TAKSİTLİ MASRAFSIZ NAKİT AVANS KAMPANYASI

Yeni yıl demek yeni ihtiyaçlar ve tabiki bunun için nakit ihtiyacı demek. ihtiyaçlarınızı ertelememek ve nakit ihtiyacınıza çözüm üretmek için Taksitli Nakit Avans. Faydalanmak istiyorsanız 9 ay vade için yalnızca %1,99 faiz ödeyeceksiniz. Yapı Kredi tarafından sunulan kampanyanın detayları ve ayrıntılar için aşağıdaki bilgileri ve kampanya koşullarını inceleyebilirsiniz.

Kampanya Detayları: 

Artık İnternet Şubesi'nden de ihtiyaçlarınız için  Taksitli Nakit Avans kullanabilrisiniz. Masrafsız Taksitli Nakit Avans kampanyasından faydalanmak için  Kart İşlemlerim butonuna tıklamanız yeterli.

Kampanya detayları: 

  • Kapanya kapsamındaki kredi imkanı: 5 – 9 ay vade için sunulmaktadır.
  • Taksitli Nakit Avans faiz oranı 5 ila 8 ay için %2,02 (KKDF ve BSMV hariç), 9 ay kullanmak istediğiniz durumda ise faiz oranı %1,99’dur
  • Bahsi geçen oranlar ve tutarlara KKDF ve BSMV dahil değildir. 
  • Kredi kartı hesap kesim tarihine göre taksit tutarı değişebilmekle birlikte Kredi kartı kullanılabilir nakit çekim limiti dahilinde Taksitli Nakit Avans kullanılabiliecektir. 
  • Aylık taksit tutarlarına vergiler BSMV ve KKDF dahildir. Detaylar aşağıdaki tabloda verilmiştir.
  • Taksitli Nakit Avans işlemine son ödeme tarihine kadar ödeme yapılmadığı veya taksit tutarından daha az ödeme yapıldığı takdirde anapara taksit tutarı üzerinden günlük mevcut nakit faizi işlecektir.
  • Taksitli Nakit Avans işleminde çekilebilecek oılan minimum tutar 300 TL ‘dir. 

Vade

Faiz Oranı

Taksit Tutarı

Aylık Toplam Maliyet Oranı

Yıllık Toplam Maliyet Oranı

 6 Ay 2,02% 178,9 TL 2,42% 29,09%
 9 Ay 1,99%  123,3 TL 2,39% 28,66%

Masrafsız Taksitli Nakit Avans çekmek için, TIKLAYINIZ

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

World'den 30 TL Worldpuan Fırsatı!

World'den 7 güne 7 ayrı fırsat kampanyası başladı.

Hepsiburada.com'dan Worldcard'a Özel Kampanya! Tam 100 TL Worldpuan Fırsatı!

hepsiburada, worldpuan

Siz de HEPSIBURADA yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını 3160'a SMS gönderin, 100 TL worldpuan fırsatını kaçırmayın. Kampanyaya katılım için son gün 31 Aralık 2013. Ayrıntılar için Kampanya Detaylarına bakınız...

D&R'DAN WORLD'E ÖZEL 100 TL'YE VARAN WORLDPUAN VE PEŞİN FİYATINA 12 TAKSİT FIRSATI

d&R, worldcard, worldpuan

D&R ve WORLD işbirliği ile başlatılan kampanya kapsamında, D&R'dan yapılacak alışverişlere 100 TL'ye varan Worldpuan verilecek. Bu kampanyadan faydalanmak için yapmanız gerekenler kampanya detaylarında verilmiştir. Herkese iyi alışverişler...

TEKNOSA.COM'DAN WORLD'E ÖZEL %10 WORLDPUAN KAMPANYASI

Teknosa.com'dan alışveriş yapacaklar için World’e özel çok güzel bir kampanya başlamış bulunuyor. Tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri ister peşin isterse taksitli alışverişlerinize 75TL Worldpuan hediye ediliyor.

LİMANGO'DAN WORLD'E ÖZEL 30 TL WORLDPUAN

Limango'dan 1 Mart 2014  - 31 Mart 2014 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız alışverişlerde 30 TL'ye varan Worldpuan kazanma fırsatını kaçırmayın. Kampanya ile ilgili tüm detaylar aşağıdaki gibidir:

WORLD İLE ÖZDİLEK ALIŞVERİŞLERİNİZE 20 TL WORLDPUAN HEDİYE

World'e özel 15 Mayıs - 19 Haziran 2014 tarihleri arasında yapılacak olan toplam 200 TL ve üzeri tek çekim market alışverişlerinize toplam 20 TL Worldpuan hediye. Yapmanız gereken Özdilek'ten yapacağınız alışverişlerinizde World Kartınızı kullanmak. Kampanya detayları ve ayrıntılar için aşağıdaki bilgilere bakabilirsiniz.

 

Pages