MAXiMUM KART YILBAŞI KAMPANYASI İLE 55 TL MAXiPUAN HEDİYE!

Maximum Kartınızla 16-31 Aralık 2013 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 5. alışverişinize 55 TL MaxiPuan hediye edilecek! Fırsatı Kaçırmayın! "YILBASI" yazıp bir boşluktan sonra kartın son 6 hanesini 4402'ye SMS göndermeniz yeterli!. Diğer detaylar haberin ayrıntılarında... 

Kampanya Detayları: 
  1. Kampanya; kuyum, sigorta ve danışmanlık sektörleri haricindeki Maximum üye işyerlerinde geçerlidir.
  2. En fazla 55 TL Maxipuan kazanılabilir ve kampanya müşteri bazındadır. (Kart bazında değildir)
  3. Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, SMS göndermesi zorunludur. SMS'ler ücretlidir. (1 SMS)
  4. Ziraat Maximum Kartları da kampanyaya dahildir ve Ziraat Bankası müşterilerinin  "YILBASI" yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747'ye SMS göndermesi gerekmektedir.
  5. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  6. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez. Ayrıca Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
  7. Maximum Kart ve Maximiles'ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
  8. Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişlerde SMS ile katılım şartı aranmamaktadır.
  9. Eticaret işlemleri dahildir.
Puan Geçerlilik Tarihi: 

MaxiPuan'lar  31 Aralık'tan sonraki 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenecektir ve maxipuan son kullanım tarihi 19 Ocak 2014 olarak belirlenmiştir.

 

Banka Kartı: 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Maximum Kart Petrol Ofisi Alışverişlerinize 30 TL MaxiPuan Hediye!

Maximum anlaşmalı PETROL OFİSİ istasyonlarında 16 Mayıs - 30 Haziran 2013 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 75 TL ve üzeri 4. peşin akaryakıt alışverişine, yine PETROL OFİSİ istasyonlarında yapacağınız akaryakıt harcamalarında kullanmak üzere 30 TL MaxiPuan kazanın!

Maximum Kart Hepsiburada.com Kampanyası ile 50 ya da 100 TL İlave Maxipuan!

İş bankası Maximum Kart ve Hepsiburada.com'dan kaçırılmayacak bir kampanya. 1-15 Haziran 2013 tarihleri arasında hepsiburada.com’dan tek seferde gerçekleştireceğiniz;

- 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinizde 50 TL;

- 1000 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerinizde ise 100 TL;

Maximum Kart, Markafoni Alışverişlerinize 30 TL Maxipuan Veriyor!

Markafoni ve Maximum karta özel kaçırılmayacak bir fırsat! 

04-17 Haziran 2013 Tarihleri Arasında Tek Seferde Gerçekleştirilecek 130 TL Üzeri Peşin ve Taksitli Alışverişlerde, 30 TL İlave MaxiPuan. Üstelik Haziran ayı boyunca peşin fiyatına 3 veya 6 taksit! Kampanya koşulları şu şekilde:

Maximum Kart ile BP İstasyonlarında 30 TL Maxipuan Kazanın!

Maximum anlaşmalı BP istasyonlarında 5 Temmuz- 15 Ağustos 2013 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 75 TL ve üzeri 4. peşin akaryakıt alışverişine, yine BP istasyonlarında yapacağınız akaryakıt harcamalarında kullanmak üzere 30 TL MaxiPuan kazanın!

Özdilek'ten 40 TL Maxipuan!

Maximum Kart'ınızla 2 Temmuz – 28 Ağustos 2013 tarihleri arasında Özdilek Market reyonundan tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 75 TL ve üzeri 3. peşin alışverişinizde 25 TL, 5. peşin alışverişinizde toplam 40 TL MaxiPuan! Üstelik Maximum Kart’a özel tekstil ve giyim alışverişlerinizde 8 taksit, elektronik alışverişlerinizde ise 12 taksit fırsatı!

Maximum Kart Okula Dönüş Kampanyası ile İlave Taksit ve Erteleme

maksimum kart taksit erteleme, maksimum kart ilave taksit, maksimum kart okula dönüş kampanyası

Okula Dönüş Coşkusu Maximum Kart'ta yaşanıyor. Maximum Kart ile giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, oyuncak, kitap ve kırtasiye sektörlerinden kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı işyerlerinden 30 Eylül 2013 tarihine kadar tek seferde yapılacak olan 2-8 taksitli işlemlerde azami vade 12 taksit olmak üzere ilave 4 taksit ve 2 ay taksit erteleme fırsatı sunuluyor.

Pages