Sivas Şarkışla Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama Ödeme

Birinci taksit ödemesi 31 Mayıs, 2. Taksit ödemesi ise 30 Kasım olan Sivas Şarkışla Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinde son güne yaklaşılıyor.

Bu kapsamda Sivas Şarkışla Belediyesi Emlak Vergisi Posta Çeki ve Emlak Vergisi Banka Hesap numaralarına ait bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Geciktirilen Emlak Vergisi ödemelerine yasal faiz işleyeceğinden, ödemelerin belirtilen tarihhen önce yapılması önemlidir. Sivas Şarkışla Belediyesi  emlak vergisi servislerine ulaşmak ve ödeme yapmak için aşağıdaki butona tıklayınız.

Emlak Vergisi Ödemesi Yapmak İçin Tıklayınız: 


SİVAS ŞARKIŞLA BELEDİYESİ SANTRALİ

TEL: 0 346 512 10 17    

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Sivas Akıncılar Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme Ekranı

Sivas Akıncılar Belediyesi Emlak Vergisi borcunun ilk ödemesi her sene 31 Mayıs, ikinci ödemesi ise 30 Kasım tarihine kadar tamamlanmalıdır. Ödenmeyen Emlak Vergisi taksitlerinize belediye tarafından faiz işletileceğinden, ödemelerinizi bu tarihten önce yapmaya özen gösteriniz. Bazı belediyeler internet siteleri üzerinden kredi kartı ile Emlak Vergisini ödeyebilme imkanı sunmaktadır. Ancak bazı belediyeler online

Güncelleme Tarihi: 
12/05/2014 - 14:30

Sivas Divriği Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme Sayfası

Sivas Divriği Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu ödemek için son tarih: 1. Taksit için 31 Mayıs2. Taksit için ise 30 Kasım’dır. Emlak Vergisi borcunuza gecikme cezası işlememesi için ödemelerinizi bu tarihten önce yapmaya özen gösteriniz. 

Güncelleme Tarihi: 
12/05/2014 - 15:15

Sivas Doğanşar Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme ve Sorgulama

Sivas Doğanşar Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu ödemek için son tarih: 1. Taksit için 31 Mayıs2.

Güncelleme Tarihi: 
12/05/2014 - 15:30

Sivas Gemerek Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme

Her yıl 2 taksit olarak ödeyebileceğiniz Sivas Gemerek Belediyesi Emlak Vergisi ödemeleri 1. Taksit 31 Mayıs ve 2.

Güncelleme Tarihi: 
12/05/2014 - 15:30

Sivas Gölova Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Sivas Gölova Belediyesi Emlak Vergilerinizin son ödeme tarihi her yıl 31 Mayıs (1. Taksit) ve 30 Kasım (2. Taksit) olarak belirlenmiştir. Emlak vergisi ödemelerinizi belediyenin emlak servislerine giderek ya da belediyeye ait banka hesap numaralarına havale yaparak gerçekleştirebilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 
12/05/2014 - 15:45

Sivas Gürün Belediyesi Emlak Vergisi Borç Ödeme Sayfası

Sivas Gürün Belediyesi  Emlak Vergisi ödemeleri 2 taksit halinde 31 Mayıs ve 30 Kasım tarihine kadar yapılmalıdır. Her geçen gün yaygınlaşan online ödeme sistemi sayesinde, emlak vergisi ödemelerinizi belediyelerin internet sitelerinden kolayca yapabilirsiniz. Ceza ya da faiz ödemek durumunda kalmamak için, Emlak Vergisi borçlarınızı bu tarihten önce yapmaya dikkat ediniz. Emlak Vergisi ödemelerinizi online olarak yapmak ve Sivas Gürü

Güncelleme Tarihi: 
12/05/2014 - 16:00

Pages