belediyesi Emlak Vergisi ilk ödemenizi Mayıs ayı sonuna kadar yapmayı unutmayın, sonraki ödeme Kasım ayında.

Ülkemizdeki tüm belediyelerce tahsil edilmekte olan Emlak vergisi bedelleri Mayıs ve Kasım ayında Aydın Kuşadası Belediyesi hesabına 31 Mayıs’a kadar yapılabilecektir.

Balıkesir Kepsut Belediyesi Emlak Vergisi Borcu Sorgulama ve Ödeme

Ülkemizdeki tüm belediyelerce tahsil edilmekte olan Emlak vergisi bedelleri Mayıs ve Kasım ayında Balıkesir Kepsut Belediyesi hesabına 31 Mayıs’a kadar yapılabilecektir. Posta çeki ve Banka Havalesi ile ödemelerini gerçekleştirebilir, belediye veznelerinden borcunuzu yatırabilirsiniz. Yasal faiz ve cezalı ödeme yapmamak için belediyenin belirttiği tarihlerde ödeme yapmak tüm konut sahiplerinin lehine bir durumdur.

Arguvan Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama

Malatya Arguvan Belediyesi tarafından her sene iki kez talep edilen emlak vergisinin birinci taksidi 31 Mayıs, ikinci taksidi ise 30 Kasım’da ödenmelidir. 

Cezalı duruma düşmemek ve faiz ödemesi yapmamak için emlak vergisi ödemelerinizi belirtilen tarihlerden önce tamamlamanız gerekmektedir. 

Detaylı bilgi ve belediye web sitesine ulaşmak için tıklayınız.

Pages