KONYA SELÇUKLU YAZIR PROJESİ KURA SONUÇLARI AÇIKLANIYOR 27 EKiM 2014

TOKİ tarafından Konya Valiliği Milli Emlak Müdürlüğü işbirliği kapsamında inşa edilen Konya Selçuklu Yazır Konut Projesi için Kura Çekimi 27 Ekim 2014 tarihinde yapılacak. İnşa edilecek olan toplam 664 adet konut için başvuru yapan vatandaşlarımızın heyecanı gün geçtikçe artıyor. Artık noter huzurunda gerçekleştirilecek olan kura çekimine ve konutların sahiplerini bulmasına çok az bir süre kaldı. Peki Konya Selçuklu Yazır Toki Konutları Kura Çekimi nerede gerçekleştirilecek?

TOKİ Selçuklu Yazır Kura Sonuçları ne zaman açıklanacak?

Selçuklu Yazır Konut Projesi Sözleşme imzalama işlemleri ne zaman nasıl gerçekleştirilecek?

Tüm bu soruların yanıtlarını haberin ayrıntılarında görebilirsiniz.

 

Konya Selçuklu Yazır Toki Konutları Kura Çekimi nerede gerçekleştirilecek?

Selçuklu Yazır Konut Projesi Konya Büyükşehir Belediyesi Mevlana Kültür Merkezi Sultan Veled Salonu’nda  gerçekleştirilecek.

Toki Selçuklu Yazır Toki Kura Çekimi saat kaçta gerçekleştirilecek?

Kura çekimi sabah  saat 11:00'de yapılacak.

Kura çekimine katılmak zorunlu mu? Katılmama durumunda hakkımı kaybeder miyim?

Selçuklu Yazır Konut Projesi Konut Belirleme Kurası noter aracılığıyla gerçekleştirilecek. Bundan dolayı başvuru sahiplerinin Konut Belirleme Kurası esnasında salonda bulunmaları zorunlu değil.

Kura Sonuçları ne zaman ve nerede yayınlanacak?

Kura sonuçları, kura çekiminin tamamlanmasının ardından online olarak yayınlanacak. Kura sonuçları internet sitemizden de yayınlanacak.

Konya Selçuklu Yazır Toki Konutları Sözleşme İmzalama İşlemi Ne Zaman Yapılacak?

Toki Selçuklu Yazır Konut Projesi Konut Belirleme Kura listelerinin onaylanmasını müteakiben sözleşme imzalama işlemleri gerçekleştirilecek. Sözleşme imzalama programı  ve detaylar TOKİ tarafından hak sahiplerine duyrulacak. Detaylar için sitemizi de takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

KONYA SELÇUKLU YAZIR 664 KONUT PROJESİ KURA SONUÇLARI 27 EKİM 2014

TOKİ (Toplu Konut İdaresi Başkanlığı) ile Konya Valiliği Milli Emlak Müdürlüğü işbirliği ile inşa edilen Konya Selçuklu Yazır 664 Konut Projesi kapsamında başvuru yapan hak sahiplerinin Konut Alma Hakkı ve Belirleme Kurası 27 Ekim 2014 tarihinde gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 
30/09/2014 - 14:15

KONYA SELÇUKLU YAZIR PROJESİ KURA SONUÇLARI 27.10.2014

 Konya Valiliği Milli Emlak Müdürlüğü ve TOKİ işbirliği ile inşa edilen Konya Selçuklu Yazır Konut Projesinin Kura Sonuçları bugün (27 Ekim 2014) tarihinde açıklanıyor. İnşa edilecen 664 adet konut için başvuru yapan vatandaşlarımız, noter huzurunda gerçekleştirilecek olan kura çekimine Konya Büyükşehir Belediyesi Mevlana Kültür Merkezi Sultan Veled Salonu’nda  saat 11.00'de katılabilirler.

Güncelleme Tarihi: 
27/10/2014 - 07:00

TOKİ SAKARYA AKYAZI KURA SONUÇLARI 5 MAYIS 2014

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının (TOKİ) Sakarya Akyazı Toplu Konut uygulaması kapsamında projelendirdiği 186 adetten oluşan toplu konut projesi kura sonuçları açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 
02/05/2014 - 21:30

ANKARA ALTINDAĞ BAŞPINAR TOKİ KURA ÇEKİMİ NEREDE YAPILACAK?

TOKi'nin kira öder gibi düşük taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunduğu ve Ankara Altındağ Başpınar Mahallesinde satışa sunulan toplam 338 adet konutun kura çekiminin nerede yapılacağı açıklandı. 10 bin lira peşin ve 619 TL'den başlayan ödeme seçenekleriyle sahiplerine kavuşmayı bekleyen projeye 900'e yakın başvuru yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 
28/10/2014 - 22:15

TOKİ ALTINDAĞ BAŞPINAR SÖZLEŞME İMZALAMA İŞLEMLERİ

TOKi'nin Ankara Altındağ Başpınar Mahallesinde satışa sunduğu konutların Sözleşme İmzalama İşlemleri nerede ve ne zaman yapılacak? Satışa sunulan toplam 338 adet konutun kura çekimi tamamlandıktan sonra Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalama işlemleri gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 
29/10/2014 - 18:00

Adıyaman TOKİ Kura Çekimi 22 Ağustos'ta Yapıldı. Kura Sonuçları için TIKLAYINIZ!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Adıyaman Merkez Toplu Konut Uygulamaları kapsamında üretilecek toplam 338 adet konut satışının kura çekimi 22 Ağustos'ta yapıldı. Kura Sonuçları İçin TIKLAYINIZ!

Pages