MİGROS ALIŞVERİŞLERİNİZE CARDFİNANS NAKİT VİSA BANKA KARTINIZA TAM 20 TL İNDİRİM

cardfinans nakit visa, 20 TL indirim

16 Ocak2014  - 16 Şubat 2014 tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile CardFinans Nakit Visa Banka Kartınız ile Migros, Tansaş, 5M Migros, Migrosjet ve Macrocenter'da farklı günlerde yapacağınız 3  adet 30 TL ve üzeri alışveriş yapın, 26 Şubat 2014'e kadar SMS'le cep telefonunuza gelen indirim kodunu kullanarak 11 Mart 2014'e dek aynı marketlerden CardFinans Nakit Visa Banka Kartınız ve Money Card ile yapılacak en az 20 TL'lik bir alışverişte kullanabileceğiniz 20 TL'lik indirim kazanın.

Kampanya Detayları: 
  • 16 Ocak 2014 - 16 Şubat 2014 tarihleri arasında CardFinans Nakit Visa Banka Kartı ile Migros, Tansaş, 5M Migros, Migrosjet ve Macrocenter marketlerde yapılacak ilk üç adet 30TL ve üzeri alışverişin ardından, 26 Şubat 2014 tarihine kadar müşterilerin bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonlarına  20TL değerinde 8 haneli indirim kodu gönderilecektir.
  • 20 TL indirim tüm Migros, Tansaş, 5M Migros, Migrosjet ve Macrocenter mağazalarında geçerlidir.
  • 30 TL ve üzeri alışverişlerin tek seferde, farklı günlerde yapılması gerekmektedir.
  • Bir müşteri yalnızca bir defa ödüle hak kazanabilir ve müşteri 30 TL ve üzeri alışverişleri kendisine ait farklı banka kartları ile yapabilir.
  • Kampanyaya dahil olan kartlar: CardFinans Nakit Visa Banka Kartı, Fix Card Temassız Visa Banka Kartı, ClubFinans Nakit Visa Banka Kartı ve Hemşire Visa Banka Kartı
  • Kampanyaya dahil olmayan kartlar: Kredi kartları, ticari banka kartları
  • Ödüle hak kazanan müşterilerin indirim kodları 26 Şubat 2014 tarihine kadar bankamız tarafından müşterilerimizin sistemde kayıtlı cep telefonu numaralarına SMS olarak gönderilecektir.
  • 20 TL indirimin tanımlandığı Money Club Kart'ın indirim sırasında kullanılması şarttır.
  • 20TL indirim hangi kategorilerde kullanılamaz: alkollü içecekler, tütün mamulleri, elektrik-elektronik ürünleri ve GSM TL yüklemeleri.
Banka Kartı: 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

CARDFİNANS İLE SHELL AKARYAKIT ALIŞVERİŞLERİNE 30 TL PARAPUAN HEDİYE

Shell'den Cardfinans ile Finansbank POS cihazlarından yapacağınız 75 TL ve üzeri 4 adet akaryakıt ya da LPG alışverişleriniz gene kampanyaya katılan Shell istasyonlarında kullanmak üzere 30 TL ParaPuan hediye edilecektir. Kampanyaya katılmak için harcamadan önce 2273'e SMS göndermeyi sakın unutmayın! Kampanya detayları ve Parapuan kullanımı ile ilgili detaylar ise şöyle:

CARDFİNANS SEVGİLİLER GÜNÜ ŞUBAT 2014 KAMPANYASI

Cardfinans ile 01 Şubat - 28 Şubat 2014 tarihleri arasında yapacağınız 50 TL ve üzeri giyim, ayakkabı, aksesuar, kozmetik ve restoran alışverişlerinize %10 ParaPuan hediye edilecektir. Kampanya dahilinde kazanılacak en fazla ParaPuan 50 TL olacaktır. SMS kaydı için SEVGI yazıp 2273'e göndermeyi unutmayın.

 

Worldcard Yurt dışı ve Duty Free alışverişlerinize 5 taksit fırsatı!

Worldcard yaptığınız tüm yurt dışı ve Duty Free alışverişlerinizi 5 taksitle ödeme fırsatı sunuyor. Tüm yurt dışı ve Duty Free taksit kampanyalarından, sahip olduğunuz ticari kartlar hariç tüm kredi kartlarınızla yararlanmak için YTAKSİT yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı 4454'e gönderin. Detaylar için resme tıklayın.

Gittigidiyor'dan 100 TL Worldpuan Hediye!

World'e özel Gittigidiyor.com'dan 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL Worldpuan hediye kampanyası başladı. Üstelik peşin fiyatına 12 taksit imkanıyla! Kaçırmayın...

Maximum Kart Okula Dönüş Kampanyası ile İlave Taksit ve Erteleme

maksimum kart taksit erteleme, maksimum kart ilave taksit, maksimum kart okula dönüş kampanyası

Okula Dönüş Coşkusu Maximum Kart'ta yaşanıyor. Maximum Kart ile giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, oyuncak, kitap ve kırtasiye sektörlerinden kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı işyerlerinden 30 Eylül 2013 tarihine kadar tek seferde yapılacak olan 2-8 taksitli işlemlerde azami vade 12 taksit olmak üzere ilave 4 taksit ve 2 ay taksit erteleme fırsatı sunuluyor.

50 TL Akaryakıt İndirimi Bu Paraf'ta! Son Gün 31 Ekim...

Paraf akaryakıt kampanyası, paraf 150 TL akaryakıt

Paraf ile 4 adet 150 TL ya da Üzeri Akaryakıt Harcaması Yap, 5. Akaryakıt Harcamasına 50 TL İndirim Kazan!

Pages