Sarıyer Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme ve Sarıyer Belediyesi Borç Sorgulama

İstanbul Sarıyer Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme, İstanbul Sarıyer Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama, Sarıyer Belediyesi, Sarıyer, Sarıyer Logo, Sarıyer Belediyesi Logosu

İstanbul Sarıyer Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme 1. Taksit için son tarih 31 Mayıs’tır. Ödemelerinize ceza ya da faiz işlememesi için emlak vergisi ödemelerinizi bu tarihten önce yapmaya özen gösteriniz. Sarıyer Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Sarıyer Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme işlemlerinizi aşağıdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Bilindiği gibi bazı ilçe belediyeleri emlak vergisi ödemelerini online olarak da kabul etmektedirler. Dolayısıyla emlak vergisi ödemelerinizi kredi kartınız ya da sanal kartınız ile ilgili belediyeye gitmeden bilgisayarınızdan, mobil cihazınızdan, tablet ya da cep telefonunuzdan rahatlıkla yapabilirsiniz.

Online tahsilat yapmayan belediyeler yahut online ödeme imkanı olmayan vatandaşlarımız Emlak Vergilerini bizzat belediyeye giderek ya da posta çeki ile yapabilirler.

Sarıyer Belediyesi Emlak Vergisi Posta Çeki Numarası ve Sarıyer Belediyesi Banka Hesap Numarası için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

 

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Erzurum Pasinler Belediyesi Online Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Borcu Sorgulama

Mayıs ayı geldiğinde tüm konut sahiplerini ilgilendiren Erzurum Pasinler Emlak Vergisi ödemenizi Mayıs ayının 31’ine kadar tamamlamanız gerekiyor. İkinci Taksit ise Kasım ayının 30’una kadar yapabilirsiniz. Belediyelerce belirtilen tarihten sonra yapılan ödemelere yasal faiz işleyecektir, ödemelerinizi son ödeme tarihinden sonra yapmanız durumunda cezalı ödeme yapmanız söz konusu olacaktır. 

Kırşehir Belediyesi Online Emlak Vergisi Ödeme ve Emlak Vergisi Borç Sorgulama Sistemi

Tüm konut ve arsa sahiplerini ilgilendiren Kırşehir Emlak Vergisi ödemenizi Mayıs ayının 31’ine kadar tamamlamanız gerekiyor. İkinci Taksit ise Kasım ayının 30’una kadar yapabilirsiniz. Zamanında yatırılan emlak vergisi borçları, konut sahibi olanların yasal faizden ve cezalı ödeme yapmak zorunda olmamaları açısından önem arz etmektedir. 

Kars Kağızman Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama Ekranı

Kars Kağızman Belediyesi Emlak Vergisi borcunun ilk ödemesi her sene 31 Mayıs, ikinci ödemesi ise 30 Kasım tarihine kadar tamamlanmalıdır. Kars Kağızman Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu ödemek için son tarih: 1. Taksit için 31 Mayıs, 2.

Güncelleme Tarihi: 
21/11/2013 - 21:00

Bayburt Demirözü Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme Sayfası

Her sene 2 taksit halinde yapılan Bayburt Demirözü Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizi (1. taksit ödemesi için) 31 Mayıs ve (2. taksit ödemesi için) 30 Kasım tarihine kadar tamamlayınız. Bayburt Demirözü Belediyesi Emlak Vergisi Posta Çeki ve Emlak Vergisi Banka Hesap numaralarına ait bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 
22/11/2013 - 11:15

Giresun Güce Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme Ekranı

Giresun Güce Belediyesi Emlak Vergilerinizin son ödeme tarihi her yıl 31 Mayıs (1. Taksit) ve 30 Kasım (2. Taksit) olarak belirlenmiştir. Emlak Vergisi ödemelerinizi yapmak ve Giresun Güce Belediyesi web sitesine erişmek için  aşağıdaki butona tıklayınız. 

Güncelleme Tarihi: 
24/11/2013 (All day)

Ordu Korgan Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme

Her sene 2 taksit halinde yapılan Ordu Korgan Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizi 31 Mayıs ve 30 Kasım tarihine kadar tamamlayınız. Ordu Korgan Belediyesi Emlak Vergisi Posta Çeki ve Emlak Vergisi Banka Hesap numaralarına ait bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 
26/11/2013 - 22:15

Pages