OTOMATİK ÖDEME TALİMATI VERİN 50 TL VARAN WORLDPUAN KAZANIN

Otomatik ödemeleriniz artık Worldpuan kazandırıyor. Mevcut fatura ödemelerinizi Worldcard ya da Vadesiz hesabınızdan otomatik ödeme talimatı verirseniz, otomatiğe bağladığınız her fatura başına 10 TL Worldpuan kazanacaksınız. 5 Faturaya kadar 50 TL worldpuan kazanma fırsatı sizi bekliyor. Kaçırmayın! Detaylar "kampanya ayrıntıları"nda...

Kampanya Detayları: 
 • 1 Mart 2014 ile 31 Mart 2014 tarihleri arasında bireysel kredi kartından veya vadesiz TL hesabından verilen otomatik fatura ödeme talimatlarına Worldpuan kazanılacaktır.
 • Her bir fatura için 10 TL, en fazla 5 fatura için ise 50 TL tutarında Worldpuan kazanılacaktır.
 • Kampanyaya HGS ödeme talimatları da dahildir.
 • Kampanya boyunca verilen her talimat için 1 Mart 2014 ve 15 Mayıs 2014 tarihleri arasında en az 1 kez otomatik ödeme işleminin gerçekleşmiş olması gerekmektedir.
 • Bir diğer koşul ise otomatik fatura talimatının 30 Temmuz 2014 tarihine kadar geçerli olmasının sağlanmasıdır.
 • Worldpuanın yüklenmesi için bireysel kredi kartı veya banka kartının  kullanıma açık olması gerekmektedir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre boyunca; otomatik ödemelerin karttan hesaba, ya da hesaptan karta kaydırılması durumunda worldpuan kazanılamaz. Örneğin; hesaptan verilen fatura veya HGS talimatı iptal edilip kredi kartına bağlanırsa ya da benzer şekilde kredi kartına verilen fatura veya HGS talimatı iptal edilip hesaba bağlanırsa worldpuan kazanılamaz. 
 • Ayrıca kampanya dönemi öncesinde verilmiş olan fatura ödeme veya HGS talimatları iptal edilip tekrar talimat verilmesi durumunda Worldpuan kazanılamaz.
 • Cep telefonu faturası için verilen otomatik ödeme talimatlarında; kampanya dönemi içerisinde numara taşıma ile farklı operatöre geçilirse worldpuan kazanılamaz. 
 • World Business karttan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir. 
 •  Hızlıcep talimatı dahil değildir.
 • Kampanya döneminde aynı abone numarası için birden fazla otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda sadece bir tanesi dikkate alınacaktır. 
 • Bu kampanya süresinde Hızlıcep talimatı dışında kalan tüm fatura talimatlarına worldpuan verilecek.
 • Bu kampanya kişiye özel diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir.   
 • Kampanyaya katılmak için SMS gönderimi şarttır. Bunun için FATURA yazıp bir boşluk bırakarak 11 haneli T.C. kimlik numarasını 3160 kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir.
 • SMS ücretlidir: Turkcell 0,65 TL, Avea 0,5 TL ve Vodafone 0,4 TL.
Puan Geçerlilik Tarihi: 
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 30 Mayıs 2014 tarihinde bireysel kredi kartınıza  veyahut banka kartınıza yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuanlar 30 Temmuz 2014 tarihinde geri alınacağından bu tarihe kadar kullanılmalıdır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

WORLD ile HEPSİBURADA ALIŞVERİŞLERİNİZE 50 TL WORLDPUAN

World, hepsiburada.com'dan yapılacak olan 500 - 999 TL arasındaki işlemlere 25 TL, tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri işlemlere ise 50 TL Worldpuan veriyor. Üstelik peşin fiyatına 9 taksit fırsatıyla. Detaylar aşağıda verilmiştir.

Eylül ayı boyunca World'den 50 TL Worldpuan bonkörlüğü!

worldcard, 50 TL worldpuan

World'den geleneksel Worldpuan Bonkörlüğü. Okulların açılmasıyla birlikte başlayan kampanya kapsamında; Gıda marketi, Akaryakıt, Giyim ve Kırtasiye alışverişlerinizde tek seferde yapacağınız ilk 100 TL alışverişinizden sonra tek seferde yapacağınız her 100 TL'ye 10 TL toplam 50 TL Worldpuan! Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160'a göndermeyi unutmayın!!!

WORLD İLE KLiKSA.COM ALIŞVERİŞLERİNİZE 100 TL WORLDPUAN

Uygun fiyatlarıyla tüketicilerin beğenisi kazanan Kliksa.com'dan World Card sahiplerine 100 TL'ye varan Worldpuan kazanma fırsatı. Aklınızda worldpuan kazanmak varsa, kliksa.com'dan alışverişinizi tamamlayarak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanya detayları ve worldpuan yüklenme ve puanların geri alınma tarihleri için ayrıntılara bakabilirsiniz.

GiTTiGiDiYOR WORLDPUAN KAMPANYASI iLE ŞUBAT 2014 BOYUNCA 100 TL WORLDPUAN KAZANMA FIRSATI

World'e özel Gittigidiyor.com'da 100 TL'ye varan Worldpuan. Üstelik peşin fiyatına 9 taksit fırsatıyla. 1 Şubat 2014 ve 28 Şubat 2014 tarihlerinde Gittigidiyor.com sitesinden yapacağınız alışverişlerde Worldpuan kazanma fırsatını kaçırmayın. Yapmanız gerekenleri ve tüm kampanya ayrıntılarını kampanya detayları kısmında bulabilirsiniz...

WORLD İLE 2014 HAZİRAN AYINDA 50 TL WORLDPUAN FIRSATI

World 2014 Haziran ayında gene bonkör bir kampanya ile karşınızda. Vadaa'dan yaza damgasını vuran bu kampanyada, tek seferde yapacağınız beşinci 100 TL ve üzeri alışverişinize tam 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım sağlamak ve kampanya detayları için aşağıdaki ayrıntılara bakabilirsiniz.

WORLD KIŞ FIRSATI - 50 TL WORLDPUAN HEDİYE

World yılbaşı kampanyası sonrasında hızını kesmedi ve  50 TL Worldpuan kampanyasını duyurdu. Sömestir tatiline girmemizle birlikte ve tüm Şubat ayı boyunca Worldcard'ınızla gıda marketigiyimeğitim ve restoran sektörlerinde yapacağınız ilk 100 TL’lik alışverişinizden sonra tek seferde yapacağınız her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan hediye.

Pages