KENTPARKTAN PARİS'E YOLCULUK - KENTPARKTA AŞK BAŞKADIR YARIŞMASI

Kentpark AVM,  14 Şubat sevgililer gününe özel olarak “Kentkpark’ta Aşk Başkadır” etkinliği düzenliyor. Bu yarışmayı kazanan 3 kişi Paris seyahati kazanacak. Yarışma - etkinlik ile ilgili detaylara aşağıdaki ayrıntılardan ulaşabilirsiniz. Herkese şimdiden iyi şanslar!

 1. Yarışma 24 Ocak 2015 (saat:10.00) tarihinde başlayıp, 14 Şubat 2015 (saat :22.00) tarihinde sona erecektir. Kampanya kazananları 21 Şubat 2015 saat 17.00 de AVM yönetim ofisinde açıklanacaktır. 
 2.  Ankara ilinde bulunan şirketimize ait Kentpark Alışveriş Merkezi içerisinde yarışmaya katılmak isteyen ad, soyad , doğum tarihi ,adres, telefon bilgileri veren ziyaretçilerimize yarışmaya katılacakları bir kod verilir. Ziyaretçilerimiz zemin katta kurulacak olan Sevgililer gününe özel Eyfel Kulesi dekorunun önünde fotoğraflarını çekip, verilen kod ile beraber www.kentparktaaskbaskadir.com adresine fotoğraflarını yükleyeceklerdir. Yükledikleri fotoğrafların altına sevgililer gününün önemini anlatan kompozisyonu yazan ziyaretçiler arasından jüri üyelerinin belirlediği 3 katılımcıya Jolly Tur çift kişilik Paris Seyahati hediye edilecektir. Jüri üyeleri, • Fethi Mağara , Fotoğraf sanatçısı • Emine Ömür Uyanık , TAB Sanat Merkezi Genel Müdür • Leyla Özkan, Arkadaş Kitabevi Mağaza Yöneticisi
 3. Yarışma bitiminde katılımcılar arasından seçilen en güzel sevgi mesajı ve fotoğraf Kentpark AVM tarafından belirlenen jüri üyeleri tarafından seçilerek birinci kazanan tesbit edilecektir. İkinci ve üçüncü kazananı ise en çok beğeni alan fotoğraf oluşturacaktır.
 4.  Aldatıcı olarak kullanılacak sosyal medya isimleri, mail adresleri, telefon numaraları eşleştirilme yapılamadığı zaman otomatik olarak silinecektir.
 5. Yarışmaya ancak gerçek kişiler katılabilmektedir. Tüzel kişiler, markalar değerlendirme kapsamına alınmayacaktır.
 6. Kentpatk’ta Aşk Başkadır’ kampanyası için yaş sınırı bulunmaktadır. Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamazlar.
 7. Ödüller sadece katılan yarışmacı tarafından alınabilir.
 8. Kazanan ilk 3 kişiye çift kişilik 3 gece 4 gün Jolly Tur Paris Seyahati hediye edilecektir. Tur kuralları aşağıdaki şekilde maddelenmiştir. • Kazanan yarışmacının pasaport, vize ve seyahat sigortasi, yurtdisi cikis fon masrafları tura dahil degildir. • Jolly Tur Paris Seyahati İstanbul'dan hareket eder, İstanbul'da sona erer. İstanbul'a kadar olan ulaşımı kazanan yarışmacılar tarafindan munferit saglanmak zorundadir. • Kazanan yarışmacılar yanlarinda 3. bir kisiyi götürmek istemeleri durumunda ayrica tur satin almak durumundadırlar , hediye verilmis olan odaya 3. Kisi eklemesi yapilamaz. • Kazanan yarışmacıların yurtdisindaki otellerde konaklamasi oda kahvalti olup, bunun disindaki öğünler ve ekstra harcamalar kazanana aittir. • Panoramik sehir turlari disindaki tum extra turlar kazanana aittir. • Seyahat hediyesi kazanan yarışmacı ile karşılıklı mutabık kalınarak 31.12.2015 tarihinde kadar kullanılabilecektir.
 9. Kentpark AVM, yabancı uyruklu profillerden gelen üyelikleri ve geçerli bir sosyal medya profili olmayan ve çeşitli forumlar aracılığıyla bedel karşılığı üye yapılan hesap sahiplerinin yarışmacıyı oylamasını tespit etmesi durumunda hiçbir uyarı yapmaksızın yarışmadan diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
 10. Kentpark AVM yönetim personeli, Kentpark AVM bünyesinde yer alan mağaza sahipleri ve personelleri, Kentpark AVM’ye fikri veya teknik destek sağlayan, yarışma ile ilgili bağlantılı kuruluşların personelleri yarışmaya katılamazlar. Kentpark AVM, burada belirtilen personellerin katılımlarını tespit etmesi durumunda kazandığı ödülü iptal etme hakkını gizli tutar.
 11. Yarışma katılımcılarına ait e-mail ve telefon numaranızı Kentpark AVM çeşitli promosyon ve etkinlik tanıtımları için kullanma hakkını saklı tutar.
 12. Yarışmacıların kurallara uyup uymadığının değerlendirilmesi Kentpark AVM yönetimi tarafından yapılacaktır.
 13. Kentpark AVM, yarışma kural ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 14. Kazanılan seyahat bir başkası tarafından kullanılamaz, devredilemez, nakde çevrilemez.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

