Opet Worldcard ile Babalar Günü Kampanyası Başladı!

Opet Worldcard ile Babalar Günü'ne özel giyim, ayakkabı, optik, saat ve çok katlı mağazalardan yapılan alışverişlerde tek seferde 100 TL alışverişe 10 TL yakıt puan! Kampanyadan faydalanmak için SMS ile ‘BABA’ yazıp harcama yapılan Opet Worldcard’ın son 6 hanesini 3160’a göndermek gereklidir.

Kampanya Detayları: 

Kampanya Koşulları

 

Kampanya kapsamında, Opet Worldcard sahipleri 12 - 16 Haziran 2013 tarihleri arasında giyim, ayakkabı, çok katlı mağaza, optik ve saat sektörlerine dahil World Üye İşyerleri’nde tek seferde yaptıkları 100 TL ve üzeri, peşin veya taksitli alışverişlerde sadece anlaşmalı Opet istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerli 10 TL değerinde yakıt puan kazanacaktır. Kampanyaya puan ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri, mail order işlemleri ve iade yapılan işlemler dahil değildir. Harcamanın iade olması durumunda yüklenen yakıt puanlar geri alınacaktır. Bir müşteri kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir.

Kampanyadan faydalanmak için SMS ile ‘BABA’ yazıp harcama yapılan Opet Worldcard’ın son 6 hanesini 3160’a göndermek gereklidir. Kampanya koşullarını yerine getirmiş ve kampanyaya SMS ile kayıtlanmış müşterilere, puanlar 26 Haziran 2013'te yüklenecek olup son kullanım tarihi 8 Temmuz 2013 olacaktır.

Bu arada puanları kullanmayı unutmayın çünkü kullanılmayan puanlar 9 Temmuz 2013 tarihinde geri alınacaktır. Puan yükleme tarihlerinde harcama yapılan Opet Worldcard'ın kullanıma açık olması gerekmektedir. 

Puan Geçerlilik Tarihi: 

26 Haziran - 8 Temmuz

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

World Platinum ile Yapı Kredi World Lounge Ücretsiz!

Havalimanlarında Yapı Kredi World Lounge'da ayrıcalıklı keyfin tadını çıkarmak Haziran sonuna kadar ücretsiz. Detaylar için tıklayınız....

Worldcard Beymen Kampanyası ile 100 TL'ye varan Worldpuan!

beymen.com, worldcard, worldpuan

Yapı Kredi Bankası'ndan World'e özel Beymen.com'da (internet üzerinden yapılacak) tek seferde 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL Worldpuan hediye. Kampanya'ya özel 6 taksit fırsatıyla! Kampanyaya katılmak için SMS göndermeyi unutmayın. Detaylar aşağıdadır.

Yapıkredi İnternet ve Mobil Şube Ipad Mini Veriyor!

 İnternet ya da Mobil Şube'ye kredi kartı bilgileri ile girenler, 7 Ekim - 7 Kasım 2013 tarihleri arasında 10 iPad Mini için bir çekiliş hakkı kazanıyor!

WORLD İLE 4 ADET 75 TL BP HARCAMANIZA 30 TL EKSTRE İNDİRİMİ

World; BP'den tek seferde yapacağınız 4 adet 75 TL ve üzeri akaryakıt harcamasına, bir sonraki BP harcamanıza 30 TL ekstre indirimi sunuyor. Son günü 28 Şubat olan kampanyaya katılmak için 3160'a SMS göndermeyi unutmayın.Tüm detaylar yazının ayrıntılarında...

WORLDCARD İLE SETUR ERKEN REZERVASYON OTELLERİNDE %35'E VARAN İNDİRİM

SETUR, erken rezervasyon

Setur'un "Yaz Güneşi Erkenden Setur ile Parlar" sloganıyla başlattığı 2014 kampanyası kapsamında, yaz tatili planlarını erkenden yapanlar için %35'e varan indirimler Setur'da. Eğer siz de tatilinizi şimdiden planlayabiliyorsanız ya da tatil tarihleriniz aşağı yukarı belli olduysa, bu kampanyı kaçırmamalısınız. 

BKM EXPRESS İLE ALIŞVERİŞ YAPIN, 15 TL WORLDPUAN KAPIN!

Kampanya kapsamında, BKM Express ile 75 TL ve üzerinde yapacağınız ilk internet alışverişinize 15 TL Worldpuan hediye edilecektir. Sizde kartınızı BKM Express'e tanımlayın, 15 TL worldpuan kazanın. Kampanyanın detayları aşağıdaki gibidir.

Pages