MAXiMUM KART İLE MTV TAŞIT VERGİSİ ÖDEMELERİNİZE 3 TAKSİT

​İş Bankası Maximum Kart;  www.isbank.com.tr’ de İnternet Şubemiz üzerinden (*)  yada www.gib.gov.tr’ den 2 Ocak – 2 Şubat 2015 tarihleri arasında yapacağınız 100 TL ve üzeri tutardaki MTV - Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizde 3 taksit fırsatı sunuyor. Bu fırsattan faydalanmak ve kampanya koşullarını öğrenmek için aşağıdaki ayrıntılara bakabilirsiniz:

Kampanya Detayları: 
 • Kampanya kapsamında Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni 2 Ocak- 2 Şubat 2014 tarihleri arasında iş bankası İnternet Şubesi   veya gelirler idaresi başkanlığı sitesi üzreinden ödeyenlere indirim kodu verilecektir.
 • Bu kod ile hizlial.com  eticaret sitesi üzerinden 28 Şubat 2015 tarihine kadar yapılacak olan 500 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerde geçerli 50 TL indirim fırsatından yararlanabilecektir.
 • www.hizlial.com’da geçerli 50 TL indirim fırsatından yararlanılması için Maximum Kart ile yapılacak MTV ödemesi müteakiben kayıtlı cep telefonuna gönderilecek kodun kullanılması gerekmektedir.
 • Alışveriş indirimi altın, takı ve değerli maden alışverişlerde geçerli değildir.
 • Hizlial.com’dan Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve Bankamatik Kartı kampanyaya dahil değildir. 
 • Kampanya kapsamında  her müşteriye sadece 1 kod verilecektir.
 • Doğal olarak her müşteri sadece 1 kod kullanabilecektir. Unutulmamalıdır ki:
  • Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi kapsamında taksit fırsatı 2 Şubat 2015 tarihine kadar,
  • hizlial.com 50 TL indirim kampanyası 28 Şubat 2015’e kadar geçerlidir.

Motorlu Taşıtlar Vergisi Diğer Avantajlı Taksit Kampanyaları için Tıklayınız!

Banka Kartı: 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

MAKSIMUM KART İLE HIZLIAL.COM'DAN 75 TL MAXiPUAN HEDİYE ÜSTELİK 9 TAKSİTLE

Şubat 2014'ün gelmesiyle birlikte Maximum kart yeni bir e-ticaret kampanyası ile karşımızda... Pek çok ürünü uygun fiyata bulabileceğiniz ve hızlı alıverişin adresi olarak bilinen Hızlıal.com'dan yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL Maxipuan kazanacaksınız. Yapmanız gerekenler ve kampanya koşulları ile ilgili olarak aşağıdaki detaylara bakabilirsiniz.

Maximum Kart Okula Dönüş Kampanyası ile İlave Taksit ve Erteleme

maksimum kart taksit erteleme, maksimum kart ilave taksit, maksimum kart okula dönüş kampanyası

Okula Dönüş Coşkusu Maximum Kart'ta yaşanıyor. Maximum Kart ile giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, oyuncak, kitap ve kırtasiye sektörlerinden kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı işyerlerinden 30 Eylül 2013 tarihine kadar tek seferde yapılacak olan 2-8 taksitli işlemlerde azami vade 12 taksit olmak üzere ilave 4 taksit ve 2 ay taksit erteleme fırsatı sunuluyor.

Maximum Kart, Markafoni Alışverişlerinize 30 TL Maxipuan Veriyor!

Markafoni ve Maximum karta özel kaçırılmayacak bir fırsat! 

04-17 Haziran 2013 Tarihleri Arasında Tek Seferde Gerçekleştirilecek 130 TL Üzeri Peşin ve Taksitli Alışverişlerde, 30 TL İlave MaxiPuan. Üstelik Haziran ayı boyunca peşin fiyatına 3 veya 6 taksit! Kampanya koşulları şu şekilde:

MEDiAMARKT ONLİNE ALIŞVERİŞLERİNİZE 50 TL MAXİPUAN KAMPANYASI

Mediamarkt.com.tr​'den 17 Ekim-10 Kasım 2014 tarihleri arasında  tek seferde gerçekleştirecek olan 750 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk alışverişinize 50 TL MaxiPuan hediye. Ayrıca tüm ürünlerde peşin fiyatına 9 taksit fırsatı devam ediyor. Kampanya detayları ve puan kazanımıyla ilgili detaylar için yazının ayrıntılarına bakabilirsiniz.

Market ve Akaryakıt Alışverişlerinize 40 TL Maxipuan Hediye!

Maximum market akaryakıt kampanyası

Market ve Akaryakıt sektöründe yer alan kampanya dahili Maximum anlaşmalı işyerlerinden 1-31 Ekim 2013 tarihleri arasında en az biri akaryakıt  ve en az biri market olacak şekilde yapılacak 100 TL ve üzeri 3. peşin işleme 20 TL5. Peşin işleme 40 TL MaxiPuan hediye! "KAMPANYA" yazıp, kartın son 6 hanesiyle birlikte 4402'ye SMS göndermeyi unutmayın. Son gün 31 Ekim!

Maximum Kart ile BP İstasyonlarında 30 TL Maxipuan Kazanın!

Maximum anlaşmalı BP istasyonlarında 5 Temmuz- 15 Ağustos 2013 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 75 TL ve üzeri 4. peşin akaryakıt alışverişine, yine BP istasyonlarında yapacağınız akaryakıt harcamalarında kullanmak üzere 30 TL MaxiPuan kazanın!

Pages