KENTPARK 14 ŞUBAT ÖZEL MODEL KONSERİ

14 Şubat Sevgililer gününe özel olarak düzenlenecek olan  Model Konseri Kentpark’ta düzenlenecek. Kentpark AVM 5.yaş gününe özel olarak düzenlenecek olan konser Sevgililer gününün de Cumartesi gününe denk gelmesi nedeniyle ayrı bir anlam taşıyor.

Güncelleme Tarihi: 
09/02/2015 - 20:15

SEZEN AKSU ANKARA CONGRESIUM KONSERİ 13-14 ŞUBAT 2015

Sezen Aksu 13-14 Şubat 2014 tarihinde Ankara'lı hayranlarıyla buluşuyor. Sezen Aksu'nun Ankara Congresium'da vereceği konsere ilgi gerçekten çok büyük. Konserin 14 Şubat sevgililer gününe denk gelmesi nedeniyle biletler şimiden tükenmeye başladı. Siz de Sezen Aksu konserini izlemek ve sevgililer gününüze anlam katmak istiyorsanız, aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
31/01/2015 - 12:15

KENTPARK LEGO GÜNLERİ BAŞLADI

Kentpark, Lego ile Rengarenk bir Sömestr için herkesi Kentpark AVM'nin alt katındaki halılı alanına bekliyor. Sömestirin tadını Kentpark AVM‘de çıkarmak istiyorsanız çocukların hayal güçlerini geliştiren 7’den 70’e herkesin eğlenceli dakikaları yaşadığı ‘Lego Dünyası’ etkinliğine katılmalısınız. 04 Şubat – 15 Şubat tarihleri arasında Kentpark AVM yer alan bu etkinlik 4 farklı temadan oluşuyor.

Güncelleme Tarihi: 
06/02/2015 - 15:15

KEREM GÖRSEV PARK VERA SEVGİLİLER GÜNÜ KONSERİ

Sevilen sanatçı Kerem Görsev, Elif Çağlar ile Sevgililer gününe özel olarak Ankara'lı sevenlerle buluşuyor. 2015 yılının  14 Şubat sevgililer gününe özel olarak düzenlenecek etkinlik Park Vera AVM'de yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 
09/02/2015 - 20:00

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ HANGİ GÜNE GELİYOR?

Seven ve sevilen herkesin heyecanla beklediği Sevgililer Günü, sevgililerin birbirine özel hediyeler aldığı, sevgi dolu sözcüklerin yazıldığı kartlar gönderdiği özel bir gün olarak kutlanmaktadır. Yapılan tahminlere göre 14 Şubat sevgililer gününde 1 milyar'dan fazla kart gönderilmektedir. Sadece kart değil, bunun yanı sıra sevgililer birbirlerine çok özel hediyeler almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 
17/01/2014 - 20:15

10. SEVGİLİM HEDİYELİK EŞYA GÜNLERİ ATO CONGRESİUM ANKARA'DA

Sevgilim Hediyelik Eşya Günleri ATO Congresium'da başlıyor. Fuar bu sene 10. kez düzenlenecek. 4 Şubat - 15 Şubat 2014 tarihleri arasında düzenlecek olan fuarda sevgililer gününe özel çeşitli hediyelik eşya ürünleri tüketiciyle buluşacak. Siz de bu sene  sevgilinize henüz hediye almak istiyorsanız ve hediye konusunda farklı seçenekleri ve alternatifleri değerlendirmek üzere bu fuara katılmalısınız.

Güncelleme Tarihi: 
16/12/2014 - 21:00

Pages