Pegasus Online Check-in Nasıl Yapılır?

Pegasus Havayolları, Pegasus online checkin, online check-in

Pegasus Havayolları uçak biletinizi aldıktan sonra, uçuşun gerçekleşmesine 72 saat kala ve en geç uçuşunuza 40 dakika kalana kadar internette check-in yapabilirsiniz.. Bunun için yapmanız gereken "detaylar" bölümünde yer alan "Pegasus Online Check-in" linkine tıklamak. Siz de uçuş öncesinde online check-in işleminizi uçuşunuzdan önce yapın, koltuk seçiminizi şansa bırakmayın...Internet Check-in Hakkında Notlar:

  • Yurtiçi ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı yurtdışı Pegasus uçuşlarınızda check-in işlemlerinizi hızlı, kolay ve çok daha erken Pegasus internet sitesinden yapabilirsiniz.
  • İnternette check-in işleminizi yapmak için ana sayfada yer alan internet check-in bölümünde istenen bilgileri ileterek, iç hat uçuşları için biniş kartını üretebilir ve çıktısını alabilirsiniz.
  • Havalimanına geldiğinizde biniş kartınızla beraber, kimliğinizi göstererek doğrudan uçak biniş kapısına gidebilirsiniz. Bagajlar için havalimanında Pegasus check-in görevlilerine müracaat etmeniz gerekmektedir.
  • ÖNEMLİ: Pegasus Online Check-in (internetten check-in) en erken 72 saat öncesinden, en geç uçuşunuza 40 dakika kalana kadar yapılabilir. 
  • Bağlantılı uçuşlar için de check-in yapabilme olanağı vardır. Bağlantılı uçuşunuz varsa, herbirini yazıcıdan bastırmanız yeterlidir.
  • Otomatik check-in seçeneği ücretsizdir. Kendi dilediğiniz koltuğu seçmek ise ücretlidir.
  • İnternette check-in işleminizi yaparken, rezervasyon numarasını, adını ve soyadını bildiğiniz yakınlarınızın da check-in işlemini dilerseniz yapabilir, yakın oturma şansını yakalarsınız.
  • ÖNEMLİ: İnternette check-in yapmış yolcular en az 60 dakika önce havalimanında olmalılar. 
  • ÖNEMLİ: Uçuştan 30 dakika önce bagajlarını check-in görevlilerine teslim etmemiş ya da uçağa biniş zamanı geldiğinde, havalimanında zamanında olmayan yolcular, check-in işlemlerini gerçekleştirseler bile uçağa alınmazlar.

PEGASUS HAVA YOLLARI (FLYPGS)

TEL: 0 850 250 0 737

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

THY Online Check-in Nasıl Yapılır?

THY (Türk Hava Yolları) uçak biletinizi aldınız. Uçuşunuza 24 saat kala, THY internet sitesinden online check-in işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken "detaylar" bölümünde yer alan "THY online Check-in" linkine tıklamak.

Güncelleme Tarihi: 
12/10/2013 - 13:30

Anadolu Jet Online Check-in İşlemi Nasıl Yapılır?

Anadolu Jet uçak biletinizi aldıktan sonra, uçuşun gerçekleşmesine 24 saat kala, Anadolu Jet internet sayfasından online check-in yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan "detaylar" bölümündeki "Anadolu Jet Online Check-in" linkine tıklayarak bu işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
12/10/2013 - 14:00

Onur Air Online Check-in İşlemi Nasıl Yapılır?

Onur Air ile yapacağınız seyahatlerde uçak biletinizi satın aldıktan sonra, uçuşun gerçekleşmesinden önce Onur Air internet sayfasından online check-in yapabilirsiniz. Haberin detaylarında yer alan "Onur Air Online Check-in Yapmak İstiyorum" butonuna tıklayarak bu işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 
30/10/2013 - 10:45

BES Devlet Katkısı Sorgulama

BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ HESAPLARINA AKTARILAN DEVLET KATKISINI, TAKASBANK'TAN GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Bedelli Askerlik Çıktı Mı?

Kamuoyunun merakla ve dört gözle beklediği bedelli askerlik düzenlemesinin, askeri yargı alanında kapsamlı değişiklikleri içeren, “askeri torba” yasa tasarısıyla 2014 Ekim ayında TBMM'ne sunulması bekleniyor. Beklenen düzenlemenin yasalaşması durumunda (yaş sınırının kesinleşmesine bağlı olarak) 30 yaş üzerinde 400 bin, 28 yaş ve üzerinde ise 600 bine yakın yükümlünün yararlanabileceği belirtiliyor

Güncelleme Tarihi: 
16/09/2014 - 22:30

PEUGEOT DiZEL VERSİYONLARDA 35.000 TL %0 FAİZ 20 AY VADE KREDİ KAMPYANYASI

DİZEL VERSİYONLARA ÖZEL, %0 FAİZLİ KREDİ FIRSATI! Yeni Peugeot 308'ler %0 faizli kredi fırsatıyla şimdi, Peugeot Yetkili Satıcıları'nda. Detaylar için haberin ayrıntılarına bakabilirsiniz

Güncelleme Tarihi: 
24/10/2014 - 21:45

Pages