ROBOTİK HAYVANAT BAHÇESİ PARK VERA AVM'DE

Sömestr tatilininin başlamasıyla birlikte birbirinden özel etkinlikler Ankara Alışveriş Merkezlerine renk katmaya başladı. Yarıyıl tatilinde şehir dışına tatile gitme fırsatı olmayanlar genellikle vakitlerini AVM'lerdeki bu etkinliklerde değerlendiriyor. Park Vera İstanbul yolunda yer alan yeni Alışveriş Merkezlerinden biri. Seçkin markaları bünyesinde bulunduruyor. Park Vera'da Şubat tatili boyunca sergilenecek olan Robotik Hayvanat Bahçesi çocukların büyük ilgisiniz çekecek. Siz de çocuklarınız ile birlikte keyifli bir gün geçirmek istiyorsanız, bu etkinliği Park Vera Alışveriş Merkezinde ziyaret edebilirsiniz. Etkinlik ile iglili detaylar aşağıdaki gibidir:

 

Park Vera'da yer alacak olan Robotik Hayvanat Bahçesi 29 Ocak -  9 Şubat tarihleri arasında gösterim de olacak.

 

Robotik  Hayvanat Bahçesi

Park Vera AVM, ANKARA

 Tarih

 29 Ocak - 9 Şubat 2015 

 Mekan / Yer

Park Vera Alışveriş Merkezi

 Etkinlik Saati

 Gitmeden önce sorunuz

 Etkinlik Ücreti

 Ücretsizdir

 Adres

 Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:284 
 Macun Mahallesi 
 İstanbul Yolu - Yenimahalle 
 06370 / ANKARA

 Telefon

  0 312 397 02 89

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

LİMON VE ZEYTİN 28 ŞUBAT - 1 MART PARK VERA ETKİNLİĞİ

Çocukların sevdiği çizgi karakterler Limon ve Zeytin 28 Şubat ve 1 Mart 2015 tarihlerinde Park Vera AVM'de olacak. İstanbul yolunda yer alan Park Vera Alışveriş Merkezi, ilgi gören bir çık etkinliğe de ev sahipliği yapıyor.

Güncelleme Tarihi: 
23/02/2015 - 23:00

KELOĞLAN 20-21 ARALIK'TA PARK VERA AVM'YE GELİYOR

Çocukların biricik çizgi film karakteri Keloğlan, 20 ve 21 Aralık 2014 tarihinde Park Vera AVM'ye geliyor. İstanbul yolunda hizmete giren Park Vera Alışveriş Merkezi, sevilen etkinlikleri ve konserleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Siz de çocuklarınızla Keloğlan etkinliğine katılmak istiyorsanız, 20-21 Aralık tarihinde Park Vera AVM'yi ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
17/12/2014 - 19:30

ÇİN SİRKİ 23-26 NİSAN'DA PARK VERA ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE

Çin Sirki 23 ve 26  Nisan 2015 tarihleri arasında Park Vera AVM'ye geliyor. İstanbul yolundaki AVM'lerden biri olan ve Ankaralı'lar tarafından yoğun bir şekilde ziyaret edilen Park Vera Alışveriş Merkezi, sevilen etkinlikleri ve konserleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 
16/04/2015 - 00:15

ARCADİUM TÜM ÇOCUKLARI MASALLAR ÜLKESİNE BEKLİYOR

Arcadium'dan Sömestr tatile özel olarak süper bir etkinlik düzenleniyor. Çocukların kaçırmaması gereken bir etkinlik Ankara'da ilk defa gerçekleştiriliyor. Siz de Arcadium'daki  bu masalın bir kahramanı olmak istiyorsanız, çocuklarınız ile birlikte 24 Ocak-7 Şubat tarihleri arasında Masallar Ülkesini ziyaret edin. Arcadium'daki Masallar Ülkesi etkinliği ile ilgili detaylı bilgi aşağıda verilmiştir. Tüm çocuklarımıza iyi eğlenceler...

Güncelleme Tarihi: 
26/01/2015 - 15:15

ZELF'LER SÖMESTİRDE KENTPARK'TA

Yarı yıl tatilinin başlaması ile birlikte alışveriş merkezleri birbirinden özel aktiviteler ile çocukların ilgisini çekmeyi bekliyor. Çocuklar Zelflerin sihirli yolculuklarını Kentpark’ta görebilecek. Bu özel etkinliğin ayrıntılarını aşağıdaki detaylarda görebilirsiniz. Çocuklarınıza özel bir gün yaşatmak ve keyifli vakit geçirmek istiyorsanız siz de Kentpark'a gidin. Herkese şimdiden iyi eğlenceler.

Güncelleme Tarihi: 
27/01/2015 - 21:45

CEPA'DAN SÖMESTR TATİLİ BOYUNCA EĞLENCE

Sömestr tatilinin başlaması ile birlikte birbirinden özel ve güzel etkinlikler de alışveriş merkezlerinin programlarında yer almaya başladı. Bunlardann biri de Ankaranın sevilen ve uğrak alışveriş merkezlerinden biri olan CEPA'da yer alacak. CEPA AVM yarıyıl tatiline özel olarak çocuklara yüz boyama ve  balon şov etkinlikleri sunacak! Siz de bu özel etkinliği kaçırmayın.

Güncelleme Tarihi: 
27/01/2015 - 22:00

Pages