MALL OF İSTANBUL NEREDE?

Dünyanın önde gelen markalarını barındıran 350 adet mağazasıyla hizmete giren Mall of İstanbul, ofisleri ve rezidanslarıyla fark yaratan  bir konsepte sahip. Sinema ve eğlence mekanlarıyla da ön plana çıkmayı hedefleyen Mall of İstanbul alışverişi zevkli hale getirecek bir yapıya sahip. Açık hava ve kapalı mekanlarıyla her türlü alışverişin keyfine varmanız mümkün. Seçkin restoranları ve kafeleri Mall of İstanbul'da Dünya mutfağının tüm çeşitleri sunulacak. 15.000 metrekarelik bir eğlence parkı, alışveriş merkezinin tam ortasında kapalı bir mekanda hizmet veriyor. Türkiye'nin en büyük eğlence parklarından biri olan bu parkta her yaşta eğlenceyi yaşamak mümkün olacak.

Mall of İstanbul'da bir de Hotel bulunuyor.

Süleyman Demirel Bulvarı Mahmutbey

Başakşehir / İstanbul

MALL OF İSTANBUL'A ARABA İLE ULAŞIM

E-5'ten Giderken Yol Tarifi:

Haliç köprüsünü geçiniz. TEM İstanbul-Edirne bağlantı otoyolu yönüne devam ediniz. Atatürk Bulvarı çıkışına giriniz. Çatalın sağından devam ediniz ve Atatürk Bulvarı üzerine çıkınız. Süleyman Demirel bulvarı yönünde rampaya giriniz. Döner kavşaktan sola dönünüz.

TEM'den Giderken Yol Tarifi:

TEM İstanbul-Edirne otoyoluna giriniz. Atatürk Bulvarı çıkışına giriniz. Çatalın sağından devam ediniz ve Atatürk Bulvarı üzerine çıkınız. Süleyman Demirel bulvarı yönünde rampaya giriniz. Döner kavşaktan sola dönünüz.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

"OTTOMANYA" INTERAKTİF OSMANLI MÜZESİ

"Ottomanya" klasik müze anlayışını değişik bir sunumla karşımıza çıkaran özellikle çocukların ilgisini çekecek harika bir yer...Çocuklarınıza müze sevgisini aşılayabileceğiniz hem eğlenceli hem de tarihi öğreten; İnteraktif bir müze olan Ottomanya Osmanlı'nın kıyafetlerini, geleneksel sanatlarını ve tarihini oyunlarla ve uygulamalarla görebileceğiniz ve aynı zamanda eğleneceğiniz bir mekan...

Güncelleme Tarihi: 
31/01/2015 - 12:15

CEYLAN KARAViL PARK AVM DİYARBAKIR'DA AÇILIYOR!

Diyarbakır yepyeni bir Alışveriş Merkezi ile tanışıyor.

Güncelleme Tarihi: 
07/05/2014 - 12:15

GİMART OUTLET AVM 2014 MAYIS'TA AÇILIYOR

Gimart Outlet AVM 26 Haziran 2014 tarihinde saat 10:00'da Ankara'da açıldı. Anadolu Bulvarı ile Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'nın kesiştiği noktada hizmet verecek olan Gimart Alışveriş Merkezi, Gimat Birikim AVM arsası üzerine inşa edildi. 24 bin metrekarelik açık alan üzerinde yer alacak olan Gimart AVM Outlet toplamda 77 bin metrekarelik kapalı alana sahip.

Güncelleme Tarihi: 
10/05/2014 - 08:30

KENTPARK'TAN ANNELER GÜNÜNE ÖZEL ANLAMLI HEDİYE

Kentpark AVM, 11 Mayıs 2014 Anneler gününe özel olarak, anlamlı bir hediye hazırladı. Gönül Candaş'ın "Bereketli Olsun" isimli yemek kitabı, 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Kentpark müşterilerine hediye edilecek.

Güncelleme Tarihi: 
10/05/2014 - 10:00

DENİZLER ALEMİ TAURUS AVM'DE BAŞLIYOR

Ankara'nın yeni ve büyük Alışveriş Merkezlerinden biri olan Taurus AVM, 7 Haziran -15 Haziran 2014 tarihleri arasında güzel bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. "Denizler Alemi Taurus'ta" sloganı ile duyrulan bu etkinliğin büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Ankara Taurus Alışveriş Merkezinde sergilenecek olan Denizler Alemi etkinliğinin detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
04/06/2014 - 11:45