Nazilli Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme Sistemi

Aydın Nazilli Belediyesi Emlak Vergisi ödemekle yükümlü olan konut sahipleri her sene olduğu gibi bu sene de ilk ödemelerini Mayısta sonraki ikinci taksit ödemelerini de Kasımda tamamlamaları gerekiyor. 

Bir çok belediye tarafından sunulmaya başlanılan online borç sorgulama ve ödeme sistemi sayesinde, emlak vergisi ödemeleri online olarak bilgisayar ya da cep telefonu aracılığıyla bile yapılabilmektedir.

Aşağıdaki linkten online ödeme sistemine kolayca ulaşabilirisiniz.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 
Telefon: (0256) 313 20 28 (pbx)
E-Posta : info@nazilli.bel.tr
Fax:(0256) 313 46 10

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Aydın Söke Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama

Birinci taksidi 31 Mayıs, ikinci taksidi ise 30 Kasım tarihlerinde  olan emlak vergisi ödemelerinizi Aydın Söke Belediyesi Emlak Vergisi servisine yapmayı unutmayınız.

Bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzdan Emlak vergisi ödemelerinizi kredi kartınız ya da sanal kartınız ile ilgili belediyeye gitmeden rahatlıkla online olarak  yapabilirsiniz.

 

 

Aydın Bozdoğan Belediyesi Emlak Vergisi Ödemesi ve Emlak Borcu Sorgulama Sistemi

Birinci ve ikinci taksit ödemeleri 31 Mayıs ve 30 Kasım olan Aydın Bozdoğan Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizi en geç bu tarihe kadar yapmanız gerekiyor. 

Banka Havalesi ve PTT Posta Çeki yöntemlerini kullanarak borç ödemelerinizi yapabilirsiniz.  Bu seneki emlak verginizi cezalı ya da faiz işlemiş bir şekilde ödememek için belirtilen tarihler öncesinde ödeme yapınız. 

Detaylar aşağıdaki linkte mevcuttur.

Kastamonu Şenpazar Belediyesi Emlak Vergisi Ödemesi ve Emlak Borcu Sorgulama

Mayıs ayı geldiğinde tüm konut sahiplerini ilgilendiren Emlak Vergisi ödemeleri akla gelir. Kastamonu Şenpazar Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu 31 Mayıs’a kadar, 2. Taksidi de 30 Kasım’a kadar ödeyiniz. Zamanında yatırılan emlak vergisi borçları, konut sahibi olanların yasal faizden ve cezalı ödeme yapmak zorunda olmamaları açısından önem arz etmektedir. 

Battalgazi Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme Sistemi

Konut sahibi olduğunuz Malatya Battalgazi Belediyesi Emlak Vergisi ödemenizi en son 1. Taksit 31 Mayıs ve 2. Taksit 30 Kasım’a kadar yapınız.

Detaylı bilgi ve belediye web sitesine ulaşmak için tıklayınız.

Aydın Yenipazar Belediyesi Emlak Vergisi Borcu Ödeme

Emlak vergisi mükellefiyeti olan konut sahipleri Aydın Yenipazar Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerini ilgili belediyeye Mayıs ve Kasım aylarının sonunda yapmaları gerekiyor.  Devlete yaptığımız tüm diğer ödeme ve tahsilatlarda olduğu gibi, unutulan ya da sonradan yapılan emlak vergisi borcu ödemelerinde de faiz ve ceza dikkate alınacaktır. 

Kastamonu Seydiler Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Kısayolu

Kastamonu Seydiler Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri her sene olduğu gibi bu yıl da ilk ödeme 31 Mayıs ve ikinci ödeme 30 Kasım son ödeme tarihli olacak şekilde tahsil edilecektir.

Bazı belediyelerce online ödeme sistemi sunulamamaktadır. Ödemelerinizi bu durumda banka havalesi ya da PTT posta çeki yöntemi ile yapabilirsiniz.

Seydiler Belediyesi ile ilgili detaylara ulaşmak ve Emlak Vergisi ödemesi konusunda bilgi edinmek için aşağıdaki linke mouse ile tıklayabilirsiniz.

Pages