LiMANGO ALIŞVERiŞLERİNİZE 20 TLWORLDPUAN

World'e özel limango.com.tr'de 20 TL'ye varan Worldpuan. Üstelik peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla. 30 Kasım'a kadar geçerli olan bu kampanyadan faydalanmak için hemen limango.com.tr'ye tıklayınız.

Kampanya Detayları: 
  • Kampanya kapsamında 1 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 100 TL – 199 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerde 10 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 20 TL Worldpuan hediye edilecektir. 
  • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez ve maksimum 20 TL Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. 
  • Kazanılan Worldpuan'lar 12 Aralık 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. 
  • Worldpuan'ların son kullanma tarihi 23 Aralık 2014'tür. 
  • Kullanılmayan Worldpuan'lar 24 Aralık 2014 tarihi itibari ile geri alınacaktır. 
  • Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 
  • Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte AlbarakaAnadoluTEB ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir. 
  • Yapı Kredi ve limango.com.tr kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

World'den 30 TL Worldpuan Fırsatı!

World'den 7 güne 7 ayrı fırsat kampanyası başladı.

Hepsiburada.com'dan Worldcard'a Özel Kampanya! Tam 100 TL Worldpuan Fırsatı!

hepsiburada, worldpuan

Siz de HEPSIBURADA yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını 3160'a SMS gönderin, 100 TL worldpuan fırsatını kaçırmayın. Kampanyaya katılım için son gün 31 Aralık 2013. Ayrıntılar için Kampanya Detaylarına bakınız...

D&R'DAN WORLD'E ÖZEL 100 TL'YE VARAN WORLDPUAN VE PEŞİN FİYATINA 12 TAKSİT FIRSATI

d&R, worldcard, worldpuan

D&R ve WORLD işbirliği ile başlatılan kampanya kapsamında, D&R'dan yapılacak alışverişlere 100 TL'ye varan Worldpuan verilecek. Bu kampanyadan faydalanmak için yapmanız gerekenler kampanya detaylarında verilmiştir. Herkese iyi alışverişler...

TEKNOSA.COM'DAN WORLD'E ÖZEL %10 WORLDPUAN KAMPANYASI

Teknosa.com'dan alışveriş yapacaklar için World’e özel çok güzel bir kampanya başlamış bulunuyor. Tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri ister peşin isterse taksitli alışverişlerinize 75TL Worldpuan hediye ediliyor.

LİMANGO'DAN WORLD'E ÖZEL 30 TL WORLDPUAN

Limango'dan 1 Mart 2014  - 31 Mart 2014 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız alışverişlerde 30 TL'ye varan Worldpuan kazanma fırsatını kaçırmayın. Kampanya ile ilgili tüm detaylar aşağıdaki gibidir:

WORLD İLE ÖZDİLEK ALIŞVERİŞLERİNİZE 20 TL WORLDPUAN HEDİYE

World'e özel 15 Mayıs - 19 Haziran 2014 tarihleri arasında yapılacak olan toplam 200 TL ve üzeri tek çekim market alışverişlerinize toplam 20 TL Worldpuan hediye. Yapmanız gereken Özdilek'ten yapacağınız alışverişlerinizde World Kartınızı kullanmak. Kampanya detayları ve ayrıntılar için aşağıdaki bilgilere bakabilirsiniz.

 

Pages