Market ve Akaryakıt Alışverişlerinize 40 TL Maxipuan Hediye!

Maximum market akaryakıt kampanyası

Market ve Akaryakıt sektöründe yer alan kampanya dahili Maximum anlaşmalı işyerlerinden 1-31 Ekim 2013 tarihleri arasında en az biri akaryakıt  ve en az biri market olacak şekilde yapılacak 100 TL ve üzeri 3. peşin işleme 20 TL5. Peşin işleme 40 TL MaxiPuan hediye! "KAMPANYA" yazıp, kartın son 6 hanesiyle birlikte 4402'ye SMS göndermeyi unutmayın. Son gün 31 Ekim!

Kampanya Detayları: 
 1. Kampanyadan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı Market ve akaryakıt sektöründe yer alan işyerlerinde Maximum POS cihazından tek seferde ve farklı günlerde 20 TL ilave MaxiPuan için 100 TL ve üzeri 3 peşin ; 40 TL ilave MaxiPuan için 5 peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.
 2. Kampanya kapsamında yapılan işlemlerden en az birinin akaryakıt ve en az birinin market işlemi olması gerekmektedir.
 3. Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin "KAMPANYA" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi gerekmektedir.
 4. Kampanyaya katılım için gönderilen her katılım SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir
 5. Kampanya Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilen peşin işlemlerde geçerlidir.
 6. İlave MaxiPuan'lar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 20 Kasım 2013'dür.  
 7. Aynı gün yapılacak harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.
 8. Kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin mutlaka Maximum POS cihazından geçmesi gerekmektedir.
 9. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Ticari Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 10. Kampanya kapsamında Market ve akaryakıt sektöründe yer alan kampanya dahili Maximum işyerlerinden yapılacak 3 peşin işleme 20 TL; 5 peşin işleme 40 TL MaxiPuan hediye edilecektir.
 11. Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır.
 12. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 40 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
 13. Kampanyadan MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz..
 14. Maximum Kart ve Maximiles'ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
 15. Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir.
 16. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya İş Bankası Maximum kredi kartı veya Ziraat Maximum Kredi Kartı ile yapılması gerekmektedir.
 17. Bankamatik Kartı ile kazanılan ilave MaxiPuan'lar da geri alınacaktır.
 18. Bankamatik kart ile katılımlar için SMS katılımına gerek bulunmamaktadır.
 19. SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarasının banka sisteminde harcama yapılan kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
 20. Kampanyaya Ziraat Maximum Kartları da dahildir.
 21.  Ziraat Maximum Kredi Kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından "KAMPANYA"" yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747'ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
 22. Kampanya kapsamında Ziraat Bankası Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
Puan Geçerlilik Tarihi: 

Maxipuan'lar 7 Kasım - 20 Kasım arasında kullanılmalıdır.

Banka Kartı: 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

GİTTİGİDİYOR.COM 60 TL MAXiPUAN HEDİYE EDİYOR

Gittigidiyor.com'dan yapacağınız alışverişlerde, İş Bankası ve Ziraat Bankası Maximum kredi kartı sahiplerine özel 60 TL Maxipuan fırsatı sizi bekliyor. Eğer sizin de aklınızda maxipuan kazanmak varsa, bunun için yapmanız gereken 1 Mart 2014 - 15 Mart 2014 tarihleri arasında GitttiGidiyor.com üzerinden tek seferde 600 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışveriş yapmak. Detaylar Kampanya ayrıntılarında...

Maximum Kart Petrol Ofisi Alışverişlerinize 30 TL MaxiPuan Hediye!

Maximum anlaşmalı PETROL OFİSİ istasyonlarında 16 Mayıs - 30 Haziran 2013 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 75 TL ve üzeri 4. peşin akaryakıt alışverişine, yine PETROL OFİSİ istasyonlarında yapacağınız akaryakıt harcamalarında kullanmak üzere 30 TL MaxiPuan kazanın!

MAXiMUM KART NAKİT AVANS KAMPANYASI

Maximum ile taksitli nakit avans kampanyası imdadınıza yetişiyor.  Maximum kartınız ile  9 taksitte 4.000 TL'ye kadar sadece %8,5 kampanyalı taksitli nakit avans ücreti (KKDF&BSMV hariç)  ile taksitli nakit avans çekebilirsiniz.  1 Şubat - 28 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen kampanyayı kaçırmayın!

Maximum Kart Hepsiburada.com Kampanyası ile 50 ya da 100 TL İlave Maxipuan!

İş bankası Maximum Kart ve Hepsiburada.com'dan kaçırılmayacak bir kampanya. 1-15 Haziran 2013 tarihleri arasında hepsiburada.com’dan tek seferde gerçekleştireceğiniz;

- 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinizde 50 TL;

- 1000 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerinizde ise 100 TL;

MAKSIMUM KART İLE HIZLIAL.COM'DAN 75 TL MAXiPUAN HEDİYE ÜSTELİK 9 TAKSİTLE

Şubat 2014'ün gelmesiyle birlikte Maximum kart yeni bir e-ticaret kampanyası ile karşımızda... Pek çok ürünü uygun fiyata bulabileceğiniz ve hızlı alıverişin adresi olarak bilinen Hızlıal.com'dan yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL Maxipuan kazanacaksınız. Yapmanız gerekenler ve kampanya koşulları ile ilgili olarak aşağıdaki detaylara bakabilirsiniz.

SHELL MAXiMUM KART KAMPANYASI İLE 25 TL MAXiPUAN FIRSATI

​Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı SHELL istasyonlarında 1 Kasım- 15 Aralık 2014 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 75 TL ve üzeri 4. peşin akaryakıt ya da otogaz alışverişinize, gene SHELL istasyonlarında yapacağınız akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanmak üzere 25 TL MaxiPuan hediye! Siz de bu ayki akaryakıt alışverişlerinizi Shell'den Maximum kartınız ile yaparak 25 TL MaxiPuan Kazanabilirsiniz! Kampanya ayrıntıları ve katılım koşulları ile ilgili detaylı bilgi aşağıda verilmiştir.

Pages