PARAF HEPSiBURADA ALIŞVERİŞERİNİZE %20 PARAFPARA VERİYOR!

Paraf; 2014 Mart ayının gelmesiyle birlikte tüketicileri sevindirecek bir kampanya sunuyor. Sevilen e-ticaret sitesi olan Hepsiburada.com'dan yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinize tam tamına %20 Parafpara hediye ediyor. Yapmanız gereken gayet basit, hepsiburada.com'dan ihtiyacınız olan ürünleri sepetinizi eklemek ve ödemenizi Halkbank ParafCard ile gerçekleştirmek. Kampanya ile ilgili tüm detaylara aşağıdaki "kampanya detayları" bölümünden ulaşabilirsiniz...

Kampanya Detayları: 
 • Kampanya 1 Mart 2014 ve 17 Mart 2014 tarihleri arasında geçerli olduğundan, Hepsiburada.com alışverişinin bu tarhiler arasında gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
 • % 20 ParafPara kampanyası 250 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
 •  9 aya varan taksit kampanyasından yararlanmanız için işlem tutarının 100 TL ve üzeri olması gerekmektedir.
 • ParafPara kampanyası müşteri bazlıdır.
 • Bu kampanyadan her  bir müşteri sadece bir kez faydalanabilir.
 • Bu kampanyadan kazanılabilecek maksimum ParafPara miktarı 100 TL ile sınırlandırılmıştır.

Kampanya Kapsamında Olmayan Kartlar ve Koşullar

 • Kampanyaya Parafly ve Business kartlar dahil değildir.
 • ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanya kapsamında değildir.
 • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır
 • Altın ve Kontör alımları kampanyaya dahil edilmeyecektir.
Puan Geçerlilik Tarihi: 
 • ParafPara’lar 7 Nisan 2014 tarihinde işlem yapan karta yansıtılacaktır.
 • Kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 21 Nisan 2014 tür.
 • Kullanılmayan ParafParalar 22 Nisan 2014 tarihinde geri alınacaktır.
 • ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı değildir. Bu durumda transfer edilen ParafPara geri alınır.
Banka Kartı: 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

PARAFCARD AKARYAKIT HARCAMALARINIZA 30 TL PARAFPARA VERİYOR

Gün geçtikçe yaygınlaşan ve düzenlediği kampanyalarla halk tarafından sevilen bir kredi kartı haline gelen ParafCard yeni bir akaryakıt kampanyası ile karşımızda... Paraf ile 4 kez yapacağınız 100 TL ve üzeri Akaryakıt harcamanıza 30 TL Parafpara! Akaryakıt alımınızı Paraf ile yapın bu fırsatı kaçırmayın...

PARAF'TAN SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL 30 TL SİNEMA VE 50 TL RESTORAN İNDİRİMİ HEDİYE!

Parafcard'dan 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel süper bir kampanya... Paraf ile 12 Şubat’a kadar yapacağınız 300-499 TL arasındaki harcamanıza 30 TL sinema, 500 TL ve üzeri harcamanıza 50 TL restoran indirimi verilecek. Siz de şimdiden alışverişlerinizi Paraf ile yapın, sevgiliniz ile sinema ve restoran indirimi fırsatını kaçırmayın. Yapmanız gereken çok basit.

PARAF İLE HEPSİBURADA.COM ALIŞVERİŞLERİNİZE %10 PARAFPARA

Paraf ile 01 – 15 Kasım 2014 tarihleri arasında yapacağınız hepsiburada.com alışverişlerinize %10 ParafPara Kampanyası başlıyor. Kampanya detayları ve bilgi için aşağıdaki kampanya koşullarına bakabilirsiniz..

PARAF SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI

Paraf'tan Sevgililer Gününe Özel 30 TL ParafPara hediye. 1 – 14 Şubat 2015 tarihleri arasında tekstil, kuyum, teknoloji, çiçek ve restoran sektörlerindeki tüm yurtiçi alışverişlerden yapılacak toplam 500 TL ve üzeri harcamalara 30 TL ParafPara kazanmak için hemen SEVGİ yazıp kartın son 6 hanesini 3404'e gönderebilirsiniz. Kampanya detayları şöyle:

PARAF 2015 BAHAR KAMPANYASI

Paraf duyurduğu Bahar Kampanyası ile 75 TL ParafPara hediye ediyor. 13 Mart 2015 ve 30 Nisan 2015 tarihleri arasında yapılacak olan gıda marketi, ayakkabı, kozmetik, optik, saat, tekstil sektöründeki tüm yurtiçi harcamalara 75 TL ye varan Parafpara kazanabilirsiniz. Alışverişlerinizi tüm banka POS larından yapabilirsiniz. İşlemlerinizi farklı günlerde ve tek seferde yapmanız gerekmetedir. Bu kapsamda 75 TL ve üzeri 2. Harcamaya 15 TL ParafPara, 4. Harcamaya 15 TL ParafPara,6. Harcamaya 15 TL ParafPara , 8. Harcamaya 15 TL ParafPara, 10.

Paraf'tan Kaçırılmayacak Babalar Günü Kampanyası!

Paraf ile Babalar Günü'ne özel fark yaratan kampanya! Paraf ile Bimeks, Darty, ElectroWorld, Gold Teknoloji Marketleri, Teknosa ve Vatan Bilgisayar’dan tek seferde yapacağınız alışverişlerde Paraf’tan 150 TL’ ye varan indirim!  +6 Taksit Fırsatı ve Paraf’a Özel Ayrıcalıklar bu Paraf'ta. Kaçırmayın! Detaylar için tıklayın...

Pages