TAKSİTLİ MASRAFSIZ NAKİT AVANS KAMPANYASI

Yeni yıl demek yeni ihtiyaçlar ve tabiki bunun için nakit ihtiyacı demek. ihtiyaçlarınızı ertelememek ve nakit ihtiyacınıza çözüm üretmek için Taksitli Nakit Avans. Faydalanmak istiyorsanız 9 ay vade için yalnızca %1,99 faiz ödeyeceksiniz. Yapı Kredi tarafından sunulan kampanyanın detayları ve ayrıntılar için aşağıdaki bilgileri ve kampanya koşullarını inceleyebilirsiniz.

Kampanya Detayları: 

Artık İnternet Şubesi'nden de ihtiyaçlarınız için  Taksitli Nakit Avans kullanabilrisiniz. Masrafsız Taksitli Nakit Avans kampanyasından faydalanmak için  Kart İşlemlerim butonuna tıklamanız yeterli.

Kampanya detayları: 

  • Kapanya kapsamındaki kredi imkanı: 5 – 9 ay vade için sunulmaktadır.
  • Taksitli Nakit Avans faiz oranı 5 ila 8 ay için %2,02 (KKDF ve BSMV hariç), 9 ay kullanmak istediğiniz durumda ise faiz oranı %1,99’dur
  • Bahsi geçen oranlar ve tutarlara KKDF ve BSMV dahil değildir. 
  • Kredi kartı hesap kesim tarihine göre taksit tutarı değişebilmekle birlikte Kredi kartı kullanılabilir nakit çekim limiti dahilinde Taksitli Nakit Avans kullanılabiliecektir. 
  • Aylık taksit tutarlarına vergiler BSMV ve KKDF dahildir. Detaylar aşağıdaki tabloda verilmiştir.
  • Taksitli Nakit Avans işlemine son ödeme tarihine kadar ödeme yapılmadığı veya taksit tutarından daha az ödeme yapıldığı takdirde anapara taksit tutarı üzerinden günlük mevcut nakit faizi işlecektir.
  • Taksitli Nakit Avans işleminde çekilebilecek oılan minimum tutar 300 TL ‘dir. 

Vade

Faiz Oranı

Taksit Tutarı

Aylık Toplam Maliyet Oranı

Yıllık Toplam Maliyet Oranı

 6 Ay 2,02% 178,9 TL 2,42% 29,09%
 9 Ay 1,99%  123,3 TL 2,39% 28,66%

Masrafsız Taksitli Nakit Avans çekmek için, TIKLAYINIZ

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

World Platinum ile Yapı Kredi World Lounge Ücretsiz!

Havalimanlarında Yapı Kredi World Lounge'da ayrıcalıklı keyfin tadını çıkarmak Haziran sonuna kadar ücretsiz. Detaylar için tıklayınız....

SETUR ile 100 TL Worldpuan Kazanma Fırsatı!

World ile setur.com.tr'den, iPhone ve iPad aplikasyonlarından yurt içi otel ve tur rezervasyonlarında tek seferde yapacağınız 2.500 TL ve üzeri alışverişe 100 TL Worldpuan hediye!

Electroworld.com.tr'de World'e özel %10 Worldpuan!

Kampanya kapsamında Electroworld.com.tr'de 16 - 25 Eylül 2013 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde %10 Worldpuan hediye edilecektir. Üstelik peşin fiyatına 10 taksit fırsatı ile...

WORLD'E ÖZEL ETSTUR'DAN %35 ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ

Yaz tatilinin yaklaşmasıyla birlikte, Turizm acentaları tarafından erken rezervasyon fırsatları da yavaş yavaş kendinden söz ettirmeye başladı. Bunlardan biri de ETS TUR tarafından World Card'a özel düzenlenen erken rezervasyon kampanyası. Bu kampanya kapsamında World'e özel %35'e varan erken rezervasyon indirimi sunuluyor. Tatil planlarını şimdiden yapanlar bu fırsatı kaçırmamalı.

N11.COM ALIŞVERİŞLERİNİZE 111 TL WORLDPUAN FIRSATI

Mart ayının gelmesiyle birlikte World'e özel yeni bir kampanya tüketicilerin dikkatine sunuluyor. Son zamanların sevilen e-ticaret sitelerinden biri olan N11.com'dan yapacağınız alışverişlerinize 55 TL ya da 111 TL Worldpuan kazanma fırsatı yakalıyorsunuz. Ziynet ve Külçe altın alımlarında geçerli olmayan bu kampanyaya, worldpuan kazanmak isteyen kart sahiplerinin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Kampanya koşulları ve detayları ise şöyle:

Worldcard İstanbul Shopping Fest Kampanyası!

Worldcard'ınız ile Torium Evlerinden 1+1 apartman dairesi, Peugeot RCZ Evolution 1.6 THP 156 hp 2013 Model Otomatik Otomobil, Peugeot 208 Allure 3K 1.6 THP 156 hp 2013 Model Otomobil kazanma şansı yakalayın! Detaylar ve katılım koşulları için kampanya resmini tıkayınız...

Pages